Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Само Ани Хоанг е способна да пропилее тотален хит като "Кур.а като Моника" от безидейност и мързел, за 1 месец можеше да я снима...

Хоанг има готов клип на друга песен. Явно ще го пусне след като скандала покрай Кво ме гледаш отшумее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хоанг има готов клип на друга песен. Явно ще го пусне след като скандала покрай Кво ме гледаш отшумее.

Този клип, който е снимала на Луда обич ремикс е готов от Декември....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че това е натриване на нос, но както и да е. Нито има топки, нито акъл за подобно нещо, видяхме докъде й стигат възможностите. Влезе в студио, направи се на интересна, после се чуди как да замазва. Въобще не ми се спори за тая бездарница. Исках да кажа, че щом иска да е скандална, да си износи скандала докрай, не да се покрива като мишка.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ма как да си го износи, бе човек, да не е пила газ да признава истината, след като ще олекне с парите, които е събрала през цялата си мижава кариера? Ако въобще и толкова е изкарала...

 

Според мен пък точно така се прави, ако си набрал на някой, и си на тяхно място. Сипваш му, а после отричаш, че става въпрос за него. Може да не е достойно, но друг начин няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ма как да си го износи, бе човек, да не е пила газ да признава истината, след като ще олекне с парите, които е събрала през цялата си мижава кариера? Ако въобще и толкова е изкарала...

 

Според мен пък точно така се прави, ако си набрал на някой, и си на тяхно място. Сипваш му, а после отричаш, че става въпрос за него. Може да не е достойно, но друг начин няма.

И така прави врага още по-яростен и бесен, че хем е смачкан, хем нищо не може да направи...Китайчето размаза с този текст!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И така прави врага още по-яростен и бесен, че хем е смачкан, хем нищо не може да направи...Китайчето размаза с този текст!

 

Дано само някой не му размаже фейса на Китайчето, че Моника с квито мутри движи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че това е натриване на нос, но както и да е. Нито има топки, нито акъл за подобно нещо, видяхме докъде й стигат възможностите. Влезе в студио, направи се на интересна, после се чуди как да замазва. Въобще не ми се спори за тая бездарница. Исках да кажа, че щом иска да е скандална, да си износи скандала докрай, не да се покрива като мишка.

 

п.п. Много ми хареса интервюто на Лорена, супер естествена и непринудена- добро впечатление ми направи.

 

+1

 

 

Ани Хоанг се прави на интересна когато Люси и Пайнер са зад нея, но реално Моника я превъзхожда във всички отношения. Ако беше решила и по добра фолк кариера можеше да направи.

 

Какъв е този негативизъм към Моника. Когато kurv ata вика дръжте kurv atа ми е най-смешно. Ани Хоанг да си оправи комплексите и кариерата. Да не се прави на много устата, защото устата и само за deep throat става :gun_bandana:

 

Виетнамски парцал. Цялото и семейство да дедпортират барбар с нея и Люсата дано

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита Баба Марта на всички!

 

1 година от излизането на тази песничка

 

1 056 000 много добре като за нея!

Прекрасната Валя година е без нова песен :gun_bandana: Дано в най-скоро време пусне нещо ново. Пайнер я игнорира ужасно, но въпреки това постига някакви успехи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница яко са й праснали ретуша в Автограф, лицето й е замъглено цялото :D

Някой пак си е оставил ръцете, ще го изтрият и качат. Тя направо е 3Д :D

 

Дуета на Гальо и Еми кога ?

Очаквам мега хит

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасната Валя година е без нова песен :gun_bandana: Дано в най-скоро време пусне нещо ново. Пайнер я игнорира ужасно, но въпреки това постига някакви успехи.

 

Жалко , че е така игнорирана , а е много ,много талантлива но въпреки това както каза ти постига нещо и миналата година само с една песен си имаше стабилно участия. Иначе аз говорих с нея пишем си във WhatsApp каза ,че има нова песен и скоро ще я представи с видеоклип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко , че е така игнорирана , а е много ,много талантлива но въпреки това както каза ти постига нещо и миналата година само с една песен си имаше стабилно участия. Иначе аз говорих с нея пишем си във WhatsApp каза ,че има нова песен и скоро ще я представи с видеоклип.

 

Колко пък участия има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Валя малко ми е мъчно... Но още рано тя надуши Оцко и Галин и направи онзи хит Все си ти... Но нищо... Тогава разбрах,че Пайнер са я заебали...

Ако такъв силен проект и клип беше в Баница или Емануелица, щеше да се налага до смърт...

 

Абе хора,Дай ми още си е писана за турски език - откакто е излязла Unutamam не съм пускал бг версията, чак се плаша...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко пък участия има?

Ами към 30-40 годишно. От старата генерация малко са с толкова, масово едва връзват 15-20.

А и има 1 млн. гледания, една Ивана, която е много по-голяма звезда, има по 400 хил. гледания на последните си песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен!Жалко , че в момента бълва простотия след простотия :mf_surrender:

Супер прехвалена боза. Взела мелодията на "Мога пак", написала някакъв бливоч за текст и айде, песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер прехвалена боза. Взела мелодията на "Мога пак", написала някакъв бливоч за текст и айде, песен.

Много е въздействаща,не знам дали е вземала на някого мелодията,но на мен много ми харесваше още когато излезе.

Споделяла е в интервю , че тази песен е посветена на починалия и приятел и че била много специална за нея.

Текста не мога определено да го нарека бълвоч колкото този на другата балада , която беше издала наскоро с клип в някакво легло и река май беше,дори не се сещам :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам Яница в Автограф . Истинска икона. Изумява ме всеки път. Колко се вслушва във феновете, колко се старае, винаги има концепция, изпипва до последния детайл, толкова е позитивна и земна. Невероятна императрица!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...