Jump to content


За или против пластичните операции ?


За или против пластичните операции ?  

39 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Подкрепям, да, защо не?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че съм "за". Има хора с разни недъзи, такива обезобразени при инциденти, а и не всички са родени перфектни. Против съм прекаляването с пластичните операции. Някои хора приличат вече на пластмасови чучела.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че съм "за". Има хора с разни недъзи, такива обезобразени при инциденти, а и не всички са родени перфектни. Против съм прекаляването с пластичните операции. Някои хора приличат вече на пластмасови чучела.

+1

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За, все пак е материя, нищо лошо не виждам, ей така за вътрешния мир. Всеки има различни виждания и критерии за това по какъв начин изглежда добре в своите си очи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Категорично за!

Дори смятам, след някоя друга година да си направя някое подобрение. Хубаво е човек да се стреми към съвършенство. Впрочем пластичният хирург на Галена е най-добрият!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За, когато е в рамките на естетческата красота.

Не да си лепнеш п.тка там, където попринцип стои устата или да си вдигнеш циците на нивото на сливиците с размер 3 пъти колкото главата ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Против съм, ако не е крайно наложително, например при някъква злополука(не дай си боже), но при едно натурално естесствено красиво момиче, не мисля, че резултата би бил по-добър от това ад се стигне до потресаващи последици.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Има хора дето имат нужда от такива операции при катастрофа и други инциденти

но съп против тези които си ги правят постоянно да приличат на куклата барби или на куклата кен

има такима даже смъртни случаи

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Това вече са психични заболявания, а един лекар, пластичен хирург или каквото и да е друго, което си играе със тялото и здравето на човека трябва да не приема всяко искане за едните пари, а да подходи поне елементарно психологически и да обясни на тия хора, че да заприличаш на някоя кукла или не знам си какво там са нужни десетки операции, ефекта е временен, вреден и тия хора на 40-50 ще са пълен потрес, тялото не може да издържи тия интервенции. Прекалява се и това са психични отклонения, които са за лекуване.

 

Разбирам някоя лека корекция, устни с хилаурон е козметична, не пластична интервенция, а и това не е изцяло изкуствено, дори с времето с пада, понеже в по-голямата си част е биолочен материал и по правилния начин би направило нещо хубаво. Една Таня Боева преди и след интервенцията на носа си е коренно различна, понякога има нужда от лека фиксация, и то не задължително, само ако прекалено претенциозен към себе си.

 

Другия случай е след инциденти, раждане с някакви усложнения или вторични проблеми и т.н.

 

Ама така да си се правиш на маймуна-не. Не мязаш на кукла, а на прекалила простит*утка с мерак да си двигне тройно свирката.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Да, ако е по здравословни причини, ще бъде различно, но това да си променяш външния вид, щото ти е кеф, и искаш да те забележат... Хич не е готино! Но всеки си имам своя избор! За мен няма "грозни" хора, има добри и лоши хора! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За, защото понякога са и наложителни. А и всеки човек има право на избор. Не виждам нищо лошо, ако не се прекалява с тях и както са казали по-горе, вече да не е смешно и да се направиш на чучело или пък да прекалиш с определени неща, виждали сме такива случаи, може би оттам повечето хора са против това и имат някакви резерви. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...