Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тва пък все виси 24/7 във форумите, следи статистики и накрая не помни нито 1 песен :roll1:

 

Не ми е нужно да ги помня. Еднодневки...

Смятай колко са тъпи :dontknow:

 

Иначе, сега видях че не се движи толкова зле с гледанията - Яница-Баница.

 

Прави по 200 хилки на седмица на последната песен.

 

E, ако сравняваме с Хабиби, която е на 2 години и прави по 300-400к на седмица и до сега... сещаш ли се колко тежи песента на твоята любимка.

 

А Моро му точно за 3 месеца се срина...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е нужно да ги помня. Еднодневки...

Смятай колко са тъпи :dontknow:

 

Иначе, сега видях че не се движи толкова зле с гледанията - Яница-Баница.

 

Прави по 200 хилки на седмица на последната песен.

 

E, ако сравняваме с Хабиби, която е на 2 години и прави по 300-400к на седмица и до сега... сещаш ли се колко тежи песента на твоята любимка.

 

А Моро му точно за 3 месеца се срина...

 

И защо сравняваш "Няма да ме купиш" с "Хабиби? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо сравняваш "Няма да ме купиш" с "Хабиби? :roll1:

 

За да избягаме от сезонните хитове. А тази година няма песен, която да се е задържала 5-6 месеца. Просто няма.

 

След 1-2 години тези песнички никой няма да ги помни окончателно. А вие припадайте по тях, няма лошо.

Като няма нищо читаво...

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, ако сравняваме с Хабиби, която е на 2 години и прави по 300-400к на седмица и до сега... сещаш ли се колко тежи песента на твоята любимка.

 

Мислиш ли, че изобщо някой нормален човек в България все още си пуска "Хабиби"? Тая песен втръсна до болка още след първите шест месеца, сега освен по някакви цигански сватби, едва ли някой я слуша. Повечето от трафика й се генерира от чужбина, само една Турция е с над 10 пъти по-голямо население от България, да не говорим за рекламата, която й направиха разни чужди медии в световен мащаб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия е дала интервю за вестник "Уикенд" и според blife.bg е казала, че връзката й с Бирмата е приключила и според нея е била грешка.

 

Значи Бирмата е на лов за нова фолк певица. Марче?

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, ако сравняваме с Хабиби, която е на 2 години и прави по 300-400к на седмица и до сега... сещаш ли се колко тежи песента на твоята любимка.

ЦЪК

 

За периода 18-ти-24-ти май, "Хабиби" е генерирала 375 946 гледания (което е сравнимо с 360 254 според popnable, където май броенето е от четвъртък сутрин до четвъртък сутрин). От тези 375 946 гледания....

 

ЦЪК

 

...118 130 идват от България. По-малко от една трета дори.

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че изобщо някой нормален човек в България все още си пуска "Хабиби"? Тая песен втръсна до болка още след първите шест месеца, сега освен по някакви цигански сватби, едва ли някой я слуша. Повечето от трафика й се генерира от чужбина, само една Турция е с над 10 пъти по-голямо население от България, да не говорим за рекламата, която й направиха разни чужди медии в световен мащаб.

 

 

Учудващо е, но по домашни купони доста върви. Всъщност, тая песен се оказа доста позната от антифеновете.

А по кръчмите се обзалагам я пеят редовно.

 

Не, че нещо на Жалка прави на Стара Каравана 100к... а 2 години ли минаха вече от нея.. Що Азис да не прави 300к? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЦЪК

 

За периода 18-ти-24-ти май, "Хабиби" е генерирала 375 946 гледания (което е сравнимо с 360 254 според popnable, където май броенето е от четвъртък сутрин до четвъртък сутрин). От тези 375 946 гледания....

 

ЦЪК

 

...118 130 идват от България. По-малко от една трета дори.

