Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абе, Даркчайлд, виж го колко пенсионерски и нафталинено изглежда - широки, избелели дънки, не подходящи за официалните обувки, които е нахлузил. И темето - ужас, масата с пари, въпреки че са излезли от селото, селото не е излязло от тях - не може да даваш оценка на визията на персонала си, а ти да изглеждаш толкова зле. :feminist_en:

И селската нокийка в ръка, при все, че тогава вече имаше хубави смартфони и България. - стиснат селяк.

Какво ми се караш на мен? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е от 20 години Пайнер.

Оттам е, да. Глория как има афинитет към лъщящи селски роклища и тая прическа - 50 години не я смени. И тя стана нафталинена. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак си тази "комбинация" стои по-добре.

 

3a_9s99o1mI0TI48.jpg

Малина завижда за циганушеското екипче и тя иска такова. Че и папагал са й чукнали на сурата.:1000 (1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оттам е, да. Глория как има афинитет към лъщящи селски роклища и тая прическа - 50 години не я смени. И тя стана нафталинена. :mf_surrender:

Е принципно Глория доста си е сменяла прическите през годините, но факт, че от 2004 насам не се е променяла никак в това отношение, въпреки, че по клипове разнообразява от време на време. Търпи малко разнообразие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория им го наби четвъртит на всичките с този Денсинг Старс.

Определено ми е нестандартно и непонятно как Глория се мяташе напред назад, беше супер енергична и тотално различна от обикновено. Определено й подхожда. Със захлас се връщам към тези клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е принципно Глория доста си е сменяла прическите през годините, но факт, че от 2004 насам не се е променяла никак в това отношение, въпреки, че по клипове разнообразява от време на време. Търпи малко разнообразие.

2011 и 2013-та беше червеникава, отиваше й доста, трябва да почне да се пречупва пак - едни плитки като на Гери Никол от визията в даскалото биха й седяли супер на Гло-то. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ми е нестандартно и непонятно как Глория се мяташе напред назад, беше супер енергична и тотално различна от обикновено. Определено й подхожда. Със захлас се връщам към тези клипове.

Да, сякаш не беше тя. :1000 (29): И се справи брутално за непрофесионалист, особено тука в шпагата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2011 и 2013-та беше червеникава, отиваше й доста, трябва да почне да се пречупва пак - едни плитки като на Гери Никол от визията в даскалото биха й седяли супер на Гло-то. :3fdb8960598fa63e:

Тук ми е топ! :baaasmiley:

 

1-28Y6arV8.jpg

 

5d997edf7cd14c37b68c12c2dfc4c256RVjgv8K.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ми е топ! :baaasmiley:

 

1-28Y6arV8.jpg

 

5d997edf7cd14c37b68c12c2dfc4c256RVjgv8K.jpg

О, в "Усещане за мъж" е брутална, както и в сесията с Ивануша. Определено там си личи коя има класа и стил, и коя мирише на кебабчета и пържоли. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:fa7a736b

Сънувам кошмари от това изпълнение и песен .... :1000 (29): :gun_bandana:

 

А аз от теб получавам мозъчна диария, поздрав:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, в "Усещане за мъж" е брутална, както и в сесията с Ивануша. Определено там си личи коя има класа и стил, и коя мирише на кебабчета и пържоли. :3fdb8960598fa63e:

Е, и Ивана си имаше силните моменти откъм визия за времето си.

 

D_93c7b21ba0824e641fae521d4b6059f3ccs5F9a.jpg

 

D_90db2737bd3cdf53c81bd8adc8c6039aYaFkp1g.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що не коментирате такова важно и специално събитие в живота на вашия идол.

Много е красив и талантлив, исктински мъж - мечта. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:d1929a9f

Евала на Бони и Глория жените си пеят, а това чучало Камейсън та се разпискала, всякаш я бъркат да не казвам къде....голямо пищене, голямо нещо... :1000 (6): :roll1: :1000 (29):

И за финал по темата за Деса, че пее "Хабиби" убийствено.. :Vishenka_05:

Жалко, че Кама не може да пее, че е трагичен случай. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...