Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Nikolay Dinkow Евала! Показа, че зад образа, на както я наричате "Проста чалгарка" стои една здраво-мислеща жена. Очаквах от мария капризи по цял ден, но тя показва напълно различно поведение от това, което може би всички сме очаквали. След Емануела, сега е време и Мария да докаже, че "чалгарките" имат ум - За разлика от хора, като Ваня Щерева, която заявяваше че мразеше чалгата, а сега се мазни на Мария. Давай, Марче!💗

 

Ивайло Козарев Мария е права как можа Богданова да си помисли,че Мария иска да е с него той не и е нито на стандарта нито на обноските! А уж Богданова нея интересувала за Дани пък ревнува от Мария. Мария трябва да не разговаря с дами които неса и на нивото . Богданова двулична и завистлива! Мария е здраво стъпила на земята и неи отива да се занимава с неориантирани момичета

 

Антония Запрянова На Мария разбира се! Аргумента на Алекс не беше реален а плод на ревноста и към Дани. Мария много истински, като зрял човек си поговори с нея. Евала разби това, че я смятаха за проста чалгарка. :)

 

Daniel Iliev Леле, Марчето я закова. Алексче има много да тича, останах учуден като цяло от липсата на каквато и да е реакция от нейна страна, при положение, че на номинациите беше доста разговорлива. Тука неприязъността е вече очевидна, ще очаквам какво ще е развитието😄

 

Какво ни постваш подбрани рандъм коментари на хора, които дори не са от форума? Опитваш се да внушиш каква Майка Тереза е Мария ли? Разбрахме, че си й фен.

 

Позволи на всеки индивид да има собсвтено мнение относно участниците и не казвай на хора да се разкарат от темата само, защото не мислят като теб. Изпускаш си и без това лабавите нерви и е смешно за голям човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ни постваш подбрани рандъм коментари на хора, които дори не са от форума? Опитваш се да внушиш каква Майка Тереза е Мария ли? Разбрахме, че си й фен.

 

Позволи на всеки индивид да има собсвтено мнение относно участниците и не казвай на хора да се разкарат от темата само, защото не мислят като теб. Изпускаш си и без това лабавите нерви и е смешно за голям човек.

 

Точно затова цитирах, за да се види различно мнение от масата тук, защото на всеки е ясно кой я харесва и кой не. И не може да очаквам обективно мнение от човек, който я намира за антипатична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно затова цитирах, за да се види различно мнение от масата тук, защото на всеки е ясно кой я харесва и кой не. И не може да очаквам обективно мнение от човек, който я намира за антипатична.

 

Аз не виждам да има маса тук - половината я харесваме, другата половина - не я харесват. По същата логика може да се каже, че не може да се очаква обективно мнение от човек, който й е фен от години. Както и да е - исках просто да отбележа, че е тъпо да се нахвърляш върху някой, който не харесва любимката ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази Мегз ще има доста материал за Господарите! Голяма забава е, още от "черешката", пък и сега. Ние хубаво се смеем ама на нея какво ли й е било с тая перука, ако вярно е чак такава драма, каквато направи. Евала обаче за едно! Знае си правата, знае за какво е там, все пак е подписала договор и те също са длъжни да го спазват! Това ми хареса! Но отстрани наистина изглеждаше смешен начина по който направи всичко. Сякаш търсеше сензация сама. Ако това е била целта - постигна я! :1000 (29):

Колкото до Мария, всеки си има мнение, но на мен ми хареса! Точно, спокойно и много на място постави оная, кобилестата! Тя май има някаква болезнена ревност към Даниел. Такива хора мен лично ме плашат и задушават. И да не казвам голяма дума, но не понасям! Хубаво, слабо място й е - има още и тя чувства към него, но чак такава болна ревност и въображение. Това ме издразни в нея, за напред ще се види какво представлява и тя или по какъв начин ще ни я представи "Брадъра". Въпреки всичко повечето участници са ми симпатични и интересни в този сезон. Наистина за момента няма някой който да ми е неприятен, та дори и тази Джулиана ли беше..... от която очаквах да е много анти. Рано е още да изградя от няколко дена, пък и те дават някакви много малки откъси. До този момент се очертава интересен сезон.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В кръвта ѝ е от времето на "Сигнално жълто", бодигардовете и "елементарниците". Така се решават проблемите, не с аргументи, а със селяшки скандал.

