Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

След теб кафето ми е слабо...

И алкохолът не гори...

Мъжете никакви ги няма...

Не ги усещам, разбери!

 

СЛЕД ТЕБ НЕ СЪМ СЕ ЗАСМЯЛА...

СЛЕД ТЕБ НЕ СЪМ КРАСИВА, ВЕЧЕ НЕ!

ТОВА ДОСТАТЪЧНО ЛИ Е?

СТИГА ТИ !

СТИГА ТИ ЗА ДНЕСКА, ДРУГ НЕ ТЕ ЗАМЕСТВА.

ЛИПСВАШ МИ... СТИГА ТИ !

СТИГА ТИ ДА ЗНАЕШ, ЧЕ НЕ ТЕ ЗАБРАВЯМ...

ЧЕ БОЛИ... СТИГА ТИ !

 

Цигара паля и я мачкам...

Не се докосвам до храна!

И на дивана спя откакто...

След теб леглото опустя!

 

СЛЕД ТЕБ НЕ СЪМ СЕ ЗАСМЯЛА...

СЛЕД ТЕБ НЕ СЪМ КРАСИВА, ВЕЧЕ НЕ!

ТОВА ДОСТАТЪЧНО ЛИ Е?

СТИГА ТИ !

СТИГА ТИ ЗА ДНЕСКА, ДРУГ НЕ ТЕ ЗАМЕСТВА!

ЛИПСВАШ МИ... СТИГА ТИ !

СТИГА ТИ ДА ЗНАЕШ, ЧЕ НЕ ТЕ ЗАБРАВЯМ...

ЧЕ БОЛИ... СТИГА ТИ !

СТИГА ТИ ЗА ДНЕСКА, ДРУГ НЕ ТЕ ЗАМЕСТВА!

ЛИПСВАШ МИ... СТИГА ТИ !

СТИГА ТИ ДА ЗНАЕШ, ЧЕ НЕ ТЕ ЗАБРАВЯМ...

ЧЕ БОЛИ... СТИГА ТИ !

Стига ти...

 

Кучето У НАС Е ЗЛО

 

А СИНДЖИРА МУ КИТАЙСКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис, Рени и след това Андри.

Пепа хич не е известна в Сърбия.

 

Рени търгна по пътя на Татяна. Да си припомним когато беше "качествена". :3fdb8960598fa63e:

Наистина да и се чудиш на Рени, колко години предлагаше продукция на високо ниво, особено до 2005 беше топ. И изведнъж след песни, като тази да я видиш каква кифладжийка е в Брадъра. Но това не е от значение, по-важното е, че е оставила 2-3 албума зад себе си, които се слушат и до днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, по емирствата се търсят протрити лелички като Деса :hahaha:

Протритата лелка е с най яките гаджета в чалгата все с по 10 -20 год по млади. Обича агнешко. Та щом шампионите забърсва, имаш ли съмнение , че ако реши да свали магнат от емирствата, нещо ще я спре. ДесиСлава не си търси Жоро Илиев да и плаща клиповете. Ако искаше пари, все още щеше да си е с Боровеца, но Десито на любов я избива все. Ако някога е удряла милионери, сега е на вълна млади спортистчета :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всички е ясно, че младите спортистчета са бъкани с комплекси, та те ли няма да тръгнат с чалга дива.

Не е много гордост акълът на 40 годишна жена да е на едно ниво с акъла на 22 годишен.

Онзи предния ѝ беше къде къде по-стабилен и здраво стъпил на земята.

 

Иначе и за Емирствата не стават. Там се търсят млади мръвки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Протритата лелка е с най яките гаджета в чалгата все с по 10 -20 год по млади. Обича агнешко. Та щом шампионите забърсва, имаш ли съмнение , че ако реши да свали магнат от емирствата, нещо ще я спре. ДесиСлава не си търси Жоро Илиев да и плаща клиповете. Ако искаше пари, все още щеше да си е с Боровеца, но Десито на любов я избива все. Ако някога е удряла милионери, сега е на вълна млади спортистчета :girl_witch:

Така е, това никой не го отрича. И двете страни имат ползи, тя спи с деца и се чувства млада, те са в непрекъснати силови тренировки и това ги държи във форма. Тази любов е толкова голяма или "едра", че дори филм беше инспириран от нея:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малие скасъхме от въртене Пада звезда. БРУТАЛНАА!!

Над 300к направи кралицата - коментирай! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая какво се е разпъшкала, не знаех, че и по времето на златните години на фолка е имало такива простачки!

Баси малоумния текст, добре, че са я разкарали тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Химна ти в София направи 1 милион гледания!

