Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо да си присажда коса, боядисва и тъпче с хиалурон като се чувства добре така. Не всеки е дълбоко комплексиран като днешните "звезди".

Щом се чувства добре като застаряващ дядка с фаянс по-тялото, виж Том Форд на горе-долу същите години:

1932058_10203620299136799_1164991609_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Че Митака ги е клатил най-хубавите. Деса си беше тотална тупалка.

 

И цица си има, и баджак. Кое не ѝ е наред? :1000 (19):

Камелия, Глория са по-хубави. :3fdb8960598fa63e:

Страшни мацки. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Besen Fen, гледа ли Камелия при Слави, като представяха "Дразни ме"? Нещо да кажеш за нейния ъпгрейд на лицето? Направо се подмлади с 10-15 години, много е яка и изглежда естествено.

 

Значи ще го кажа така. От много години го наблюдавам и още нямам обяснение, защо при Кама се получава така. Каза тя, че слагала някакви ботокси при Петя Дикова пролетта, но аз нищо такова не забелязах оня ден, докато снимах 50 пъти с нея в ресторанта на "Импулса", след участието..... жена ми, приятелката и, приятелката на нейната приятелка, дъщеря им, дъщерята на шефа ми, гаджето на дъщерята на шефа ми, жената на шефа, нейната приятелка, един селски, който си е облепил тавана на цялата кола със снимки на Кама и неговите роднини. Не знам какво е излязло от снимките, ама на бутилка "Грантс" толкова. Не съм сляп обаче и още фокусирах. А Кама си има бръчици около очите и са по-дълбоки от тези на жина ми, което е нормално, щото моята е 5 години по-малка. Прословутите зъби са си нейните. Не са толкова равни и това ясно доказва, че не ги е пипала, а е имало само някаква обработка на повърхностите. Мога да го кажа отговорно, защото преди години съм загледал отблизо Глория и нейните са направо извънземни, защото са керамика на 100%. Но, това, което прави впечатление на живо при Камелия не са нито зъбите, нито бръчките, нито косата, нито усмивката, а краката. Тази е цялата крака. Е там нема мърдане. На снимките от "Импулса", които качи днес в профила си се вижда и без да обяснявам. Необяснимото при Кама за мен е, че на снимки излиза в поти по-добре и всичките тези дребни забалежки, които за жена на 46, са грехота дори да се обсъждат, направо изчезват. Фотогеничност ли е, от светкавиците ли е, немам идея, не разбирам от фотография, но ефектът е поразителен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом се чувства добре като застаряващ дядка с фаянс по-тялото, виж Том Форд на горе-долу същите години:

1932058_10203620299136799_1164991609_n.jpg

Том Форд е с 8 години по-млад, гей и е в модния бизнес. Какво го сравняваш с Пайнера? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен е по-голям хит от 95% от пайнерските бози, които имате за мегахитове.

 

Като цяло най-успешни са Моро му, Мотел, Хиляда пъти, Дай ми още, Виновна, Коя, 5678 и за друг голям хит даже не мога да се сетя. Предната на Ломска също. И това за 7-8 месеца. Тая музика залезе, както беше 2012 покрай поп-а. Айде дано се появи нова Галена да я вдигне тая музика, че иначе..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен е по-голям хит от 95% от пайнерските бози, които имате за мегахитове.

 

Като цяло най-успешни са Моро му, Мотел, Хиляда пъти, Дай ми още, Виновна, Коя, 5678 и за друг голям хит даже не мога да се сетя. Предната на Ломска също. И това за 7-8 месеца. Тая музика залезе, както беше 2012 покрай поп-а. Айде дано се появи нова Галена да я вдигне тая музика, че иначе..

Забравяш железният проект с привкус на чували и смет:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Том Форд е с 8 години по-млад, гей и е в модния бизнес. Какво го сравняваш с Пайнера? :mf_surrender:

Абсолютно - Пайнерът е един селяк, на който никога димитровградската шкембе чорба няма да излезе от дъха.

Том Форд е друга вселена, българският му еквивалент е неземният Добромир Киряков. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От много години го наблюдавам и още нямам обяснение, защо при Кама се получава така. Каза тя, че слагала някакви ботокси при Петя Дикова пролетта, но аз нищо такова не забелязах оня ден, докато снимах 50 пъти с нея в ресторанта на "Импулса", след участието.....