:1000 (19):

 

Може ли да се разбере колко от тоталните гледания са генерирани от България?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЦЪК

 

За периода 18-ти-24-ти май, "Хабиби" е генерирала 375 946 гледания (което е сравнимо с 360 254 според popnable, където май броенето е от четвъртък сутрин до четвъртък сутрин). От тези 375 946 гледания....

 

ЦЪК

 

...118 130 идват от България. По-малко от една трета дори.

:1000 (19):

Супер статистики извади. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЦЪК

 

За периода 18-ти-24-ти май, "Хабиби" е генерирала 375 946 гледания (което е сравнимо с 360 254 според popnable, където май броенето е от четвъртък сутрин до четвъртък сутрин). От тези 375 946 гледания....

 

ЦЪК

 

...118 130 идват от България. По-малко от една трета дори.

:1000 (19):

Знаеш ли защо пайнерките ги няма в този сайт? :whistling:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да се разбере колко от тоталните гледания са генерирани от България?

От чалга изпълнителите, само Азис го има в този уебсайт. Иначе сайта е много зарибителен, може да му задаваш всякакви периоди и локации и ще ти покаже колко гледания има. Примерно "Подгряващи звездички" я има, тъй като Азис участва, и се вижда, че за миналата седмица от 380к 301к е от България. Много ми се иска за всички песни от канала на Планета да стане достъпна информация - ще видим кой си е купувал гледания от съмнителни сървъри в Бангладеш, например. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От чалга изпълнителите, само Азис го има в този уебсайт. Иначе сайта е много зарибителен, може да му задаваш всякакви периоди и локации и ще ти покаже колко гледания има. Примерно "Подгряващи звездички" я има, тъй като Азис участва, и се вижда, че за миналата седмица от 380к 301к е от България. Много ми се иска за всички песни от канала на Планета да стане достъпна информация - ще видим кой си е купувал гледания от съмнителни сървъри в Бангладеш, например. :3fdb8960598fa63e:

Има ги и Тони Стораро, Алисия и Емануела. Сигурно и други от ФЕН ще има, но не съм търсил. Не знам защо Криско, Галена, Галин, Фики и т.н. ги няма... тъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От чалга изпълнителите, само Азис го има в този уебсайт. Иначе сайта е много зарибителен, може да му задаваш всякакви периоди и локации и ще ти покаже колко гледания има. Примерно "Подгряващи звездички" я има, тъй като Азис участва, и се вижда, че за миналата седмица от 380к 301к е от България. Много ми се иска за всички песни от канала на Планета да стане достъпна информация - ще видим кой си е купувал гледания от съмнителни сървъри в Бангладеш, например. :3fdb8960598fa63e:

Кралица Азия е богиня в Турция.

Там генерира много гледания.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От чалга изпълнителите, само Азис го има в този уебсайт. Иначе сайта е много зарибителен, може да му задаваш всякакви периоди и локации и ще ти покаже колко гледания има. Примерно "Подгряващи звездички" я има, тъй като Азис участва, и се вижда, че за миналата седмица от 380к 301к е от България. Много ми се иска за всички песни от канала на Планета да стане достъпна информация - ще видим кой си е купувал гледания от съмнителни сървъри в Бангладеш, например. :3fdb8960598fa63e:

 

Едва ли някога ще стане. Лейбълите нямат никаква изгода от изваждането на светло на подобна информация. Имат изгода само световните звезди.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимката на Емануела кърти. :roll1:

 

Ku5nxV9.png

:hahaha: :roll1:

Ех, как ме е яд, че няма за всички от бг изпълнителите такива хубави статистики. Интересно ми е в съседните държави кои са най-слушаните от нашите (за Азис е ясно).

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"5, 6, 7, 8" има около 6,5 млн. гледания от територията на България и около милион извън нея. Според вас това норвално ли е? Аз лично не мога да преценя.

Аз не ги разбирам много, но съм останала с впечатление,че Галин е харесван доста в Македония

 

Мен ме учуди, че над 19 милиона от общите гледания на Сторара са от Германия, а само 7 от Турция. :1000 (19):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...