Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

https://www.nytimes.com/interactive/2018/08...day-impact.html

 

Нека си припомним малка част от причините да имаме каквито и да е жени в поп музиката. Постиженията на тази жена са просто неописуеми.

 

Единствената кралица на поп музиката! Happy B'day bitch!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че Мадона тепърва ще се развихря... на 60. :1000 (29):

 

Лиам Пейн изтри всички снимки от инстаграма си.

Дебютният албум идвааа.

Крайно време е. Един албум, който ще си купя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиам Пейн изтри всички снимки от инстаграма си.

Дебютният албум идвааа.

 

Май на 14 септември излиза.

Или може би ще се забави. Решил е да променя песните след раздялата му с Черил.

И много бързо я забрави, вече има нова приятелка. Това ли му беше любовта.

Следващата седмица нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана с новия си албум за 6 часа стигна номер 1 в iTunes в над 75 държави, включително Англия и Америка. :3fdb8960598fa63e: Задава се номер 1 албум в допълнение на всичките й постижения тази ера, но тя винаги е била силна в продажбите. Единствената, която отсрамва позорното положение на поп музиката през 2018 и се нарежда достойно до постиженията на рапърите в момента. Беше истински рекорд как No Tears Left to Cry се задържа в топ 10 на HOT100 цели 3 месеца, а на четвъртия в момента е на 14 място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиам Пейн изтри всички снимки от инстаграма си.

Дебютният албум идвааа.

Това вече някаква мода ли е? Всички преди да пуснат албум си изтриват всичко в инстаграм и започват на чисто. Само при Тейлър беше интересно. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази годишните VMA имат доста интересни номинации но откъм шоу ще са пълна скука.

Едино Ариана ако е приготвила нещо интересно. И възможно е да дадат на нея Видео на годината щото другите номинирани май няма да присъстват а не пък перформират.

 

Започва да ми харесва тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, с албума, който беше за 14 септември какво ще стане?

 

Не знам. ЕР ще пуска.

 

Ник Джонас е най-коментиран в Туитър днес покрай годежа му с Прианка Чопра. Подложил се е на традициите, които гледаме в индийските сериали и филми:

 

9386706w.jpg

 

9386707F.jpg

 

9386708y.jpg

 

Колкото връзката на Лиам издържа и заряза Черил и си хвана 18 годишен модел, толкова и брака на Ник ще продължи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Завръщането на Аврил- другия месец. :clap: Идната седмица снима клипа, а обложката на албума вече е заснета.

https://www.instagram.com/p/BmoqEaKHgm8/?ut...d=11auz0r35dwd5

 

Страхотна е визията й напоследък, като някоя ретро красавица. Дано да има такива нюанси в ерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Причината защо поставих Кристина Агилера срещу Гага е приликата им и моментите в които едната „копираше“ другата и обратно. През 2013 Перез Хилтън които е бил приятел на Гага и част от тима, но през 2013 вече не е и на датата на излизането на Артпоп-а, Перез повика всички да си купят Байоник на Кики с хаштаг #JusticeForBionic.

Този албум на Кики е мистерия защо така флопна, продуцентите в последен момент сменили и името на албума и синглите. И „умислено“ ставили нетолкова силни песни за сингли.

Агилера била единствената конкуренция на Гага - в смисъл на поява и бил и „сервиран“ този флоп.

 

Ако се съжалявате за Кики подкрепете нея, ако мислите че Гага е по-добрия образ от двете приличащи певици през определен период - гласувайте за нея - ТУК

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е станало?

Поредни резили в Туитър, но този път по-забавни от всякога. :1000 (29): Не може да се примири, че албумът й ще дебютира на номер 2 заради разни пи ар трикове на Травис Скот и Кайли Дженър. Съответно плюе по тях и кой ли още не, дори твърди, че се е чула с Травис и той се е съгласил с нея, при което сама си провъзгласи албума за номер 1. :1000 (29):

Но е възможно всичко да е пи ар, все пак довечера тримата ще седят един зад друг на VMAs. Ще е забавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредни резили в Туитър, но този път по-забавни от всякога. :1000 (29): Не може да се примири, че албумът й ще дебютира на номер 2 заради разни пи ар трикове на Травис Скот и Кайли Дженър. Съответно плюе по тях и кой ли още не, дори твърди, че се е чула с Травис и той се е съгласил с нея, при което сама си провъзгласи албума за номер 1. :1000 (29):

Но е възможно всичко да е пи ар, все пак довечера тримата ще седят един зад друг на VMAs. Ще е забавно.

Е ти на това залез ли му викаш?

183 млн за няма и месец и #4 в хот 100

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен дори не е нейна, даже в отчаяние да има малко допълнителни SPS я добави по средата на седмицата към албума, защото е единственото успешно нещо, свързано с името й в последната година. Невероятна смешница е, мисля, че с кариерата тотално се свърши след снощи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено всичко което написа вчера доказва колко е отчаяна, бясна и ядосана, но е факт, че каза много истини.

Някой вярва ли, че наистина Травис с почти никаква фенска маса може да продава толкова много ? Говорим за по-силни цифри от тези на Гага, Пери и други които към днешна дата може да са зле като хитовост, но със сигурност имат фенска маса за разлика от това момче. Дрейк за два месеца е продал толкова колкото този с хитове като In my feelings & Good plan. Ми невъзможно е.