 

Със сигурност е правила нещо. Със Сашо го коментирахме и за двама ни е очевидно.

 

В най-лошата си форма:

 

kameliia-se-poiavi-po-btv-kakto-nikoga-dosega-vijte-v-kakav-neugleden-vid-pevicata-potrese-zritelite-1.jpg

 

Айде сега си пуснете това клипче след 3:50 и ми кажете, че няма разлика. Тука е уникална:

 

 

Трябваше да го направи много по-рано!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи Кама лъже, че има ботокс и фасети? Ауу, Кама-лъжкиня!

 

Нещо е правила на зъбите, немам идея какво. Но наистина, на снимки направо блестят. За ботокса обаче не видях разлика. Като преди си е и нема лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравяш железният проект с привкус на чували и смет:

Тая песен гръмна само като излезе и се забрави за 2 седмици.

Обаче много са пропаднали, щом песните им имат г/д гледаемостта на английската на Андреа. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде дано се появи нова Галена да я вдигне тая музика, че иначе..

 

Никъв шанс. Смядовски въплещения на Дявола се раждат веднъж на 100 години.

 

- DarkChild

 

-------

 

Видя ли снимките на Андреа в темата "Компрометиращи". Тя ли е според теб? Какво ще кажеш?

 

А за дуета със Сузанита какво мислиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен гръмна само като излезе и се забрави за 2 седмици.

Обаче много са пропаднали, щом песните им имат г/д гледаемостта на английската на Андреа. :D

12 седмици в топ 3 на Сигнал, Фокса казва, че във Видинско била хит - цитата в подписа ми.

Андреа има 2,5 милиона, Преслава - 4,9 :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъв шанс. Смядовски въплещения на Дявола се раждат веднъж на 100 години.

 

- DarkChild

 

-------

 

Видя ли снимките на Андреа в темата "Компрометиращи". Тя ли е според теб? Какво ще кажеш?

 

А за дуета със Сузанита какво мислиш?

Не знам дали е тя, ама ако е - ужас. Прилича на 50 годишна англичанка.

А тва за Сузанита още по-голям ужас. Да се докопа до тая пикла за да види хит. Представяш ли си още колко като Азис, Галена, Гери-Никол и т.н са й отказали? Ама Сузанита е пикла още и не може да зацепи схемите на леля си Андреа.

 

12 седмици в топ 3 на Сигнал, Фокса казва, че във Видинско била хит - цитата в подписа ми.

Андреа има 2,5 милиона, Преслава - 4,9 :mf_surrender:

Аз говорих за песните на Яница, Десислава, Галин и Фики които уж бяха топ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали е тя, ама ако е - ужас. Прилича на 50 годишна англичанка.

А тва за Сузанита още по-голям ужас. Да се докопа до тая пикла за да види хит. Представяш ли си още колко като Азис, Галена, Гери-Никол и т.н са й отказали? Ама Сузанита е пикла още и не може да зацепи схемите на леля си Андреа.

Аз говорих за песните на Яница, Десислава, Галин и Фики които уж бяха топ.

Андреа просто изпревари смядовската хламидия, която рано или късно щеше да се докопа до нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа просто изпревари смядовската хламидия, която рано или късно щеше да се докопа до нея.
"хламидия" :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Когато математическия символ за ъгъл и равнина е по-успешен от 90% от чалгоресите...:

Link to comment
Сподели в други сайтове

5e_gf84jz.jpg

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Откога е тая снимка?

 

Физиономията на Глория казва всичко: "Че ти еб*ем селските номера, Митко. Минавам на 90% за мен от участия и ротация по Планета, или казвам пред медиите, че си слагаш хилуарон в пишката".

Link to comment
Сподели в други сайтове

5e_gf84jz.jpg

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Абе, Даркчайлд, виж го колко пенсионерски и нафталинено изглежда - широки, избелели дънки, не подходящи за официалните обувки, които е нахлузил. И темето - ужас, масата с пари, въпреки че са излезли от селото, селото не е излязло от тях - не може да даваш оценка на визията на персонала си, а ти да изглеждаш толкова зле. :feminist_en:

И селската нокийка в ръка, при все, че тогава вече имаше хубави смартфони и в България. - стиснат селяк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...