Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Това си е лично твое мнение. Песента е страшно зарибяваща и запомняща се и до ден днешен се помни и да не кажа даже, че си остава най-големия хит на Тейлър.

Това си е лично твое мнение. Песента е поредната поп песен, нито е революция, нито е кой знае какво. Към ден-днешен единственото й постижение е, че е най-гледаният женски клип в Ютуб, но и това ще е до време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си е лично твое мнение. Песента е поредната поп песен, нито е революция, нито е кой знае какво. Към ден-днешен единственото й постижение е, че е най-гледаният женски клип в Ютуб, но и това ще е до време.

Че то коя песен в последните години е революция. То и Shape of you следва формулата за хит в последно време, sample от хит от 90-те и като цяло си е "обикновена поп песен", ама е най-големия хит на годината, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересът към Суифт намаля много бързо. Едва 15 милиона на ден прави, изравни се с клипа на 2-ро място, който правеше до онзи ден по 23 милиона на ден, Суифт падна много бързо.

Зейн влиза на номер 5 и плюс 73 нагоре сред най-гледаните клупове. Дано той измести Суифт.

А на работа Суифт не могат да я понасят.

 

Хубаво е, че и моят изпълнител се завръща с нов сингъл и албум. Предстоят много идващи интересни месеци както и 2018 интересна година ще е. 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то коя песен в последните години е революция. То и Shape of you следва формулата за хит в последно време, sample от хит от 90-те и като цяло си е "обикновена поп песен", ама е най-големия хит на годината, нали?

Щото на LWYMD не е много по-очевиден семпъл. :1000 (29): :1000 (29):

Hello. Bad Romance. Blank Space, ако щеш. Lean on. Closer. Все песни, които или са постигнали големи успехи, или са подели различна вълна след себе си. Има много, но лиготийката на ниво 3 клас на Тейлър не е от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Тейлър си се развива идеално, макар и вече да не е номер 1 на някои места. 2 седмици си беше стабилен лидер и според мен в следващите няколко няма да мръдне от ТОП 5, а дори може да се върне на върха. После й предстои още дълго време в ТОП 10. Да не говорим за счупените рекорди- отдавна жена не беше мачкала така. Но предполагам, че е нормално на даден етап интереса да не е същия като в началото.

Отсега нататък е много важно какво ще прави. Все още си мисля, че това може да е нейната Born This Way ера и след тоталния успех да видим известен спад. Тя може би затова и пусна Ready for It- за да се подсигури, че ще има поне още една песен от албума, която да е хит. За момента се получава нещо като при PRISM.

 

Чухте ли новата балада на Деми? Страшно впечатлен съм за пореден път, според мен за момента това е най-добрата песен от ерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чухте ли новата балада на Деми? Страшно впечатлен съм за пореден път, според мен за момента това е най-добрата песен от ерата.

Tell Me You Love Me е по-добра, но и тази хубава. Нямам търпение за албума, дано смаже с песни тип SNS и TMYLM!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко бързо омръзна Суифт дето толкова я превъзнасяте. За изминалите 24 часа сред най-гледаните клипове тя пада на номер 2. Гледанията й се изравниха с най-големия хит за 2017, и най-големият хит се връща на върха. Суифт се оказа временна работа-само за една седмица интересът към нея замина, а други властват все още. 😉😎😊😛

А на работа един колега много харесва Деми Ловато.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деспасито си превзе върха в YouTube, в iTunes пък Сам Смит го окупира. Не очаквах толкова бързо да се срине Суифтката, макар че и по-бързо заслужаваше.

 

Предчувствията ми за тая се сбъднаха. Като видях гледанията й как се изравниха, разбрах, че няма да я бъде.

Чакаме най-якото завръщане до края на 2017.

 

Суифта падна, Суифта паднаааа, кеф.

 

Пък на който му кажеш за Суифт никой не я харесва. Предпочит Кети Пери и Деми. Само вие припадате по Суифт тука, а е една пикла и нищо друго.

 

И още нещо: Зейн с новата си песен е номер 1 сред най-купуваните песни, Деспасито е вече номер 2, а Суифт чак на номер 3.😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се е сринала в никакъв случай.

Близо 3 седмици беше на върха по продажби и гледания.

Кой друг клип на световен изпълнител за две седмици е направил 300 милиона гледания ? Никой!

Нови песни излизат и ще я изместват от върха, но да видим дали ще се задържат там или след 2-3 дни Тейлър пак ще се завърне на върха.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се е сринала в никакъв случай.

