Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коя Глория, тази ли? :3fdb8960598fa63e:

Снимките нещо не излизат, но всички знаем кои са. Че не беше пълна залата на 100%, не беше, но и Глория си е виновна за това - нямаше почти никаква реклама на концерта, а много хора, които са искали да отидат са научили за него след като беше минал. Но това не попречи да се появят най-железните лайфове в чалгата по време на този концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Глория ги бие отвсякъде. Но това не е единствения "батъл"

 

 

Тук и трите са пушка.

Камелия си е Камелия, някои не го отричат. Просто Защо повярвах звучи доста по-приятно на запис, отколкото на живо изпълнение, ако трябва да се сравняват двата варианта запис/лайв.

Аз нямам музикално образование, но само Камелия и Преслава имат чара и харизмата да вдигната цяла зала 1 на НДК на крака и да бъдат извикани на бис, не и Глория за съжаление, и серията й от неуспешни опити на сборки го доказва. Там най-ясно се проявява дали успяваш да предизвикаш интерес у масите, защото не само фенове на един изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е една, че Камелия имала си един връх и то е бил кратък 1999 - 2000 с Луда по тебе и Защо повярвах..искала е да стане, като колежките си Деси Слава, Глория и Рени, но тя след онзи резил в Шоуто на Слави с тигровата рокля и се изложи тотално много...от там се започна с това, че не може да пее и е факт, че не може...жълтата преса си е казвала истината, защото и колегите и не я приемат на сериозно за певица....Камелия си остана една завистлива жена, която винаги е плюела и не си гледа собствената си паница и тя е с един...единствен фен клуб, защото няма фенове и след Пайнер е в тотална дупка..и да пееш за 2 500 лева са и достатъчни, даже много!!! Тя Екстра Баба (Нина) пее за повече пари от Кама...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам музикално образование, но само Камелия и Преслава имат чара и харизмата да вдигната цяла зала 1 на НДК на крака и да бъдат извикани на бис, не и Глория за съжаление, и серията й от неуспешни опити на сборки го доказва. Там най-ясно се проявява дали успяваш да предизвикаш интерес у масите, защото не само фенове на един изпълнител.

Глория също го е правила на сборни концерти и то неведнъж. Жалко, че няма записи от такива моменти в интернет, ако някой изнамери концерти от 2000, 2001 и т.н. нека ги покаже. На Планета Прима 2004 също стадионите пееха и вика на бис Глория и то доста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ми говорят за вкус и пеене на сръбско десовите? И то някакви анонимки от Бургас? Ще говорят на мен, дето от 40 години гледам сръбски телевизии? Те невежите на мен? Те за Кама ще ядат говна, дето е родена на сръбската граница? Вие полудехте ли всичките?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ми говорят за вкус и пеене на сръбско десовите? И то някакви анонимки от Бургас? Ще говорят на мен, дето от 40 години гледам сръбски телевизии? Те невежите на мен? Те за Кама ще ядат говна, дето е родена на сръбската граница? Вие полудехте ли всичките?

Тихичко.Тая вечер си аут

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ми говорят за вкус и пеене на сръбско десовите? И то някакви анонимки от Бургас? Ще говорят на мен, дето от 40 години гледам сръбски телевизии? Те невежите на мен? Те за Кама ще ядат говна, дето е родена на сръбската граница? Вие полудехте ли всичките?

Ауу, какво постижение, какво познание на светоната музика и култура! Неслучайно сте най-изостаналия регион в страната. Като самата Сърбия. На изчезване сте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:564d4ff4

Извинявай, Фокс, но Кама не може да пее сръбско...може да произнася правилно думите, но не може да изпълнява...ето тук Кукавица..еми не става бе човек,

не може да пее.... тя няма нито извивки, нито може да направи... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се е случило тогава при Слави ? За това ли гостуване Кама казваше в някое интервиу че са и казвали (Цветин) да не ходи а тя решила да се появи в шоуто и се изложила ?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали има по-досадно същество от Нено, моля ви се прекратете това душевно мъчение - заради него и сстраниците забиват, то с 62782 клипа, няма и как да е друго яче, моля ви модератори!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория също го е правила на сборни концерти и то неведнъж. Жалко, че няма записи от такива моменти в интернет, ако някой изнамери концерти от 2000, 2001 и т.н. нека ги покаже. На Планета Прима 2004 също стадионите пееха и вика на бис Глория и то доста.

