Jump to content



Online: Мария - Червеният картон


Препоръчани коментари

  • Отговори 49
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Криско от Recycle Bin-a ли си я изкара тази композиция? Просто сравнете последната на Тита с тази откъм продукция, направо си е оставил ръцете на песента на Мария. Иначе мелодията е много приятна и можеше да се получи нещо интересно, но сега звучи недовършено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е, ритъмът зарибява и има хитов заряд. Текстът е ясен, то реално напоследък няма нито един в чалгата, който да става.

Но ми е малоумно това цакане на луди пари на Криско да им прави обикновени песни с неговия си бийт и да му вдигат акциите. Във всеки случай не сътворяват изкуство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес песничката доста започна да ме радва. Има по-особено звучене от парчетата на Криско. Малко ми звучи като стария генгста рап. Ако я пееше Галена щеше да е голям хит. При Марче липсва емоция, харизма, артистизъм..всичко липсва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година бях в Таормина и имах големи очаквания за клипа, но уви. Тоя Люси не се научи братче, какви тъпи филтри, един процент от красотата не са хванали. А Марчето милата, ако ще Макс Мартин песен да и направи, хит няма да види.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско от Recycle Bin-a ли си я изкара тази композиция? Просто сравнете последната на Тита с тази откъм продукция, направо си е оставил ръцете на песента на Мария. Иначе мелодията е много приятна и можеше да се получи нещо интересно, но сега звучи недовършено.

 

Криско си прави кинти от нея, боли го за брътвежа на Марче..

Супер скучна песен, а изненадващо и видео.Само кадрите с банския (вероятно детски) хващат окото.Не са уловили нищо от красотата на това място!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско от Recycle Bin-a ли си я изкара тази композиция? Просто сравнете последната на Тита с тази откъм продукция, направо си е оставил ръцете на песента на Мария. Иначе мелодията е много приятна и можеше да се получи нещо интересно, но сега звучи недовършено.

 

Последната на Тита е още по-зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За еднообразието, което цари в чалгата към днешна дата, не мога да не отбележа, че Мария предлага глътна свеж въздух с тази песен. Въпреки, това, едва ли ще се възприеме от чалга потребителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

BOenos dias..??? wtf?

Червения картон

Козирувай...

Тая лигавата не изчерпа ли тия клишета?

Особено с тая зелената пола и тениска е супер смешна.

 

Между другото това същия басейн на Джена ли е..?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за всичките пари, които е хвърлила. За мен проблема на песента е текста, който е супер елементарен. Няма ги яките фразички, които да ти се набият в главата като в песните на Гери-никол и Тита. Мария никога не си изпипва проектите до край и винаги лежи на ухото, че след като са скъпи ще се харесат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...