Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

хахахаха, и само за 6 дни, без реклама! Тая ще излезе по-голяма сензация и от Гери :1000 (29): Явно в България колкото по-от рано почнеш да се снимаш полугол в клип, толкова по-голяма сензация ставаш. Жалко, че съм изпуснал тези времена :1000 (34):

 

Споко, не си пораснал още. Гери-Никол стана сензация, защото беше под 18(на 16). Има още хляб да ядеш докато ги навършиш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не чета"... упадъкът на едно общество, събран в 2 думи.

И аз не съм си чел задължителните книги, включително и "Под игото", но не се срамувам от себе си, даже напротив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не съм си чел задължителните книги, включително и "Под игото", но не се срамувам от себе си, даже напротив.

 

Да де, това е най-жалкото. Хем не сте чели, хем имате самочувствие и не ви е срам от това. Именно липсата на всякаква вина и срам ще затрие това общество. Но не е тук мястото да го говоря това, а и ще ме разберат едва 1% от потребителите. Хайде със здраве. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно липсата на всякаква вина и срам ще затрие това общество.

 

Общество е силна дума, ха-ха, колко по-бързо се затрием - толкоз по-добре.

 

Не знаех, че въпросната скандална певица е дъщеря на Орхан Мурад. Сигурен съм, че и тъпаците, споделящи статуси със слепотата на Орхан Мурад също не знаят за какво иде реч.

 

Иначе евалата на мадамата - искаш да си забелязан - и го постигаш. Не като Загоровица, която с триста клизми от "Радост-тревога" драпа за слава, хаа

 

Всъщност и при Фики се получи от първия му път. "Кажи ми като мъж на мъж" продължава да звучи напред-назад... дори и по караокетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, това е най-жалкото. Хем не сте чели, хем имате самочувствие и не ви е срам от това. Именно липсата на всякаква вина и срам ще затрие това общество. Но не е тук мястото да го говоря това, а и ще ме разберат едва 1% от потребителите. Хайде със здраве. :)

Да ме срам от какво?! От това, че съм един от най-интелигентните потребители и най-интелигентният под 20 години. Тези застарели, прашасали книги са абсолютно излишни, вместо да се изучава само и единствено Българско творчество и то не 50 произведения за 2 учебни години, то се изучават "Малкия принц", "Гаврош" и не знам какви още излишни неща. Не забравяй, че говориш с човек с 5,61 на Дзи и втора награда на национален конкурс за есе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четенето на книги, само по себе си, нищо не означава. Аз лично също не съм почитател на художествената литература, но за сметка на това се интересувам и чета доста по много различни теми. Днес има супер много възможности да се усъвършенстваш. Определено считам, че четенето на отнасящи се за други времена романи, повести и т.н. не са най-добрият начин да развиваш адекватни за настоящето познания и умения.

 

Иначе на тази Сузанита й личи, че не е от най-интелигентните. Иначе не си обяснявам как може да се кефи на тази си песен и клип. Та тя изглежда като гротеска отвсякъде. На Орхан му личи, че не му е особено приятно, но няма друг избор освен да защити щерка си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ме срам от какво?! От това, че съм един от най-интелигентните потребители и най-интелигентният под 20 години.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Кацни малко, май се взе за самолет.

 

-А, Динев, #N, Western викаш ряпа да ядат.

 

Не прави добро впечатление хората да се изтъкват сами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие какво очаквате от едно 14 годишно дете? На 14 вече започваш да порастваш и се чудиш каква лудория да направиш, от какво да опиташ, къде да отидеш. Разбира се, има и такива, които четат, но масовката е това горе. А и това, че не чете сега, не значи, че няма да започне след 6-7 години например или дори и по-малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не чета"... упадъкът на едно общество, събран в 2 думи.

 

Аз чета! :feminist_en: Субтитрите на "Малки сладки лъжкини" и "Отчаяни съпруги".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой пък чете книги, ужас !

 

Браво, Сузичка, мачкай и смело напред :*

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина и аз не разбирам. Да, важно е да се чете, но сигурно 99% от изълнителите не са начетени хора.

Подкрепям и Орхан, родителите трябва да подкрепят децата си независно дали са се очернили или издигнали.

Умните родители позволяват децата им да грешат.

Хубаво затъпиха водещата с това : Слушайте Луцифер и Буда :3fdb8960598fa63e:

 

Напред Сузи! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе ми е смешно феновете на Глория да говорят за морал и да плюят Сузи, при все че и Глория беше много по-разкрачена и разтворила крака, въргаляща се сред голи мъжки тела в "Намери си майстора". Предполагам е прочела "Под игото" непосредствено преди снимките на този клип

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ме срам от какво?! От това, че съм един от най-интелигентните потребители и най-интелигентният под 20 години. Тези застарели, прашасали книги са абсолютно излишни, вместо да се изучава само и единствено Българско творчество и то не 50 произведения за 2 учебни години, то се изучават "Малкия принц", "Гаврош" и не знам какви още излишни неща. Не забравяй, че говориш с човек с 5,61 на Дзи и втора награда на национален конкурс за есе.