Аз имах предвид след като са отминали техните върхове и лидерства, пак мачкат с приеми и бисове. Гло, за жалост, много загуби, докато се цупеше на Пайнер и това отбеляза траен отпечатък в кариерата й. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се е случило тогава при Слави ? За това ли гостуване Кама казваше в някое интервиу че са и казвали (Цветин) да не ходи а тя решила да се появи в шоуто и се изложила ?

 

1999 - 2000 , когато Кама вече пусна албума "Златна рибка" и "Луда за тобом" и "Няма шега" станаха хитове и нали и участия, насам - натам и Слави решава да я покани в Шоуто си и тогава Цветин я е спрял да не отива...и тя понеже е тип Фокси (виж кой/коя съм аз) и отишла в предаването с една рокля тип тигрова и бенда свири и тя започва да пее, ама трагичен случай, фалшивее отвсякъде и от там се започна, че Кама не може да пее и си е така ..журналистите си казвали истината!!! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

1999 - 2000 , когато Кама вече пусна албума "Златна рибка" и "Луда за тобом" и "Няма шега" станаха хитове и нали и участия, насам - натам и Слави решава да я покани в Шоуто си и тогава Цветин я е спрял да не отива...и тя понеже е тип Фокси (виж кой/коя съм аз) и отишла в предаването с една рокля тип тигрова и бенда свири и тя започва да пее, ама трагичен случай, фалшивее отвсякъде и от там се започна, че Кама не може да пее и си е така ..журналистите си казвали истината!!! :1000 (19):

Както винаги спестяваш факти и въобще не става дума за Слави, на друго място пя фалшиво и то защото беше недоспала от участия. Тигровата рокля и предаването на Слави, малко преди нея Гло се появи със същата и медиите веднага заформиха въображаем скандал между двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам музикално образование, но само Камелия и Преслава имат чара и харизмата да вдигната цяла зала 1 на НДК на крака и да бъдат извикани на бис, не и Глория за съжаление, и серията й от неуспешни опити на сборки го доказва. Там най-ясно се проявява дали успяваш да предизвикаш интерес у масите, защото не само фенове на един изпълнител.

Масите са разни дечурлига и цигани. Какво очакваш? Сборните концерти на Планета не са доказателство, защото публиката не е представителна извадка.

Сложи Преслава и Камелия до Глория да пеят заедно на една сцена и първите две изчезват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1999 - 2000 , когато Кама вече пусна албума "Златна рибка" и "Луда за тобом" и "Няма шега" станаха хитове и нали и участия, насам - натам и Слави решава да я покани в Шоуто си и тогава Цветин я е спрял да не отива...и тя понеже е тип Фокси (виж кой/коя съм аз) и отишла в предаването с една рокля тип тигрова и бенда свири и тя започва да пее, ама трагичен случай, фалшивее отвсякъде и от там се започна, че Кама не може да пее и си е така ..журналистите си казвали истината!!! :1000 (19):

 

Аз съм го гледал това изпълнение и ми харесва. Нямам забележки към пеенето й.

 

Там се получи малко "Златният Мустанг" пиниз - дето Маргарита Лозанова критикуваше изпълнението на "Няма те", а то всъщност си беше много добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи ще го кажа така. От много години го наблюдавам и още нямам обяснение, защо при Кама се получава така. Каза тя, че слагала някакви ботокси при Петя Дикова пролетта, но аз нищо такова не забелязах оня ден, докато снимах 50 пъти с нея в ресторанта на "Импулса", след участието..... жена ми, приятелката и, приятелката на нейната приятелка, дъщеря им, дъщерята на шефа ми, гаджето на дъщерята на шефа ми, жената на шефа, нейната приятелка, един селски, който си е облепил тавана на цялата кола със снимки на Кама и неговите роднини. Не знам какво е излязло от снимките, ама на бутилка "Грантс" толкова. Не съм сляп обаче и още фокусирах. А Кама си има бръчици около очите и са по-дълбоки от тези на жина ми, което е нормално, щото моята е 5 години по-малка. Прословутите зъби са си нейните. Не са толкова равни и това ясно доказва, че не ги е пипала, а е имало само някаква обработка на повърхностите. Мога да го кажа отговорно, защото преди години съм загледал отблизо Глория и нейните са направо извънземни, защото са керамика на 100%. Но, това, което прави впечатление на живо при Камелия не са нито зъбите, нито бръчките, нито косата, нито усмивката, а краката. Тази е цялата крака. Е там нема мърдане. На снимките от "Импулса", които качи днес в профила си се вижда и без да обяснявам. Необяснимото при Кама за мен е, че на снимки излиза в поти по-добре и всичките тези дребни забалежки, които за жена на 46, са грехота дори да се обсъждат, направо изчезват. Фотогеничност ли е, от светкавиците ли е, немам идея, не разбирам от фотография, но ефектът е поразителен...

