Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Ще помоля @Maimoudaki да пуска линковете в предназначените раздели, а не в общия за изпълнители и дискусии, защото вече за втори път се налага да му ги разпределяме из правилните такива.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джо е приел много трудно и тежко разпадането на Джонас Брадърс и отношенията му с братята му затова се влошили. Но след като се появила Софи- вече негова съпруга, благодарение на нея, той решава да оправи отношенията си с братята си и да събере отново групата с братята си. Какво нещо е любовта на една жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Weeknd скоро пуска албум, най-после! Моята лична теория е следната:
На 5.5 си публикува снимка с описание "goodbye", което е последното му нещо в социалните мрежи от тогава
Един месец по-късно на 5.6 си изтри инстаграм профила, което предполага задаване на нещо, спекулира се, че новия албум се казва "Invisible". 
Очаквам на 5.7 (което е петък) да пусне нещо, я лийд сингъл, я обложка на албума или някаква информация. 
Перфектната буря се задава....

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ежегодния Летен Бал на радио Capital беше вчера. Пяли са Джонас Брадърс, Halsey, Aн- Мари, Mabel и други:

https://www.youtube.com/user/CapitalFMOfficial/videos

 

Преди години и Зейн беше канен на Летния Бал на радио Capital, той в последния момент от страх, че ще пее пред толкова много хора се отказа с изявление в профила си в инстаграм. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.06.2019 г. от 20:54, zai4eto82 каза:

Ежегодния Летен Бал на радио Capital беше вчера. Пяли са Джонас Брадърс, Halsey, Aн- Мари, Mabel и други:

https://www.youtube.com/user/CapitalFMOfficial/videos

 

Преди години и Зейн беше канен на Летния Бал на радио Capital, той в последния момент от страх, че ще пее пред толкова много хора се отказа с изявление в профила си в инстаграм. 

Много готини изпълнения и изпълнители както винаги. 5SOS са смазали.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.06.2019 г. от 5:30, SG каза:

@-A.

 

Супеер е!! Прегледнах набързо обаче и много зле я реализира. В spotify & apple music е качена live версия. Съмнява ме да се забележи така или иначе. Щом на Мадона Евровизия не и помогна за малко подобрение какво остава за Селин.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , -A. каза:

Супеер е!! Прегледнах набързо обаче и много зле я реализира. В spotify & apple music е качена live версия. Съмнява ме да се забележи така или иначе. Щом на Мадона Евровизия не и помогна за малко подобрение какво остава за Селин.

При Селин не е нужно да гледаме комерсиалния успех. На друго ниво е тя. Мен най ме радва че е успяла да направи толкова свежа и модерна песен без да е продала своя стил. Евала, така се навлиза в новото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.06.2019 г. от 1:02, Starboy каза:

The Weeknd скоро пуска албум, най-после! Моята лична теория е следната:
На 5.5 си публикува снимка с описание "goodbye", което е последното му нещо в социалните мрежи от тогава
Един месец по-късно на 5.6 си изтри инстаграм профила, което предполага задаване на нещо, спекулира се, че новия албум се казва "Invisible". 
Очаквам на 5.7 (което е петък) да пусне нещо, я лийд сингъл, я обложка на албума или някаква информация. 
Перфектната буря се задава....

Дано си прав :)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.06.2019 г. от 11:18, zai4eto82 каза:

Винаги пеят на живо:

 

 

Jonas Brothers си бяха талантливи още когато бяха в Дисни. Нормално е и изпълненията им да са на ниво. Да си призная честно, за времето което бяха в Дисни до сега са се променили както на външен вид така и гласово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , ceco каза:

Jonas Brothers си бяха талантливи още когато бяха в Дисни. Нормално е и изпълненията им да са на ниво. Да си призная честно, за времето което бяха в Дисни до сега са се променили както на външен вид така и гласово.

Знам. Гледала съм ги в Дисни и песните им там съм ги слушала. Като цяло съм ги следяла. Новият им албум е много хубав. Да видим дали ще влезе на номер 1 в Билборд 200. 

Каква комбинация от изпълнители се задава на 21 юни и то само в една песен- Джонас Брадърс, Себастиян Ятра, Нати Наташа, и Дади Янки в новия сингъл "Runaway". Това трябва да се чуе.

Джонас Брадърс на испански за първи път. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, SG каза:

Сдобряването с Кейти е епично. :D

Но Me! ми харесва повече като цялостен проект.

И двата проекта са хубави. Кефи ме как клиповете и на двете песни са дооста шарени, цветни, въобще да те изпълват с добро настроение. Разбрахме доста добре от тях че Тейлър е коткоманка. :D:D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Риана няма ли да пуска нещо ново вече или се е отдала изцяло на модата?

Вече ми писна да я чакам. Имам чувството,че вече никаква амбиция не й е останала да мачка отново. Явно това,че стана най-богатата изпълнителна в историята (благодарение на марката й) и връзката й с арабина я удовлетворяват достатъчно,че да не си дава зор в музиката. Не ми останаха вече надежди за нея,че ще я видим пак на върха. Много силен ПР ще й трябва за предстоящия албум,който дано излезе есента, както се спекулира. 

  • Love 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 2 часа , ceco каза:

И двата проекта са хубави. Кефи ме как клиповете и на двете песни са дооста шарени, цветни, въобще да те изпълват с добро настроение. Разбрахме доста добре от тях че Тейлър е коткоманка. :D:D 

Доколкото разбрах идеята на тази ера е да изглежда като мюзикъл. И двата клипа досега създават някакво такова усещане, особено Me!

преди 36 минути, petya1 каза:

Вече ми писна да я чакам. Имам чувството,че вече никаква амбиция не й е останала да мачка отново. Явно това,че стана най-богатата изпълнителна в историята (благодарение на марката й) и връзката й с арабина я удовлетворяват достатъчно,че да не си дава зор в музиката. Не ми останаха вече надежди за нея,че ще я видим пак на върха. Много силен ПР ще й трябва за предстоящия албум,който дано излезе есента, както се спекулира. 

Това е то да имаш потенциала да си най-голямата и сама да си забиваш кариерата. Но като цяло на повечето поп момичета им става нещо като наближат 30-35. Затова Мадона ще си остане кралицата- и на 60 е с амбицията на 20-годишна. Тези дни ще й чуя албума, чета добри отзиви.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...