Да, интелигентен си, но този ти коментар не е ок. Трябва да се чете. Не може да наричаш знаменити произведения „излишни”. Тук не говорим за синус и косинус, които никога в практиката извън даскало няма да ти потрябват. Говорим за класики, които са задължителни и повишават грамотността и общата култура. Ще дойде време, в което ще ти потрябват тези знания или ще попаднеш в такава компания. Самият аз съм изчел много книги и също толкова още не съм, особено от руската и английска класика, затова се чувствам супер невеж. В училище ни караха да четем предимно не което трябва. Иначе разбира се, че мъдростта е много по-важна, т.е. опитът и реалните житейски уроци. Но не може да се изказваш така остро за четенето, нямаш това право. Излагате се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, интелигентен си, но този ти коментар не е ок. Трябва да се чете. Не може да наричаш знаменити произведения „излишни”. Тук не говорим за синус и косинус, които никога в практиката извън даскало няма да ти потрябват. Говорим за класики, които са задължителни и повишават грамотността и общата култура. Ще дойде време, в което ще ти потрябват тези знания или ще попаднеш в такава компания. Самият аз съм изчел много книги и също толкова още не съм, особено от руската и английска класика, затова се чувствам супер невеж. В училище ни караха да четем предимно не което трябва. Иначе разбира се, че мъдростта е много по-важна, т.е. опитът и реалните житейски уроци. Но не може да се изказваш така остро за четенето, нямаш това право. Излагате се.

Аз чета книги, Стеф, но не и такива, които са базирани на фантастични и илюзорни измислици като "Малкият принц", например и куп други такива като "Пипи - Дългото чорапче", "Карлсон на покрива", "Хари Потър". Скучни и излишни са ми. По-добре да се набляга на литературни произведения като "Албена", "На прощаване", "По жицата" и така нататък. В тях има много повече емоция и поучение, отколкото в "Хари Потър". Харесвам драми и криминалета, и такива чета. А що се отнася до упадъка в образователната ни система, той се дължи на прекомерното количество излишен материал по,всеки един предмет, децата се отегчават и не желаят да учат излишни неща. Училището ни учи да зубрим, а не да мислим, казвам ти го като човек, завършил миналата година.

Математиката е от изключително важно значение, защото все по-често попадам на продавач-консултанти, които не могат една елементарна сметка да сметнат без калкулатор. Срам и позор!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чета книги, Стеф, но не и такива, които са базирани на фантастични и илюзорни измислици като "Малкият принц", например и куп други такива като "Пипи - Дългото чорапче", "Карлсон на покрива", "Хари Потър". Скучни и излишни са ми. По-добре да се набляга на литературни произведения като "Албена", "На прощаване", "По жицата" и така нататък. В тях има много повече емоция и поучение, отколкото в "Хари Потър". Харесвам драми и криминалета, и такива чета. А що се отнася до упадъка в образователната ни система, той се дължи на прекомерното количество излишен материал по,всеки един предмет, децата се отегчават и не желаят да учат излишни неща. Училището ни учи да зубрим, а не да мислим, казвам ти го като човек, завършил миналата година.

Математиката е от изключително важно значение, защото все по-често попадам на продавач-консултанти, които не могат една елементарна сметка да сметнат без калкулатор. Срам и позор!

Да не си обладана от Луфицер и Буда ? Откачаш!

 

Камелия ако продължава така скоро ще чукне милиона! Аплодисменти. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само и само да скандализираш в гнездо на змии, осъждаш ограмотяването посредством книги. И оправдавате такива екземпляри като щерката на Орхан. Яд ме е, щото имаш потенциал, но нали сега е нормално да псуваме, хейтим всичко наред... и да слушаме бавноразвиващи интервюта на Яница и тъпи гангстерски текстчета на смядовската. „Малкият принц”, макар и лековата и детска на пръв поглед, съдържа символика. А и аз визирах друг тип класики от по-сериозните, базирани на действителни случаи като войни и т.н. И на мен не всеки път ми се е чело, но съм си го налагал. Как иначе ще имаш база за сравнение утре... Светът не започва с нас, така че сме длъжни да се информираме горе-долу. Това важи и за музиката и филмите. Ясно, всеки си има предпочитания, модата се мени, но някои неща са непреходни и не може да ги неглижираш дори и в епохата на капитализма, когато на всеки в главата са му само пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не си обладана от Луфицер и Буда ? Откачаш!

 

Камелия ако продължава така скоро ще чукне милиона! Аплодисменти. :Vishenka_05:

Люси Иларионов ме облада! :3fdb8960598fa63e:

Кеми скандализира с хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...