Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 5 часа , petya1 каза:

Вече ми писна да я чакам. Имам чувството,че вече никаква амбиция не й е останала да мачка отново. Явно това,че стана най-богатата изпълнителна в историята (благодарение на марката й) и връзката й с арабина я удовлетворяват достатъчно,че да не си дава зор в музиката. Не ми останаха вече надежди за нея,че ще я видим пак на върха. Много силен ПР ще й трябва за предстоящия албум,който дано излезе есента, както се спекулира. 

Ох,да се надяваме,че есента ще чуем нова музика от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рира вече може да се нарича козметичарка, музиката и' е на последно място. Дори и клипове може вече да не видим от нея.

Цитат
... I do fashion one day, lingerie the next, beauty the next, then music the next. It’s like having a bunch of kids and you need to take care of them all.
 
PAULSON: Okay, but as a hungry kid, I need a new Rihanna album. How much longer do we have to wait?
 
RIHANNA: It really does suck that it can’t just come out, because I’m working on a really fun one right now. I’m really happy with a lot of the material we have so far, but I am not going to put it out until it’s complete. It makes no sense to rush it, but I want it out. I’ve gotten to the point where I’m like, “Even if I don’t have the time to shoot videos, I’m going to put an album out.”
 
PAULSON: But how much longer do we have to wait?
 
RIHANNA: I wish I knew. I have blocked off a solid period of time for the studio next month.

https://www.interviewmagazine.com/music/meet-rihanna-the-shy-gal

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е чудно дали Ари ще издаде клип на някоя от песните си от последните два албума защото голяма част от тях така си останаха без клип още от Dangerous Woman.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.06.2019 г. от 0:43, Starboy каза:

Ето това е песента ❤️ 

 

Още при първото слушане се изпълних с усещането, което почувствах и при първото слушане на Havana- сигурен хит. И като гледам е на път за дебютира на 2 място в САЩ, с известен потенциал за номер 1. Доволен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , ceco каза:

Много ми е чудно дали Ари ще издаде клип на някоя от песните си от последните два албума защото голяма част от тях така си останаха без клип още от Dangerous Woman.

Някакво инфо, дали ще пуска нещо скоро?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , ceco каза:

Много ми е чудно дали Ари ще издаде клип на някоя от песните си от последните два албума защото голяма част от тях така си останаха без клип още от Dangerous Woman.

Докато е на турне, най-много да сглоби набързо някой клип, но не виждам на коя песен.

Надявам се нова музика да не пуска скоро.

Турнето било доста по-слабо от DWT и ме е яд, че не можах да го поясня, ама ще я видим след 2 месеца... почти никоя от любимите ми песни не пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега остава да направи и thank u, next tour и манджата ще е пълна. Много ми се иска да пусне клип на тази песничка. Много ме кефи и си мисля че би се получило нещо страхотно. Интересно ми е и кой режисьор ще избере и за нов клип, дали пак ще кара с Хана Лукс Дейвис или ще пробва пак с Дейв Мейърс.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Blueberry каза:

Докато е на турне, най-много да сглоби набързо някой клип, но не виждам на коя песен.

Надявам се нова музика да не пуска скоро.

Турнето било доста по-слабо от DWT и ме е яд, че не можах да го поясня, ама ще я видим след 2 месеца... почти никоя от любимите ми песни не пее.

В сряда пуска deluxe на thank u, next албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

В сряда пуска deluxe на thank u, next албума.

Доколкто прочетох май ще е ексклузивно издание на албума само за Япония.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ceco каза:

Доколкто прочетох май ще е ексклузивно издание на албума само за Япония.

Абе не знам, ама така жестоко го прецака този албум. Отдавна трябваше да е пуснала поне още един сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, BobiTo каза:

Абе не знам, ама така жестоко го прецака този албум. Отдавна трябваше да е пуснала поне още един сингъл.

За сметка на това албума е върха

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Fast каза:

Ариана обяви преди известно време, че няма да има повече сингли от thank u, next.

Време е да обяви и липсата си на мозъчни клетки. Да имаш албум препълнен с хитове и да го зарежеш с 3 сингъла.....

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...