Jump to content


Online: Андреа - Vitamin


Препоръчани коментари

Но песента е много тъпа.

Кое и е тъпото :mf_surrender: Свежо, даже доста свежо денс парче, носещо лятно настроение. Такива песни ми се слушат на мен лятото. Аз който не съм грам фен на Андреа и се накефих! Браво Адроник! Кефиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната денс боза на Андреа, в която показва как мяукането ѝ може да направи и най-никаквата песен в супер противно и нетърпимо мъчение за ушите. В момента, в който изръси "витамин" я спрях. Какво изобщо се опитва да постигне с това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста по силно и стилно от предните и опити със световни звезди... А тукдори е сама. Произношението и пеенето и този път са на световно ниво. Мастеринга също. Дано има успех. в БГ загуби позиции, така че нека се съсредоточи върху Балкание докато е познато лице

 

 

Клипа е много добре монтиран, заснет и филтриран. Не лъха чалга от него

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парчето е доста добро, може би една от най-добрите поп песни на Андреа. Клипът е страхотен, особено кадрите в гората. Но Андреа трябваше да си остане в Пайнер, с техния канал проектът щеше да се популяризира много повече. Не че Ротон е зле, де... но хората някак си повече биха си пуснали песен на Андреа в Планета, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парчето е доста добро, може би една от най-добрите поп песни на Андреа. Клипът е страхотен, особено кадрите в гората. Но Андреа трябваше да си остане в Пайнер, с техния канал проектът щеше да се популяризира много повече. Не че Ротон е зле, де... но хората някак си повече биха си пуснали песен на Андреа в Планета, според мен.

Изобщо не й трябва Пайнер - може сама да си движи нещата, както винаги го е правила. И без това, като гледам, се е отдала единствено на предназначени за чужбина проекти - виждаме, че няма успех, но явно си й е хоби и все някога може да уцели. Виждам и доста участия по провинцията, в клубове, в които Пайнерки не ходят, не всичко обявява, пък и не дели парата. За какво са й продуценти?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не й трябва Пайнер - може сама да си движи нещата, както винаги го е правила. И без това, като гледам, се е отдала единствено на предназначени за чужбина проекти - виждаме, че няма успех, но явно си й е хоби и все някога може да уцели. Виждам и доста участия по провинцията, в клубове, в които Пайнерки не ходят, не всичко обявява, пък и не дели парата. За какво са й продуценти?

Самият канал Планета би могъл да й донесе позитиви, според мен. Повечето фенове на поп-фолк жанра като видят, че там е качена 'Андреа' ще цъкнат най-малкото от любопитство. А абонатите на Ротон явно въобще не я отразяват щом за 2 дни е направила само някакви си 120 хиляди в канал от 1.6 милиона. Но това си е нейна работа, тя си преценява, лично според мен щеше да е по-добре със старата фирма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се защо продължава да си дава парите за "международни" проекти, след като шансът на уцели хит е нулев? :1000 (10):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...