Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

В новият албум на Малума, освен песен с Рики Мартин, има още една песен с Мадона. Малума знае с кой да прави песни.

За 1 година Малума 2 албума записа. Как ги записа, не знам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, BobiTo каза:

Ще ходиш ли зайче?

Не знам още. Доста ми е така неочаквано. Това Венте пака у нас, и новата песен с Рики сигурно ще изпее.

И ако Рики може да се появи на концерта за Венте Пака и новата песен с Малума, ще е върха. То трябва много неща да се уредят- нито си знам графика на работа за юни- юли, трябва да ги предупредя на работа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току- що питах Бруно- човек от екипа на Рики, който винаги ми отговаря и му писах, че Малума идва в България на 10 юли, а Рики кога и той ми отговори може би следващата година, когато е на турне. Има някаква надежда за Рики. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не са българи организаторите за концерта на Малума в България.

Докъде стигнахме Швейцария да ни организира концерт на Малума в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В новия албум на Мадона има 2 песни с Малума, а първата им "Medelin" е в новия албум на Малума.
Ще има скоро билети Meet & Greet за Малума. 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Полша и Швейцария са се обединили да организират концерта на Малума у нас. Явно организацията ще е по-добра от на Енрике Иглесиас. 

От 23 май започва турнето на Малума до 9 ноември. Стартира от Мексико и приключва в Пуерто Рико. На това му викам аз турне. При нас ще пристигне от Украйна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.05.2019 г. от 20:14, zai4eto82 каза:

Вчера Karol G пусна втория си албум вдъхновен от годеника й Anuel и първи албум за Mau Y Ricky. 

Зайке, дай някакви линкове за албумите на Karol G и Mau y Ricky.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво яко изпълнение на Карол Джи на плажа и много цветно:

 

И после и вечерта снимали:

Вече има и клип:

Латино музиката продължава да властва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, BobiTo каза:

Пак е погрознял.

А, не. Така е изглеждал в един клип с One Direction. Феновете казват, че много приличал на Аладин и го искат да участва и във филма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично Зейн е избрал да пее с Zhavia Ward. А президентът на Music & Soundtracks на студиото Walt Disney Mitchell Leib казва: "Вокалите на Зейн са като никой друг и неговият артистичен отпечатък веднага донесе съвременно и разнообразно присъствие."

Само на 18 години е тази Zhavia Ward, а вече пее със Зейн и в саундтрака на Аладин. 

 

 

Дайдо се завърна. Има нов албум:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Ciara е по-хубав от новия албум на Марк Антъни. Един албум създаден и вдъхновен от любовта й към новия й съпруг, толкова песни има за него в албума и пее как не е срещала никога такъв мъж като него толкова истински, че от първия ден, когато го срещнала е било специално и иска само него и че любовта им ще бъде завинаги и как той приема сина й за свой и колко е голяма любовта му към нея. А част от текста в песните за мъжа й е: "Виждам нашата любов, когато погледна нашето малко момиченце, аз съм щастливо момиче, да".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...