Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

От 22.05.2019 г. от 19:05, SG каза:

Искам Селин да скандализира с хит от ранга на старите й. Новата Шер.

Личи си, че е на шега, но на мен вече ми пращат линкове за статии за това. Хората са шокирани.😂

Тъкмо тези дни си говорих за нея с една нейна привърженичка, която ми каза, че скоро щяла да издава албум. Аз й казах, че този албум го издава от 2-3 години хах.:1000(29):

Ами може и да изненада с хит. Виждам, че напоследък има много интерес към нея. Дори някой топ звезди не успяха да презвикат такъв интерес като тя с Karpool. За албума освен със Сия е работила с авторката на Its All Coming Back To Me Now. 

Обеща, че тази година ще е активна и ще пусне албум. Да не забравяме, че тези четири месеца лечение е помогнало много. Тя сама си признава, че от много време не се е чувствала толкова щастлива и сигурна в себе си. Феновете казват, че албума ще се казва 92 или Summer 92. 

Деми е абсолютно психо. Подписала е договор със Скот - всички знаем какво прави той със звездите си. Слага кариерата пред здравето.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, чакаме я Селин.

Хайде дано да има вече албум от Селена. Заглавието не знам дали трябва да е с рождената й година, ще започнат да я сравняват с Тейлър. На мен иначе ми харесва.

Какъвто и да е Скот, Деми винаги е имала имидж на прекалено опърничава, за да слуша някой. :D Но на този етап един такъв мениджър може да й се отрази добре на кариерата, а ако усети, че й идва too much не мисля, че ще се поколебае да го каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Супер, чакаме я Селин.

Хайде дано да има вече албум от Селена. Заглавието не знам дали трябва да е с рождената й година, ще започнат да я сравняват с Тейлър. На мен иначе ми харесва.

Какъвто и да е Скот, Деми винаги е имала имидж на прекалено опърничава, за да слуша някой. :D Но на този етап един такъв мениджър може да й се отрази добре на кариерата, а ако усети, че й идва too much не мисля, че ще се поколебае да го каже.

И аз я чакам. Интересно ми е как ще се развият нещата с Мадона и Селин. Те албум в една и съща година май не са пускали от мнооого години.

И аз се сетих за Тейлър, но те са големи приятелки - не мисля, че ще има проблем. Другото потенциално име е GOMEZ. Много вероятно е да има колаборация с Тейлър. Наскоро беше корица на едно списание и носеше значка със снимка на Селена от едно интервю. На това интервю я бяха попитали за колаборация с Тейлър и тя беше отговорила, че би било супер.

Тук не си прав. Знам, че симпатизираш на Деми, но перфектно знаеш, че не е така. Пример за това са предните проблеми и предрусването и проблеми с алкохола. Ако и дойде ту мач пак ще пропадне. По-добре да нямаш славата на другите изпълнители под крилото на Скот, но да си окей. Виж Бийбър в какво се превърна. На Ариана и трябва още малко да рухне.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам очаквания за Селин и Селена (даже сходни имена имат хахаха😁). На този етап легенди като Селин и Мадона вече нямат нужда от някакъв комерсиален успех или нещо подобно, затова съм сигурен, че позициите им ще си останат стабилни, каквото и да издадат. За Селена обаче не съм сигурен. Обсъждали сме, че големите паузи не са много здравословни за кариерата. Твърде много време пускаше само единични сингли.

Аз това за Деми не го казвам като фен, а като наблюдател на кариерата й хахаха. Тя изглежда доста опърничава, нещо не й е съвсем лесно да си пасне със света и хората, затова и стига до психически кризи, наркотици и тем подобни. Това в много отношения я прави от неразбраните творци. И във връзка с това не мисля, че би следвала неотлъчно всички съвети на Браун. Но е вярно, че отношенията й с него могат да я напрегнат. Всичко може ако не се е излекувала съвсем. Аз се надявам да се е излекувала, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти Пери преди няколко месеца искаше да си вземе дълга пауза от музиката и натоварения живот. Днес обяви, че се завръща с нов трак. Не е много адекватна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, -A. каза:

Кейти Пери преди няколко месеца искаше да си вземе дълга пауза от музиката и натоварения живот. Днес обяви, че се завръща с нов трак. Не е много адекватна.

Чакаме с най-голям трепет, усещам, че ще смаже!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То си беше ясно, че ерата Witness и действията около нея бяха за конкретния период. Логично е Катя да започне нещо съвсем ново вече.

Чета позитивни коментари уж от insider-и и затова имам големи очаквания. Да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

29 май 1999, първият англоезичен албум на Рики Мартин Ricky Martin'99 влиза директно на номер 1 в Билборд 200 и отвори врати на много латино изпълнители към англоезичния пазар след това като Дженифър Лопез, Марк Антъни, Шакира и Енрике Иглесиас.
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

Кейти разби.

 

За съжаление обаче слаб старт. Като цяло тук не може да се хванем за нещо (коса, шантаво поведение...) което да обясни този старт. Предполагам, че Кейти просто вече няма да е това което беше. Едно средно ниво като това на Гага преди Shallow. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но нека отбележим, че не е като старта на синглите от Уитнес, все пак е трета по продажби и има 18 милиона в Ютуб, ще видим в Спотифай как ще бъде. Мен в началото не ме изкефи много, но сега я харесах много, дано има успех, заслужва го!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти дебютира на 10-то място в Спотифай с 2,8м.. добре е, имайки предвид особено, че е най-високо от излезналите вчера тракове.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Кейти върви доста добре като за статута си през 2019. Тя сама се постара вече да не е онази звезда от първите три албума и съответно и очакванията към нея няма защо да са високи.

За мен в случая най-важното е, че е направила песен и клип, които напомнят за предишната Кейти. А ако има longetivity- още по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодарение на Wolves Селена се превърна в първата жена изпълнител с четири песни с над 700 милиона стрийминг в Spotify. :)

Selena’s scheduled events:

-June 7th: Big Slick Softball

-June 8th: Big Slick Bowling

-June 12th: Live with Kelly & Ryan

-June 14th: Dead Don’t Die Premiere

Дано се сети да обяви lead.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...