Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Защо да е необяснимо? Динев го беше казал тук наскоро - стриймването в youtube е безплатно. Концертите на Планета - вече не. Хората си слушат музика и се кефят, но отдавна не им пука за изпълнителите толкова, че да ходят на концерти. Публиката е пренаситена с тия десетки хиляди участия за последните 20 години.

 

А и то няма нови силни имена, които да привлекат интерес и хора, едни и същи мутри, откакто се помня.

 

Сам виждаш, че Камелия е на път да направи 4 млн, ако не е и повече. Нали уж според нея беше невъзможно? Какво стана?

 

Ся ша цитирам теб, щото си ми най- подръка, ама не е специално фюр дих, щото и още няколко човека гледах че се пънат да обясняват че гледанията са си баси върха, нямащ нищо общо с дъното, което реално са тия песньовки.

 

Необяснимо е. Ся че тубата е без пари, пък Митьо птицевъда иска пари да му гледаш кокошките е точно така, но това не обяснява по-голямата част от проблема. Не участията по кръчмотеките също не го обясняват, просто щото мн рядко се ходи заради конкретна чалгарка, особено от митьовите разпоретинк, а просто хората излизат и помеждудругото, вървят и тия.

 

Одновната част е че по тия концерти не се предлага нищо ново - същоте набедени за хитове песни от тубата, същия плейбек, същите всички курветини и те така. Понататък - никва концепция, за къв зор верно да давам пари и да хода специално да се разкарвам до софия и арената? Също така - болшинството от силно еднообразното творчеството е мн подходящо за пияни посетители на кръчмотека, ама не и за зала.

 

Така че факите остават - гледанията в канала на кокошарника са без вскякава стойност, колкото и милиарда да са, докато събират по 200-300 човека на обявени като концерт частни партита на павилиони за тестени закуски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся ша цитирам теб, щото си ми най- подръка, ама не е специално фюр дих, щото и още няколко човека гледах че се пънат да обясняват че гледанията са си баси върха, нямащ нищо общо с дъното, което реално са тия песньовки.

 

Необяснимо е. Ся че тубата е без пари, пък Митьо птицевъда иска пари да му гледаш кокошките е точно така, но това не обяснява по-голямата част от проблема. Не участията по кръчмотеките също не го обясняват, просто щото мн рядко се ходи заради конкретна чалгарка, особено от митьовите разпоретинк, а просто хората излизат и помеждудругото, вървят и тия.

 

Одновната част е че по тия концерти не се предлага нищо ново - същоте набедени за хитове песни от тубата, същия плейбек, същите всички курветини и те така. Понататък - никва концепция, за къв зор верно да давам пари и да хода специално да се разкарвам до софия и арената? Също така - болшинството от силно еднообразното творчеството е мн подходящо за пияни посетители на кръчмотека, ама не и за зала.

 

Така че факите остават - гледанията в канала на кокошарника са без вскякава стойност, колкото и милиарда да са, докато събират по 200-300 човека на обявени като концерт частни партита на павилиони за тестени закуски.

 

Не разбирам какво казваш. Фокси твърди, че гледанията са купени, а тука няколко човека сме на мнение, че има и купени, но повечето не са. Ти коя теза подкрепяш?

 

Тя и Камелия доскоро си мислеше, че е невъзможно да направиш 3 милиона на песен в България, ама дойде време, че нейна такава ще направи двойно повече без проблем.

 

Може много хора да не ходят на бар заради конкретна певица, а просто да пият, но много от тях ходят заради люфимата си квачка. Ти, ако си решил да излизаш на диско тая вечер, и в твоя град пеят Алисия, Камелия и Преслава - на коя би отишъл? На тая, която ти е най-симпатична много ясно. Съгласен съм, че времето, в което хората се трепеха да идат на участие на еди-коя-си отдавна мина, аз затова казах, че участията са десетки хиляди за последните 20 години и хората не им трепва сърцето вече.

 

С останалата част от поста ти съм съгласен.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво казваш. Фокси твърди, че гледанията са купени, а тука няколко човека сме на мнение, че има и купени, но повечето не са. Ти коя теза подкрепяш?

 

Тя и Камелия доскоро си мислеше, че е невъзможно да направиш 3 милиона на песен в България, ама дойде време, че нейна такава ще направи двойно повече без проблем.

 

Може много хора да не ходят на бар заради конкретна певица, а просто да пият, но много от тях ходят заради люфимата си квачка. Ти, ако си решил да излизаш на диско тая вечер, и в твоя град пеят Алисия, Камелия и Преслава - на коя би отишъл? На тая, която ти е най-симпатична много ясно. Съгласен съм, че времето, в което хората се трепеха да идат на участие на еди-коя-си отдавна мина, аз затова казах, че участията са десетки хиляди за последните 20 години и хората не им трепва сърцето вече.

 

С останалата част от поста ти съм съгласен.

