Jump to content



Online: Камелия & Гъмзата - Дразни ме


Препоръчани коментари

В музиката има някаква зарибявка, иначе всичко друго ми е леко равно и някои от предните ѝ песни лично за мен са на по-високо ниво. Ясно е, че трябва да направи и по-лесно смилаема песен. Не е мой тип.

С черната коса е жестока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Харесва ми. Не е нещо различно като текст, а и като звучене ми е малко постна, но ми харесва. Лично за мен, тази песен, песента на Глория и тази на Джена към момента са най-яките поп-фолк песни представени това лято. Държа да подчертая поп-фолк. В крайна сметка на фона на безумните опити за модерно звучене, които меко казано звучат несериозно и комично в изпълнение и на Мария и на Галена , то тези три песни са си направо дозичката поп-фолк от която жанра имаше нужда. Лично мнение.

 

Лично за мен песента на Глория е незабележима и пълнеж. Незабавно бих я заменил с новата песен на Есил Дюран - съвсем различно ниво е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С черната коса е жестока.

 

С черната коса ми наподобява Кичка Бодурова, която пак си е секси де, хахах

 

И като казах Кица, на дъртата псевдоамериканка в „На кафе” и дават два часа, а на наша Кама - двайсет минути само...

 

И това „рЕзко” ме дразни много...

Link to comment
Сподели в други сайтове

С черната коса ми наподобява Кичка Бодурова, която пак си е секси де, хахах

 

И като казах Кица, на дъртата псевдоамериканка в „На кафе” и дават два часа, а на наша Кама - двайсет минути само...

 

И това „рЕзко” ме дразни много...

 

Нищо, Камелия и за 20 минути каза това, което има да казва. Овен това медиите я грабнаха като сочна пържола и я дърпат за светските си рубрики, защото в чалгата е доста постно напоследък и дори спряха да тролят драмата между Галена и Преса. Определено Кама уцели не само песента, но и момента, за пускането и. Този път наистина и се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казват, че е Jala Brat x Buba Corelli - Klinka

Бийтът е друг, но припева наистина е с една и съща мелодия... 0:57, 1:09

 

То това е едно и също и на припева и на куплетите. Има един сърбин с дълга коса с плитки, който много го въртят по Балканика ТВ, чийто стил на пеене е същия като на тези двамата, но е различно от на Кама изпяването. По-скоро асоциациите може да се търсят с партията на Гъмзата, че гласът му е сходен и е рапиране.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен е откраднал Пашев, направил я е по-слушаема.

Камелия изглежда умопомрачително, видеото прилично, а песента има шанс да се наложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готина песента, харесва ми! Много добре им се е получило с Гъмзата, браво! Отдавна не ме беше грабвала песен на Камелия, получило й се е, ще я слушам песента. Видеото и то е доста свежо. Всичко е супер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казват, че е Jala Brat x Buba Corelli - Klinka

Бийтът е друг, но припева наистина е с една и съща мелодия... 0:57, 1:09

Ужас, наистина цялото канто е крадено... А аз тамън се изкефих на песента. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия размаза и Смядовска, и Азис :3fdb8960598fa63e:

От вчера следобед - на първо място в Набиращи популярност :3fdb8960598fa63e:

 

Трети ден е така, но някои хора се правят, че нищо такова не се е случило и вярват, че ситуацията е като в последните години. Е, не е, ама никак не е... :ar:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трети ден е така, но някои хора се правят, че нищо такова не се е случило и вярват, че ситуацията е като в последните години. Е, не е, ама никак не е... :ar:

 

Супер е песента на Кама и почти никой тук във форума не го отрича, но недейте да преувеличавате все пак. От 19-ти вечерта до момента Галена е направила 240к, а Камелия 160к. Стана ясно, че в "Набиращи популярност" новите песни със сериозен приоритет. И колкото и да не ми се иска, за съжаление след няколко часа малката варненска парцалана ще измести Камелия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...