После това със spotify. Не мисля, че е лъжа. Факт е, че всички други имаха много по-силно промо от нея. Ариана с 3 трака в Today top hits. Ники с нула. Дрейк беше сложен навсякъде. Време е изпълнителите да направят нещо - не може от 10 песни 8 да са рап в hot 100!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хип-хопа ДОМИНИРА в САЩ, ние тук не си даваме сметка, но в днешно време всеки рапър е №1 без никакви усилия. Цифрите на Травис дори не са толкова впечатлянащи, със сигурност това, че е бащата на детето на Кайли е довело до голяма част от успеха му. Но това вече си е Божа работа - никой не е виновен на Минаж, че цяла година си печелеше черни точки с shade-ове към Карди Б, която е на гребена на вълната, или че брат й е изнасилвач, или че прави песни с педофили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хип-хопа ДОМИНИРА в САЩ, ние тук не си даваме сметка, но в днешно време всеки рапър е №1 без никакви усилия. Цифрите на Травис дори не са толкова впечатлянащи, със сигурност това, че е бащата на детето на Кайли е довело до голяма част от успеха му. Но това вече си е Божа работа - никой не е виновен на Минаж, че цяла година си печелеше черни точки с shade-ове към Карди Б, която е на гребена на вълната, или че брат й е изнасилвач, или че прави песни с педофили.

Говорим за над 300 хиляди pure за две седмици при Травис. Съжалявам, но аз не мога да повярвам на това. Да не говорим, че все пак има вземане-даване с кралицата на Пиара (майката на Кардашиан). Певици с брутална фенска не продават толкова за 2-3 седмици какво остава за нов изпълнител. Плюс това цяла седмица ''Куйн'' беше най-продавания албум в САЩ и изведнъж другия е с по-силни продажби ? В стрийминг със сигурност върви по-добре, но наистина има нещо много гнило тук!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти на това залез ли му викаш?

183 млн за няма и месец и #4 в хот 100

Не това е залеза, то допълва залеза по грозен начин. :1000 (29): За всички е ясно, че Ники вече не е чак такъв фактор, особено след появата на успешното й уонаби Карди. Това се вижда още от миналата и дори по-миналата година. Последният й световен мега хит ще си остане Side to side.

Иначе съм съгласен, че е кофти прецакана, аз поначало не съм кой знае какъв фен на Дженърки, Кардашиянки и тем подобни. Но подобни кризи в Туитър не са уместни и само я довършват съвсем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за над 300 хиляди pure за две седмици при Травис. Съжалявам, но аз не мога да повярвам на това. Да не говорим, че все пак има вземане-даване с кралицата на Пиара (майката на Кардашиан). Певици с брутална фенска не продават толкова за 2-3 седмици какво остава за нов изпълнител. Плюс това цяла седмица ''Куйн'' беше най-продавания албум в САЩ и изведнъж другия е с по-силни продажби ? В стрийминг със сигурност върви по-добре, но наистина има нещо много гнило тук!

Това не е вярно, още в неделя имаше прогноза, че двата албума са много сходни като продажби и със стриймове най-вероятно Травис ще я мине. И после почна войната - мърчове, билети за турнета, промоционални пакети, безплатни абонаменти за Тайдъл и какво ли не. Накрая Травис надделя. Числата на Ники в Спотифай бяха ужасни (Ариана с новия албум я мина за един ден!), вече дали е била саботирана или не е друг въпрос. Пък и да е, нито ще е първата, нито последната. Факт е, че Ники е посмешище в последната година и всички активно бяха настроени срещу нея и искаха да се провали, както и стана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не това е залеза, то допълва залеза по грозен начин. :1000 (29): За всички е ясно, че Ники вече не е чак такъв фактор, особено след появата на успешното й уонаби Карди. Това се вижда още от миналата и дори по-миналата година. Последният й световен мега хит ще си остане Side to side.

Иначе съм съгласен, че е кофти прецакана, аз поначало не съм кой знае какъв фен на Дженърки, Кардашиянки и тем подобни. Но подобни кризи в Туитър не са уместни и само я довършват съвсем.

Наистина се изтърка малко Ники, но разбираемо. Толкова години не спира да бълва песни, влиза на фийт на кой ли не, постоянно е в медийното пространство. Да не забравяме, че има и 11 години кариера зад гърба си. Не са малко. И след толкова време издава "Queen", който за мен е най-добрият й албум. В него поне 5 потенциални хита. Надявам се да заложи на Majesty и да изкърти. "Come see about me", "Sir", "Coco chanel", "Chun swae", "Thought i knew you" са все песни, които биха имали успех ако ги снима и промотира добре. След тая ера вече да си вземе малко по-дълга почивка, но преди това искам да си реализира албума. Majesty задължително с клип! Не го ли виждаш това като огромен хит?

 

Не е като да е залязла. Бездарница като нея пак доста дълго успя да се задържи и да е актуална. Не е, каквото беше, но има още хляб. Особено след тоя албум.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита от албума е Good form. За мен и Coco Chanel е топ, но не знам дали би станала хит.

Тя реално не промотира добре албума. Факт, че радиото е добра реклама, но трябваше да си плати за промо в spotify, телевизия и тн. Мисля, че абсолютно всички певици трябва да се учат от Ариана Гранде - тя истински знае как да промотира нещата.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...