Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Вече може да се умира спокойно. Доживяхме да видим и фен на Рени.

Преди години имаше няколко даже. :D Аз се радвам да видя, че и Рени си има защитник във форума, добре е изпълнителите от старата генерация да са с по-голяма фенска маса тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години имаше няколко даже. :D Аз се радвам да видя, че и Рени си има защитник във форума, добре е изпълнителите от старата генерация да са с по-голяма фенска маса тук.

 

Абсолютно, изпълнители направили толкова много и положили основите на днешните "звезди", които тръгнаха с техните песни по заведенията, трябва да получават подкрепа. Преди години, имаше десетки фенове защитници по всички форуми, особено в този на официалния и сайт. Следяха класации, пресата и водехме дискусии - имаше много теми, толкова развит форум на един изпълнител, дори независим, не бях виждал. С годините обаче всички пораснаха и живота ги пое, а те бяха много пламенни и аргументирани - точно като днешните фенове в нета. Сега обаче няма да тръгнат да търсят всяко място, където се налага защита, както преди, като разбира се има няколко, които не са престанали, но не е както преди - и нормално. Хубавото е, че аз съм по - малък от тях и имам времето да вляза в опозиция на някой озлобен човек, може би нещастен и нереализиран в личния живот, искащ да сипе обиди и да си го изкара на някой. Повечето днешни хейтърчета са на моята възраст, но далеч не се аргументират и разсъждават - те лепят етикети, което е най - лесно. Понякога трябва да вникнеш по - навътре в нещата, а не да гледаш повърхностно на тях и да позволяваш да бъдеш облъчван, настроен и манипулиран. Това, че кариерата и тя самата е на повече години от тези на младите изпълнители не трябва да провокира пренебрежение, а напротив - уважение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, изпълнители направили толкова много и положили основите на днешните "звезди", които тръгнаха с техните песни по заведенията, трябва да получават подкрепа. Преди години, имаше десетки фенове защитници по всички форуми, особено в този на официалния и сайт. Следяха класации, пресата и водехме дискусии - имаше много теми, толкова развит форум на един изпълнител, дори независим, не бях виждал. С годините обаче всички пораснаха и живота ги пое, а те бяха много пламенни и аргументирани - точно като днешните фенове в нета. Сега обаче няма да тръгнат да търсят всяко място, където се налага защита, както преди, като разбира се има няколко, които не са престанали, но не е както преди - и нормално. Хубавото е, че аз съм по - малък от тях и имам времето да вляза в опозиция на някой озлобен човек, може би нещастен и нереализиран в личния живот, искащ да сипе обиди и да си го изкара на някой. Повечето днешни хейтърчета са на моята възраст, но далеч не се аргументират и разсъждават - те лепят етикети, което е най - лесно. Понякога трябва да вникнеш по - навътре в нещата, а не да гледаш повърхностно на тях и да позволяваш да бъдеш облъчван, настроен и манипулиран. Това, че кариерата и тя самата е на повече години от тези на младите изпълнители не трябва да провокира пренебрежение, а напротив - уважение.

В сайта на Рени дори и аз пишех понякога, но не помня как ми беше ника там. :D Като цяло Рени винаги ми е била някъде след Десислава откъм предпочитания, наред с други големи звезди от старата генерация. Все пак жанрът се е изградил покрай големи имена като тях двете и още няколко, това трябва да се припомня и на по-новите фенове по форумите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава снима клип началото на месеца със Скерлев.

Мислех, че като не е пускала половин година - ще заложи на качествена видео продукция, уви...впрочем видеата на Скерлев за Преслава са най-добрите му, дано поне нещо такова й направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Васе мачкай!!!

 

Няма да ми закачате Васко, ей, че ще ви дърпам ушите, а на момчета - и други неща roll1.gif

 

Айде, добре заварили :laughing: Мерси за подкрепата :thumbup: :wink_kiss:

 

Поздрав:

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе, приятно ми е - Васил! :)

Боянов Траянов ли си?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:spam: *Троянов Боянов

Все тая. Азис демек.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Бургас ли си?

До Рени някога имаше хубави песни, но сега за нищо не става.

Рени е Богиня, това да не ти е онази Анелия със съмнителната дискография и отъркваща се в всеки за капка слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е Богиня, това да не ти е онази Анелия със съмнителната дискография и отъркваща се в всеки за капка слава.

Като се бута по разни предавания няма да стане по-успешна. Може само да си мечтае да има успеха на Анелия :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се бута по разни предавания няма да стане по-успешна. Може само да си мечтае да има успеха на Анелия :3fdb8960598fa63e:

То в това предаване стана ясно че Рени усилено си търси мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...