Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Наистина не очаквах толкова добра песен от нея , браво на женицата ..

А този Денис все още си остава в 10 глуха, горкия .. :D

Ти каза, че съм щял да видя, че последната му песен щяла да е хит. Е, видях - 490К за 2 месеца и кусур :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

да ви питъм тая новата група дет е в феис какъв им е проблема да не излизат песните от тях , пък чак и блокирват

Подписът ви е изтрит, защото е в разрез със правилата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Муах, хич не ти е смешно, даже иконките показват слабостта ти, защото знаеш, че съм прав. Колко скучна самозащита, клиширана. Редно е след като си отваряш устата махленски да коментираш някого - да видиш първо себе си, да прецениш възможностите си. Това е от проста съобразителност и възпитание - неща, които липсват при теб. Но те разбирам, от толкова напъни за печелене на вниманието на Фокса, а сега и на моето - си забравил и загубил всякакви човешки черти и си св превърнал в едно зомби, обсебено от Кама, Фокси, гледания и хейтърско отношение. Как всички в тоя форум имат по 2-3 любими песни тази година, само ти - не. Само ти - вечно нвдоволният от чалгата, от песните, от изпълнителките, от живота си. Що се отнася до мен - аз съм преминал през ада и перфектно съм си направил изводите за човешкото поведение. Благодаря ти, че си показваш слабостите тук, надявам се и аз да стана една от тях. Занимавам аудиторията с това, че харесвам пишки, защото така съм преценил и понеже не един човек ме копира в този форум - нека хората не се страхуват да изразят себе си, независимо от сексуална ориентация и позиция в обществото.

Впрочем от 4 години ти за първи път изрази емоция с този престорен смях в началото на поста, досега все броеше гледания и жлъчеше по Кама...Аз, за разлика от теб, обичам да се доказвам и надграждам. Личи си в постовете ми, във външният ми вид, въобще в цялото ми поведение. А ти си прикрит, скучен и безинтересен, дори се чудя дали не си бот - липса на емоции, на анализи, на доводи и факти. Естествено няма как да пропусна и егоистичното ти самозабравяне - да се сравняваш с Фокси, който е нива над теб във всяко едно отношение. С теб или без теб - все едно във форума, никога не си бил централна фигура или някой да ти е подражавал, да е казвал, че те харесва като човек...Скучен си Недко и със стерилно поведение, а така не се гради положение във йерархията на една затворена общност като Рамания. Нито постовете ти, нито ти предизвикваш емоция у хората или поне такава, че да те забележат и да отбележат присъствието ти, камо ли някой да,те търси като анализатор...Ти не анализираш, ти просто винаги си антипод на Фокси, а тайно бленуваш да аи на негово място и всички да ти се възхищават...

 

 

Радвам се, че никога не съм бил стерилен за хората - и в живота, и тук, винаги предизвиквам емоция у хората. Карам кръвта у хората да бушува, събуждам ги от сън...Имам харизма, благодаря ти, Господи, че си ме дарил с нея.

Относно песента на Галин и Лорена - вече трупа повече гледания в канала на Хит, отколкото в този на Пайнер. Лорена я е изпяла страхотно - много й се кефя на тази жена. Истинска фурия!!!

 

:roll1: :roll1:

 

Браво! Недостижим си.

 

Първо, доста песни от началото на годината слушам. Ако коментирам негативно е, защото жанрът е далеч непопулярен, сравнявам с преди години. Ако Жалка е направила приятна песен за 10 слушания - не е комплимент. Искам тоя жанр да надгражда. Но тъпче на едно място. Двете неща са съвършено различни.

 

Ако споря с Фокса е, защото се изхвърля с тая Кама и навсякъде я вре. Също както ти вреш твоята прословута сексуалност. За да ти правя забележка, значи наистина ставаш нетърпим. Приемаш нещата лично. Аз не те познавам. Но все някой трябва да ти каже реалностите. Това все още е музикален форум. Все още.

 

А къде се сравнявам с Фокса? Кога? Това е нещо, в което дълбоко вярвате и си втълпявате само в групата, приближена до видинския. Че чак съм се "самозабравил". Не аз се изтъквам в тоя форум. Пак ти казвам - когато пишеш за мен, ти пишеш за себе си.

 

Ето, че и името ми знаеш. Не беше трудно да се досетя.

 

За едно си прав - скучен съм. Жалко, че когато пишеш за мен, всъщност ни казваш ти какъв си.

 

Пиша, защото съм решил, че ще пиша. Не събирам лайкове, не събирам гледания. Не събирам одобрение. Не събирам емоции.

Ако някой ме чете - хубаво. Като не - няма лошо.

 

Сигурен съм, че ти е трудно да ме разбереш, просто защото едва ли може да си представиш човек, който не търси внимание - след като знаеш, че си тук само затова.

 

Имам един въпрос към теб - Топчо... ти къде вирееш ? Ти с какво се занимаваш? Къде ти е покритието?

 

Татяна с нов мъж, изглежда някакъв богат ако съдя по интервюто й за любимата ТВ на видинския - БиАй.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Браво! Недостижим си.

 

Първо, доста песни от началото на годината слушам. Ако коментирам негативно е, защото жанрът е далеч непопулярен, сравнявам с преди години. Ако Жалка е направила приятна песен за 10 слушания - не е комплимент. Искам тоя жанр да надгражда. Но тъпче на едно място. Двете неща са съвършено различни.