 

Има и реални, ама повечето са купени.

 

Ама и двата случая файда никва от тия гледания, щото реално се монетизират никак. Щом не могат един концерт с повече от 300 човека да направят ...

 

Зависи. Коя в коя кръчмотека пее и прочее. Ама точно между тия трите е ясно че ша ида на Камелия, и то не само щото и симпатизирам ;) На преса плейбека крака ми няма да стъпи, ако ще пари да ми дават, а лелката от Вакарел участия няма, не ми разправяй вицове. Иначе ако има и др навити, и не е м/у нея и Камелия, мое.

 

Освен това, повечето градове които не са София и Пловдив, надали имат избор м/у повече от две при това топ имена. Повече нещо от типа на бай Милко, Фатмагюл, Вимедойката, Соня Френска и някви такива (из актуален афиш на провинциална кръчмотека, незнам дали има конкуренция обаче)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лайк ениуан кеърс .... но е добре, че е още жива де, прао съм изненадан.

 

Жива е, но се разпада горката. Скоро ще трябва да й лепят фейса с плочки фаянс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за майката на Татяна вярно ли е?

Какво е станало?

 

 

Абе, Малина жива ли е още? Никаква я няма на хоризонта. Има ли участия? Или предвид възрастта си вече е в песния?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужка-фурнаджийската лопата говори за държане на думата. :roll1: Само погледнете последната страница от темата за новата песен на Симона: 7 август - дъщерята на Глория за нищо не става, яко хейт; 8 август - Симона изглежда перфектно (обръща палачинката, започва да се мазни на Глориевите). :mf_surrender: Освен това е като ксерокс, прочете ли нещо, го повтаря 1 милион пъти после - като това за заучените фрази. :mf_surrender:

 

Страницата на Елена Паришева е публикувала нов пост вчера. :blink: Не е свързан с музиката, но все пак е учудващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава издуха Галена с мръсна газ! Детронира я от раз

 

1502366745-pres.jpg

 

Последната песен на Галена се превърна в тотален хит за няколко дни и наду перките до неузнаваемост. Смядовката се самопровъзгласи за кралицата на фолка, но призраците от миналото и напомниха къде й е мястото. Най-големият й враг в бранша се завърна ударно.

 

Преслава направи дует с Джена, който за по-малко от 24 часа достигна половин милион гледания. Това е абсолютен рекорд в бранша и до сега никой освен Азис не е достигал подобен успех от раз.

 

 

https://www.blitz.bg/layfstayl/preslava-izd...news535485.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава издуха Галена с мръсна газ! Детронира я от раз

 

1502366745-pres.jpg

 

Последната песен на Галена се превърна в тотален хит за няколко дни и наду перките до неузнаваемост. Смядовката се самопровъзгласи за кралицата на фолка, но призраците от миналото и напомниха къде й е мястото. Най-големият й враг в бранша се завърна ударно.

 

Преслава направи дует с Джена, който за по-малко от 24 часа достигна половин милион гледания. Това е абсолютен рекорд в бранша и до сега никой освен Азис не е достигал подобен успех от раз.

 

 

https://www.blitz.bg/layfstayl/preslava-izd...news535485.html

Втори ден 220к с 2к харесвания :1000 (29):

Напрао я убиха

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава издуха Галена с мръсна газ! Детронира я от раз

 

1502366745-pres.jpg

 

Последната песен на Галена се превърна в тотален хит за няколко дни и наду перките до неузнаваемост. Смядовката се самопровъзгласи за кралицата на фолка, но призраците от миналото и напомниха къде й е мястото. Най-големият й враг в бранша се завърна ударно.

 

Преслава направи дует с Джена, който за по-малко от 24 часа достигна половин милион гледания. Това е абсолютен рекорд в бранша и до сега никой освен Азис не е достигал подобен успех от раз.

 

 

https://www.blitz.bg/layfstayl/preslava-izd...news535485.html

 

Реваааа :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава направи дует с Джена, който за по-малко от 24 часа достигна половин милион гледания. Това е абсолютен рекорд в бранша и до сега никой освен Азис не е достигал подобен успех от раз.

малиииииииии

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече са.

 

257 000 гледания са към момента. И 3000 лайка. Честно казано очаквах повече втория ден. За справка - Галена имаше 280 000 и 3200 лайка. Все пак има още един час до края на второто денонощия де. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че фолк певиците изглеждат ретро, не мисля, че трябва да са облечени в стил златна рибка, както Гери-Никол. Певиците ги обличат по последни тенденции, няма как да изглеждат ретро, просто Гери-Никол се облича все едно е част от цирков спектакъл ...

В днешно време певиците са много стилни и се развиват в тази посока ...

 

пп. Фолк певиците, макар и с 20+ разлика от Гери-Никол са много по-красиви от нея, тя може да е диктаторка в музикалния бизнес към момента, но не и в модния ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...