Jump to content



Online: Преслава - Пада звезда


Препоръчани коментари

  • Отговори 153
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пак се върна на първо място в Трендинг :3fdb8960598fa63e:

Доминантната Кралица си каза думата с този хит, очаквам това да е следващата й визитна картичка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се върна на първо място в Трендинг :3fdb8960598fa63e:

 

И какво от това? Гледанията падат. Тия трендинг-мрендинг имат значение точно 2-3 дни, докато хората разберат за песента. А после?

 

Какви са твоите очаквания за песента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едномесечен хит

Сравнено със "Се друсам още" и едномесечен я устройва, при все, че има още няколко готови песни. :3fdb8960598fa63e:

От това как ще се развие тази зависи кога ще пусне нещо ново, навярно чак наесен - два броя за героя. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клетото Преси да не падна под 100к на ден, че спряхте да актуализирате гледанията? Горката тя, пак провалче :(

Нямам възможността, иначе за вчера и за днес има над 100 К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Положението при тази жена е плачевно. Едно време пълнежите в албумите и звучаха по-хитово. Това тук звучи като някакво демо. Да не говорим за изтъркания и елементарен текст. Не мога да разбера на базата на какво е голямото и самочуствие и претенции, които демонстрира към днешна дата. И следа не остана от Преслава, която обожавах преди години.

 

пс. "Без теб" е в пъти по-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението при тази жена е плачевно. Едно време пълнежите в албумите и звучаха по-хитово. Това тук звучи като някакво демо. Да не говорим за изтъркания и елементарен текст. Не мога да разбера на базата на какво е голямото и самочуствие и претенции, които демонстрира към днешна дата. И следа не остана от Преслава, която обожавах преди години.

 

пс. "Без теб" е в пъти по-добра.

Преслава предлага индивидуалност с изпяването на тази си песен. Далеч пп-добре от насекомото Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Угасна като гледания, но в дискотеките е доста вървежна и Преслава пак е успешна. Те и "Без теб" въртяха.

Вървежна?

Онзи ден бях на дискотека

Пуснаха един път Преслава и беше мъртвило, а Емануела, Джордан и други ги въртяха по 4 пъти..

"Пада звезда" е провал.

П.С.

Защо ли си мисля, че нарочно разпалваш спорове за да трупаш постове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стана хит, връщам се от почивка, една от петте песни от2017, които въртяха приятелите ми е тази. Очаквах флоп, но с тази сгрешихме, само че това трябва да й последните напъни с Преслава с тези тесктове и позната музика, иначе нещата ще станат зле. В дискотеките в София обичайно е по-въртяна и от по-големите хитове в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вървежна?

Онзи ден бях на дискотека

Пуснаха един път Преслава и беше мъртвило, а Емануела, Джордан и други ги въртяха по 4 пъти..

"Пада звезда" е провал.

П.С.

Защо ли си мисля, че нарочно разпалваш спорове за да трупаш постове...

Хора, които цяла седмица са на дискотека, ми пращат гласови с "Пада звезда" и ми казват как гърмяла по 3 пъти на вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Само си представете песента в изпълнение на Юнона и си признайте харесва ли ви. Нивото е като за нея. Песента е мега трагична, клипът е позорен. С голямата Преслава май е напълно свършено. Предричам гледания и хитовост колкото на Без теб.

Можеш да си завреш прогнозата...Изобщо не се сбъдна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш да си завреш прогнозата...Изобщо не се сбъдна!

 

Абе за 3 месеца няма да има и 5 милиона. Джена ги направи за месец и нещо, Галена и тя за толкова ще ги има. Анелия и тя ще ги направи по-бързо с най-нехитовата й песен в последните години. Не е много цветущо положението за Пепе да ти кажа, но ти много добре го знаеш де. :) :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе за 3 месеца няма да има и 5 милиона. Джена ги направи за месец и нещо, Галена и тя за толкова ще ги има. Анелия и тя ще ги направи по-бързо с най-нехитовата й песен в последните години. Не е много цветущо положението за Пепе да ти кажа, но ти много добре го знаеш де. :) :D

11 седмици в топ3 на Сигнал. Петрана е непоклатима! Гледания не ме интересуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...