:3fdb8960598fa63e:

Химнът ми в София е "Тежко мина младостта" и той отдавна направи милион :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая какво се е разпъшкала, не знаех, че и по времето на златните години на фолка е имало такива простачки!

Баси малоумния текст, добре, че са я разкарали тая.

 

Прочети и' този текст, по-скандален е https://tekstove.info/lyric/view/13078

(хитът на Бобито в некогашния Сигнализъм :3fdb8960598fa63e: )

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всички е ясно, че младите спортистчета са бъкани с комплекси, та те ли няма да тръгнат с чалга дива.

Не е много гордост акълът на 40 годишна жена да е на едно ниво с акъла на 22 годишен.

Онзи предния ѝ беше къде къде по-стабилен и здраво стъпил на земята.

 

Иначе и за Емирствата не стават. Там се търсят млади мръвки.

Ако има 40 год жена, която да забие 22 год шампион, 100 про ще има повод за гордост. Те майка му и баща му не и търсят законово или морално сметка. А и от макото му изказвания, не съм забелязал да е прост. Да го познаваш, да го твърдиш. За Деса да кажеш, че е простовата, ок, но за някой, който изобщо не познаваш и не знаеш възможностите му и философията на живота му, е повърхностно да му слагаш етикети. Оня предния е виновен ДесиСлава 4-5 години да издава по едно фолк и едно поп парче... Той е комлексаря. Благо е шампион. Баща му е стабилен финансово. Ходи с ДесиСлава. Такъв мъж е щастливец , а не комплексар.

 

Така е, това никой не го отрича. И двете страни имат ползи, тя спи с деца и се чувства млада, те са в непрекъснати силови тренировки и това ги държи във форма. Тази любов е толкова голяма или "едра", че дори филм беше инспириран от нея:

 

 

Деса не е едра, а дребна. Пишна красива зряла жена. Дори и дебела не е вече. Майка ти да не е по слаба?

Поне има любов, а не я тъпчат една година СИКаджии и ВИСаджии за един клип с въртолет и крокодил. като харчеше чуждите пари беше много креативна :whistling: След това не слезе от диваните :whistling:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не е едра, а дребна. Пишна красива зряла жена. Дори и дебела не е вече. Майка ти да не е по слаба?

Поне има любов, а не я тъпчат една година СИКаджии и ВИСаджии за един клип с въртолет и крокодил. като харчеше чуждите пари беше много креативна :whistling: След това не слезе от диваните :whistling:

Ми остаря, няма пари и я тъпчеше боса на тия. Бтв, и Деси Слава се е прала там. Но това да не е повод за гордост и не намесвай майка ми, за да не намесим и твоята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има 40 год жена, която да забие 22 год шампион, 100 про ще има повод за гордост. Те майка му и баща му не и търсят законово или морално сметка. А и от макото му изказвания, не съм забелязал да е прост. Да го познаваш, да го твърдиш. За Деса да кажеш, че е простовата, ок, но за някой, който изобщо не познаваш и не знаеш възможностите му и философията на живота му, е повърхностно да му слагаш етикети. Оня предния е виновен ДесиСлава 4-5 години да издава по едно фолк и едно поп парче... Той е комлексаря. Благо е шампион. Баща му е стабилен финансово. Ходи с ДесиСлава. Такъв мъж е щастливец , а не комплексар.

Деса не е едра, а дребна. Пишна красива зряла жена. Дори и дебела не е вече. Майка ти да не е по слаба?

Поне има любов, а не я тъпчат една година СИКаджии и ВИСаджии за един клип с въртолет и крокодил. като харчеше чуждите пари беше много креативна :whistling: След това не слезе от диваните :whistling:

Тя и тогава не беше креативна. Люси беше креативен. Тя се чекнеше по строежи, скали и сепарета в бални рокли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми остаря, няма пари и я тъпчеше боса на тия. Бтв, и Деси Слава се е прала там. Но това да не е повод за гордост и не намесвай майка ми, за да не намесим и твоята.

Ами просто питам по слаба или по дебела е от деса. Ако е по дебела обръщаш ли се към нея на дебелано?

Сякаш ако беше слаба Деса, щеше да го дигнеш. То като жена не ти действа - слаба или дебела, все тая. Ще ти пратим Урсула. той ще те оправи теб само :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами просто питам по слаба или по дебела е от деса. Ако е по дебела обръщаш ли се към нея на дебелано?

Сякаш ако беше слаба Деса, щеше да го дигнеш. То като жена не ти действа - слаба или дебела, все тая. Ще ти пратим Урсула. той ще те оправи теб само :1000 (29):

Вземи си го за теб. И не, проблема с Деси Слава не е че е слаба или дебела, както и темата не е за мен. Проблема е, че кара да я разтягат, което вече е смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...