 

Камелия е по-красива на живо, от колкото на снимките и клиповете, на живо е къде, къде по-запазена.

 

А колкото до клиповете, точно миналата седмица ви дадох три линка, никой не ги отрази и се направихте, че не сте ги видели, е давам ви ги пак, за да видим дали ще кажете нещо този път ...

 

Показвам ви 3 клипа от снощи, частно участие на Камелия от сватба на мои приятели как се възприема "Дразни ме"

 

1, 2 и 3 ...

 

Песен на няма и седмица. Песен на певица с 20 годишна кариера. Песен изпята на сватба, не в дискотека. Песен, на която очевидно всички яко се забавляват. Песен изпълнена на живо ... = ХИТ

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги спестяваш факти и въобще не става дума за Слави, на друго място пя фалшиво и то защото беше недоспала от участия. Тигровата рокля и предаването на Слави, малко преди нея Гло се появи със същата и медиите веднага заформиха въображаем скандал между двете.

 

Айде бе, точно от предаването на Слави тръгна..много добре помня записа преди две години го имаше в нета качен гледал съм го..трагичен случай...и за Златен Мустанг с "Няма те" Маргото с право и е дала 3-ка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се е случило тогава при Слави ? За това ли гостуване Кама казваше в някое интервиу че са и казвали (Цветин) да не ходи а тя решила да се появи в шоуто и се изложила ?

 

Осмели се да пее на живо през 2000-та, когато всички пееха на плейбек навсякъде по участия, както и всички концерти протичаха на пълен плейбек. Тогава на хората им се стори, че по- различното пеене, отколкото на записа веднага означава фалшиво и имаше такива подмятания, а Кама си е екстра. Спомням си, че преди това само Румяна си позволяваше да пее на живо по организираните сборни концерти и има записи в Ютуб. На мен Камелия много ми харесва тук. Интересното е, че и аз, и всички останали, сме запомнили само това предаване на Слави от този период на Хъшове. :ad: :) А и няма как друго да е, тук Кама е на гребена на вълната все пак. Всяка поява на Кама е сензация, още от тогава. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм го гледал това изпълнение и ми харесва. Нямам забележки към пеенето й.

 

Там се получи малко "Златният Мустанг" пиниз - дето Маргарита Лозанова критикуваше изпълнението на "Няма те", а то всъщност си беше много добро.

Впрочем какво стана с тази, дори не обяви фалита на медията си. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги спестяваш факти и въобще не става дума за Слави, на друго място пя фалшиво и то защото беше недоспала от участия. Тигровата рокля и предаването на Слави, малко преди нея Гло се появи със същата и медиите веднага заформиха въображаем скандал между двете.

Било е пак предаване на Слави по кабеларките. Това е преди Шоуто на Слави. И какво значи недоспала? Не е можела да пее и толкова. Сега пак е доста по-слушаема в сравнение с преди. Похвално е, че е взела уроци.

 

Сега не мога да намеря клипа на Кама с Камелия Тодорова и Камелия Воче. Там е просто потресаваща и контрастът с останалите две е покъртителен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде бе, точно от предаването на Слави тръгна..много добре помня записа преди две години го имаше в нета качен гледал съм го..трагичен случай...и за Златен Мустанг с "Няма те" Маргото с право и е дала 3-ка :3fdb8960598fa63e:

4 й е дала, а там Кама си пее страхотно. Впрочем днес се вижда - коя цяла България я гледа в Гласът и коя фалира и се покри, дори без да го обяви публично. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...