 

Ако споря с Фокса е, защото се изхвърля с тая Кама и навсякъде я вре. Също както ти вреш твоята прословута сексуалност. За да ти правя забележка, значи наистина ставаш нетърпим. Приемаш нещата лично. Аз не те познавам. Но все някой трябва да ти каже реалностите. Това все още е музикален форум. Все още.

 

А къде се сравнявам с Фокса? Кога? Това е нещо, в което дълбоко вярвате и си втълпявате само в групата, приближена до видинския. Че чак съм се "самозабравил". Не аз се изтъквам в тоя форум. Пак ти казвам - когато пишеш за мен, ти пишеш за себе си.

 

Ето, че и името ми знаеш. Не беше трудно да се досетя.

 

За едно си прав - скучен съм. Жалко, че когато пишеш за мен, всъщност ни казваш ти какъв си.

 

Пиша, защото съм решил, че ще пиша. Не събирам лайкове, не събирам гледания. Не събирам одобрение. Не събирам емоции.

Ако някой ме чете - хубаво. Като не - няма лошо.

 

Сигурен съм, че ти е трудно да ме разбереш, просто защото едва ли може да си представиш човек, който не търси внимание - след като знаеш, че си тук само затова.

 

Имам един въпрос към теб - Топчо... ти къде вирееш ? Ти с какво се занимаваш? Къде ти е покритието?

 

Татяна с нов мъж, изглежда някакъв богат ако съдя по интервюто й за любимата ТВ на видинския - БиАй.

Ами да. Тя за 5 месеца обиколи повече отколкото за 40 години.

А помня как драматизираше по интервюта и беше нарекла любовницата ''поредната провинциална магазинерка''. :gun_bandana:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси прави песента , бруталнааа

Май наистина няма пластични операции

Прилича на тапициран скелет и я е изпяла кофти, Джена изпъква в този проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да. Тя за 5 месеца обиколи повече отколкото за 40 години.

А помня как драматизираше по интервюта и беше нарекла любовницата ''поредната провинциална магазинерка''. :gun_bandana:

 

Малко се изненадах, че толкова бързо е тръгнала с въпросния. Явно парите преобръщат всичко на Тоти.

Изкефи ме като се обясняваше как правила телефонна любов и се засрами :roll1:

 

Скоро ще почне да прави и скъпи клипове. Новата Мара ми се струва изгря.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко се изненадах, че толкова бързо е тръгнала с въпросния. Явно парите преобръщат всичко на Тоти.

Изкефи ме като се обясняваше как правила телефонна любов и се засрами :roll1:

 

Скоро ще почне да прави и скъпи клипове. Новата Мара ми се струва изгря.

Безсрамница!

Години наред парадише със семейство и това, че не е златотърсачка и малко след развода веднага се хвана с богат.

Мара има(ше) толкова пари и пак нещата бяха посредствени. Не всеки може да е Гери-Никол или Галена.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко се изненадах, че толкова бързо е тръгнала с въпросния. Явно парите преобръщат всичко на Тоти.

Изкефи ме като се обясняваше как правила телефонна любов и се засрами :roll1:

 

Скоро ще почне да прави и скъпи клипове. Новата Мара ми се струва изгря.

 

И е спряла да се облича в анцузи като тийнеджърка, отново изглежда адекватно за възрастта си. И поведението й е по-премерено, не се хили като варена тиква ала Рени. Жалко, че всичко е временно, но пък нека и тя да опита какво е да си trophy wife.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна е жена за пример, с ценности и възпитание. Много я харесвам, чакам песента й с нетърпение, знам, че пак ще разбие пазара, това ще й 6-тия масов хит за,това деситилетие в чалгата. Радвам се, че най-после е намерила мъж, който да,се отнася с нея, както подобава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко се изненадах, че толкова бързо е тръгнала с въпросния. Явно парите преобръщат всичко на Тоти.

Изкефи ме като се обясняваше как правила телефонна любов и се засрами :roll1:

 

Скоро ще почне да прави и скъпи клипове. Новата Мара ми се струва изгря.

+1

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преси обаче смачкаха с хит! Всички очаквахме поредна версия на "Пада звезда", а те изкараха супер музикантско парче. Мисля че хита на лятото ще е при тях тази година! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия най-накрая е почнала да се показва масово отстрани на пайнерски клипове и за последните два дни е дръпнала стабилно с гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия най-накрая е почнала да се показва масово отстрани на пайнерски клипове и за последните два дни е дръпнала стабилно с гледанията.

Пак са малко, очаквах повече досега :/ Кеми да пуска платена реклама в ютюб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия най-накрая е почнала да се показва масово отстрани на пайнерски клипове и за последните два дни е дръпнала стабилно с гледанията.

Време беше, така хитовия потенциал на песента се разгръща още повече. Аз очаквам в пиковия си период клипът да стигне 3 милиона, което за Камелия в малък канал си е мега успех.

 

Преслава и Джена също мачкат, със сигурност ще чукнат 400K за денонощие. Но все пак говорим за две от най-хитовите имена от последното десетилетие, нормално е да има такъв интерес. Ако и по-натам го задържат ще съм доволен, макар и да не са ми най-големите любимки. Песента представя една хубава страна на поп-фолка и затова ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...