Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кое е добре обработено на снимката? Направили са я на дете в тялото.Много е нелепа. :mf_surrender:

Иначе и аз очаквам да пусне поне този път нещо добро, защото последните 2 години пуска продукция на много ниско качество.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, Динкоо, що не си мълчиш? :1000 (29):

 

Аз видях поста на Калин, дето беше написал, че е паднал под 100К, иначе не ги следя изкъсо нещата.

 

Откъдето и да го погледнеш, 120К на третия ден за нова песен на лидерът сред мъжете е пълна смешка - като грешка напиша в Гугъл, първо него го откривам. :3fdb8960598fa63e:

А вчера като направи повече гледания от първия ден, защо Калин не го погледна, а сега като му отърва? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Твоите простотии си ги използваш само и единствено ти. :hahaha:

Моето "Галош" за Галена се използва и до днес, а се роди преди цели 5 години. :3fdb8960598fa63e:

 

4 години!

И всъщност, не си ти, който го измисли и използва за първи път. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

4 години!

И всъщност, не си ти, който го измисли и използва за първи път. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg

 

Много ясно, че тръгна от Кели - Крал! :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че пее на живо, не значи, че звучи добре. Аз съм ѝ фен, но не мога да отрека, че откъм глас вече е гола вода. Жалкото е, че никак не се и опитва да си опази и малкото останал.

Повече почивка й трябва на нея. Уникално изпя Moro Mou на живо и то защото си е починала от задимените дискотеки и натоварения график.

 

Тази есен е точното време за самостоятелен концерт на Галена. Дано направи вече. Няма как да бъде провал, при положение,че има страшно много верни фенове,които бихме отишли само и единствето заради нея. Няма как да се сравнява концерт на Пайнер със самостоятелен. Никога не бих си причинила 2 часа да слушам изпълнители, които не харесвам за 10 минути изпълнение на Галена.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече почивка й трябва на нея. Уникално изпя Moro Mou на живо и то защото си е починала от задимените дискотеки и натоварения график.

 

Тази есен е точното време за самостоятелен концерт на Галена. Дано направи вече. Няма как да бъде провал, при положение,че има страшно много верни фенове,които бихме отишли само и единствето заради нея. Няма как да се сравнява концерт на Пайнер със самостоятелен. Никога не бих си причинила 2 часа да слушам изпълнители, които не харесвам за 10 минути изпълнение на Галена.

Дори аз, който НЕ съм фен на Галена бих отишъл на нейн концерт, както и на концерт на почти всеки изпълнител с някакъв статут. Това си е един вид уважение към артиста/певеца и творчеството му. Но да се гъчкам из цигани и пияници, или с платени фенчета с покани на Пайнерска масовка - не, мерси. Като цяло това ме отказа и от поредната й масовка в Арената миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крисия D се завръща към фолклора

 

KRISIAD201705186.jpg

 

Първата песен, с която певицата направи своя дебют като изпълнител на музикална компания “Пайнер” бе фолклорната мелодия “Лиляно моме”. Тогава тя успя да се открои именно с изпълненията си в този жанр и затова публиката с нетърпение очаква всяка нова песен, вдъхновена от фолклора.

 

“Вече две години не съм представяла фолклорен проект, затова реших “завръщането” ми в ефира на “Планета Фолк” да бъде на ниво - със стойностна песен, която ще направи впечатление. За мен бе мечта да създам истинска македонска песен и смело мога да кажа, че тази пролет успях да я реализирам”, анонсира Крисия D пред www.planeta.tv

 

Преди няколко дни изпълнителката засне видеоклип на мелодията “Пусти гурбет”, която е изцяло авторска композиция, създадена от доказан екип от професионалисти в Македония. Текстът е на Орце Зафировски, музиката – на Бобан Моисовски, а аранжиментът на Любчо Павловски. Крисия D споделя, че е много щастлива, че благодарение на работата и записите на песента е успяла да посети Македония. И въпреки, че е от този край, това е първото й гостуване в нашата съседка. Признава, че е останала с прекрасни впечатления от Скопие, както и от топлото и сърдечно посрещане, което е получила там. Успяла е да се запознае с част от популярните имена в музиката и културата, което според нея е една прекрасна възможност за изпълнител като нея, да обмени идеи и опит с професионалисти от Македония. Крисия D не крие желанието си, името й да се популяризира и на техния пазар, но разбира се - всичко с времето си.

 

KRSIA201705184.jpg

 

Стилистиката на видеоклипа, който съвсем скоро ще видим в ефира на телевизия “Планета Фолк”, също е вдъхновена от македонските клипове. Режисьор е Петьо Картулев, а кадрите са заснети на Попови ливади /Папаз Чеир/. Част от тях са реализирани с дрон и със сигурност ще допълват по един ефектен начин цялата сюжетна линия. В унисон с посланието и настроението на песента е й визията на Крисия D, която е много стилна и в тъмни тонове.

 

http://planeta.tv/news/view/Krisia-D-se-za...ta-kum-folklora

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Галка трябваше да направи истински концерт. Да пуснеше албум преди месец и сега концерт.

Може да остави тая идея за след третото бебе :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Напротив. Много професионално са обработени кадрите и си личи, че работи с чуждестранен екип. Андреа никога не е имала слаби клипове и този няма да отстъпи!!! Всичко е на световно ниво.

Режисьор е Стенли... какъв чуждестранен екип те гони :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, Динкоо, що не си мълчиш? :1000 (29):

 

Аз видях поста на Калин, дето беше написал, че е паднал под 100К, иначе не ги следя изкъсо нещата.

 

Откъдето и да го погледнеш, 120К на третия ден за нова песен на лидерът сред мъжете е пълна смешка - като грешка напиша в Гугъл, първо него го откривам. :3fdb8960598fa63e:

Напротив, важно е колко време ще ги задържи. Видяхме Преса как 2 дена по 200 хилки и накрая падна в коша, барабар с чувалите за смет. Не отписвайте Галин, песента не се е наложила толкова бързо. Доживяхме на 4-5 ден да прави по 100 хилки и да е провал за вас :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е в перфектна форма. Пее микс от най-големите световни хитове в момента. Брутална! :Vishenka_05:

PS : Заедно с някакво друго момиче.

 

Недей лъга, Галена още не е излезнала.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори аз, който НЕ съм фен на Галена бих отишъл на нейн концерт, както и на концерт на почти всеки изпълнител с някакъв статут. Това си е един вид уважение към артиста/певеца и творчеството му. Но да се гъчкам из цигани и пияници, или с платени фенчета с покани на Пайнерска масовка - не, мерси. Като цяло това ме отказа и от поредната й масовка в Арената миналата година.

Концерт вика..

Га че ли за Пърпъл говори...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остава му година и половина до заслужено излизане в пенсия, по българското законодателство.

 

Това, че ще получава пенсия от държавата, не значи, че ще спре с работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остава му година и половина до заслужено излизане в пенсия, по българското законодателство.

Грешка! От март тази година вече е в пенсия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...