Близо 3 седмици беше на върха по продажби и гледания.

Кой друг клип на световен изпълнител за две седмици е направил 300 милиона гледания ? Никой!

Нови песни излизат и ще я изместват от върха, но да видим дали ще се задържат там или след 2-3 дни Тейлър пак ще се завърне на върха.

 

Няма да е хит като Деспасито в никакъв случай и на работа казват същото. Има по-интересни от Суифт. Деми много се е постарала за албума изглежда. Тя си струва, Суифта не впечатлява с нищо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам за какво сриване се говори. Щеше да се е сринала ако след изключително успешни първи 2-3 дни беше изпаднала от първите места. Но тя две седмици стоя непоклатима на върха в музиката изобщо, нормално е на даден етап да се появят други претенденти или да се завърнат стари такива.

За мен изненадата беше, че точно Сам и Кейн я изместиха- не очаквах, че имат чак такава сила, но явно съм ги подценил. И все пак, Тейлър всеки момент ще си върне първото място, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам за какво сриване се говори. Щеше да се е сринала ако след изключително успешни първи 2-3 дни беше изпаднала от първите места. Но тя две седмици стоя непоклатима на върха в музиката изобщо, нормално е на даден етап да се появят други претенденти или да се завърнат стари такива.

За мен изненадата беше, че точно Сам и Кейн я изместиха- не очаквах, че имат чак такава сила, но явно съм ги подценил. И все пак, Тейлър всеки момент ще си върне първото място.

Голяма сила е това момче. Само като влезеш в спотифай се вижда за какъв стрийминг говорим. :mf_surrender:, НО виждам, че разликата между двамата все повече намалява в ползва на Тейлър. Да не говорим, че промо сингъла ще дебютира в топ 10 в хот 100. Тя се продава по-добре от повечето официални сингли които дори са на промоция - думи нямам!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ало, тая никаквица Деми Ловато няма един сингъл в топ 10, вие я сравнявате с топ иконата на американския поп в последните години, съвземете се малко. Кейти Пери беше сила, вече е никоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предчувствията ми за тая се сбъднаха.

 

Суифта падна, Суифта паднаааа, кеф.

 

Предчувствията ми, че ще свършиш в Карлуково пък не са ме напускали.

 

Сега "На работа" новият "Билборд" ли е, дай да уточним ?!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това все Деми канят да изпее Американския химн, а не Суифт. И тази година пак Деми го изпя и получи много овацуии и от медиите, и в социалните мрежи, и много известни я поздравиха даже и Фонси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, моля ти се, Деми с 5 албума не е продала колкото Тейлър с най-слабия си. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Като не я следиш, страхотна е Деми и е много по-красива от скелета Суифт.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не я следиш, страхотна е Деми и е много по-красива от скелета Суифт.

Какво общо има това дали я следя или дали е красива с това, че е пълен провал кариерата и на певица? И не е по-красива, ниска и трътлеста е, докато Суифт е стройна, за лице да не говорим - Деми е със селско изражение, докато Тейлър има нордик класа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този форум пак изкривени представи за реалност. Не разбирам защо омразата ви към Тейлър, ви кара да пропагандирате, че песента и е била провал, това въобще не е вярно. Откакто е излязла, не е мърдала от Топ 2, при излизане на нова песен е съвсем нормално по-старата да бъде изместена за известно време, все пак и Fetish измести Despasito, но това значи ли, че Despasito е провал? Другото което е - Шитпасито стана най-гледаната песен в историята на Ютуб и още дълго време ще има интерес там, нещо също съвсем нормално. Глупаво и нелогично е Тейлър да бъде сравнявана с нея, защото когато Ед беше актуален със Shape of you не помня някой тук да е казал, че песента му е не е никакъв хит, само защото е била под номер 2 за най-гледан клип. Никой от американските изпълнители няма да направи такъв хит, така че ще е добре Тейлър да бъде сравнявана само със своите колеги, а там просто няма място за сравнение, разгроми ги всичките за пореден път, колкото и да не им се иска на някои хора.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tолкова я превъзнасяте Суифт тук, че не може и да бъде. Ама едва на номер 40 вчера влезе в N-JOY Top 40, а Деспасито продължава да е номер 1 там вече месеци наред според вота на слушателите. Най-много за Деспасито гласуват и то твърдо.

И не чувам навсякъде Суифт, а Деспасито да въртят- по заведения, кафета, ресторанти, коли, радиа, Тв, дори и на работа я пускат за клиентите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...