Богданска е над нивото ѝ и се видя, че не падна до нейното, защото и тя можеше да направи скандал отвън.

Фен на Глория да говари как трябвало да се държи. Че тя Глория сто пъти повече се е е излагала от Мария баш в Сигнална жълто, защо така не й се възмущаваше? Глория е абсолютна селянка ако влезе в такова предаване няма да издържи, прекалено лабилна е, не търпи критика. Тя и за това няма да влезе никога, че ще я намразят половин БГ.

 

Мара ме кефи мен, беше ясно че ще се прави на важна, но нали за това е влязла. Няма да я гледаме как спи или яде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен на Глория да говари как трябвало да се държи. Че тя Глория сто пъти повече се е е излагала от Мария баш в Сигнална жълто, защо така не й се възмущаваше? Глория е абсолютна селянка ако влезе в такова предаване няма да издържи, прекалено лабилна е, не търпи критика. Тя и за това няма да влезе никога, че ще я намразят половин БГ.

 

Мара ме кефи мен, беше ясно че ще се прави на важна, но нали за това е влязла. Няма да я гледаме как спи или яде.

 

Е, ти ако не се намесиш, няма да е. :1000 (29):

Глория никога не е парадирала с куфари Прада, бодигардове и скъпите си возила. Ако и видиш фейса - пълен е с колело, разходки в планинатъа и кучето й и айде - 20 снимки от почивки в чужбина.

 

Близначките никакви не ги дават..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време беше Сашка да започне да изпада в кризи. Бях се притеснил.

Епизодите все още са ми доста скучни. Да не говорим, че тази година предаването ми стои доста аматьорско...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:)))

Чудя се на кого краката са по-секси. Неговите или на Миро като Роси Кирилова!

 

Мисля, че на Миро. На Петканов дебилният му фейс осира всичко. Представяш ли си тия зъби да те ръфат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново скучен епизод. 5 дена ни занимават с Богданска и Петканов. :mf_surrender:

 

Да, веее, много злето. И кастът нещо куца. Интересните участници са малко - Каканашева, Мария, Сашка. Друг не виждам изпъква, ако не броим клоуна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че на Миро. На Петканов дебилният му фейс осира всичко. Представяш ли си тия зъби да те ръфат?

Представих си. Благодаря!

Наистина прекаляват с това изсмукване от пръстите за някаква драма между Петканов И Богданска. Адски досадно е. Очевидно са залагали много там да има интрига. А толкова други интересни неща могат да измъкнат от другите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сезонът за момента е потресаващо тъп. А съм му много голям фен по принцип на шоуто. Чудят се как да си изсмучат от пръстите нещо за излъчване. Онзи ден на лайфа просто нямаше какво да обсъждат коментаторите. Дано сега с малкия бюджет да се случи нещо по-смислено и интересно. Една от големите грешки на продукцията според мен е, че Петканов и Богданска ги поставиха в центъра на събитията, а тяхната т.нар. драма е толкова скучна, че.. Иначе Сашка и Мария няма да ги изкарат сега, повече от ясно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

АЛЕКСАНДРА МАЙ СЕ Е РАЗДЕЛИЛА С МАКС.

Мигом направих проверка на инстаграма и не е качвала снимка с него от 25 януари и вече не го следи. Думи нямам - изпусна си принца.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, веее, много злето. И кастът нещо куца. Интересните участници са малко - Каканашева, Мария, Сашка. Друг не виждам изпъква, ако не броим клоуна.

Никой не е чак толкова интересен. В предните два сезона бяха страшни. 2016 беше много драматичен, а 2015 беше супер забавно и даже него бих нарекъл любовния сезон, а не тая пародия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страховете също. :D

 

Коментирай, че не си включен в новия формат на Рамания "ВИП Х Фактор", нито беше във "ВИП Брадър Рамания 2016". В тия формати участват любимците на водещия. Оказва се, че диалозите, които водехте миналата година за филми, снимки в Инстаграм, ходения нагости във ВТ и тем подобни глупости са били фалш и лицемерие. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че не си включен в новия формат на Рамания "ВИП Х Фактор", нито беше във "ВИП Брадър Рамания 2016". В тия формати участват любимците на водещия. Оказва се, че диалозите, които водехте миналата година за филми, снимки в Инстаграм, ходения нагости във ВТ и тем подобни глупости са били фалш и лицемерие. :Vishenka_05:

Нямам спомен.

"То си е за тях." - Сашка В.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...