Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защото така трябва да се прави!

Като пуснеш проект, който си заслужава да се чуе и види, трябва да го рекламираш. Освен фейсбук, инстаграм, трябва да обикаляш и телевизиите да промотираш песента.

А защо не пускат по клубовете

 

Ок песента на Кама е яка но след 1 месец никой няма да помни

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сигурен съм, че ще пръснеш цирка на Деса!

 

Е, ще присъствам със сигурност, за да видя как е след завръщането в Пайнер. Тази година и морето изтеглих по-рано (17-24 август), за да не пропусна нещо. :whistling:

 

Иначе Амар, Кокаинчо, Синан, Джей.... много здраво ще бъде. Наркоманът е идвал за последно с Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса луда ли е да ходи на участия в тоя вид? Та тя сега е като мишелин, какво остава след 1 месец...

 

Още едно доказателство, че приходите им въобще не са това, за което се говори. И да не ми дрънкат, че жена в 6-я месец е активна като в 3-я и няма проблем. Като знам по какви пътища "прекрасни" ще дойде и как през минутка разминвава тирове, направо да поръчам линейка, че туко-виж го изръсила по пътищата на северозапада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Видин. Силен подбор на изпълнители. Особено ме зарадва присъствието на Тони Дачева в афиша. Не съм видял нейно обявено участие от месеци, а и нали имаше някакви писания, че не е добре със здравето. Супер, че са я сложили и в събота, заслужава много хора Първата.

След Деса ще чакаме подробен коментар от Фокси. А Константин можеш спокойно да го пропуснеш. Ако съдя по участията му, ще "пее" на пълен плейбек около 40 минути, ще каже, че не иска да отегчава повече публиката и ще си тръгне. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Емануела "Виновна" имаше същият проблем, но после всичко се оправи ...

 

При Ютуб никога не е черно и бяло. Зад него седи логика, която си я пазят и за всяко нещо има многофакторност.

 

Тоест, лотиката им за показване отстрани едва ли се базира само на "нормално" изображение.

 

Така, че примерът с Емануела няма как да покрива всички случаи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Ютуб никога не е черно и бяло. Зад него седи логика, която си я пазят и за всяко нещо има многофакторност.

 

Тоест, лотиката им за показване отстрани едва ли се базира само на "нормално" изображение.

 

Така, че примерът с Емануела няма как да покрива всички случаи.

Общо взето както дойде, все в гъз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така :1000 (6):

 

Искаш ли да наема двама мангала от квартал Зора да видим дали е точно така? Внимавай за кой ще гласуваш на следващия "Биг Брадър". :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не пускат по клубовете

 

Ок песента на Кама е яка но след 1 месец никой няма да помни

Като крака ти не е стъпвал на такова място, няма как да знаеш дали се пуска или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Ютуб никога не е черно и бяло. Зад него седи логика, която си я пазят и за всяко нещо има многофакторност.

 

Тоест, лотиката им за показване отстрани едва ли се базира само на "нормално" изображение.

 

Така, че примерът с Емануела няма как да покрива всички случаи.

Е нямаш късмет...показва се..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после Синан Сакич.... :1000 (6):

 

9151657m.jpg

Интересно се очертава.

Ти знаеш ли защо вече не обявяват участията на Тони Дачева ? Някъде от година нищо нейно не са обявявали а ме съмнява да не е търсена за събори и тн...

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно се очертава.

Ти знаеш ли защо вече не обявяват участията на Тони Дачева ? Някъде от година нищо нейно не са обявявали а ме съмнява да не е търсена за събори и тн...

Има си причини лични, здравословни жената - ако прецени, ще излезе и сподели какво е, не е хубаво да се спекулира с такива неща.

Търсена е и винаги ще е търсена, дано всичко се оправи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си причини лични, здравословни жената - ако прецени, ще излезе и сподели какво е, не е хубаво да се спекулира с такива неща.

Търсена е и винаги ще е търсена, дано всичко се оправи.

 

Тя не осинови ли дете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...