Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какви 5 бона, като пее точно за 1 200 лева...една Рени пее за 1500 лева, и една Цветелина за същата сума, а Кама... :clap:

А Деса срещу 700 лв, който дели и с продуцента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Виждате ли какво пише? - дори достигна платинен тираж.... :happyppl: Ей, десовите, дайте сега за вашето Фатме нещо такова.... :1000 (29):

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=5322

Кой пее фалшиво в попфолка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж, награди, уж такова, а пък никой не я зачита за голяма звезда..не е ли тъжно.. :3fdb8960598fa63e:

 

Как да не я зачита? От всички звезди на чалгата, били във формата "Гласът на България" Кама е с най-голям рейтинг. Не видя ли проучването на Мелето? :clap:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да не я зачита? От всички звезди на чалгата, били във формата "Гласът на България" Кама е с най-голям рейтинг. Не видя ли проучването на Мелето? :clap:

 

Поредни измислици и глупости. Нямам време да се занимавам с теб, че имам по - важни неща да свърша, отколкото да си губя времето с теб.. човек без работа си... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредни измислици и глупости. Нямам време да се занимавам с теб, че имам по - важни неща да свърша, отколкото да си губя времето с теб.. човек без работа си... :3fdb8960598fa63e:

 

Как измислици бре? Ето, гледай! Една и съща телевизия, една и съща агенция ГРАБ мери, един и същ формат.... и Деса е най-зле. :1000 (19):

 

Мелето го пусна, за да се направи на открехнат и чак после разбра, че се е прецакал, защото Кама е на 1 500 000 и сгазва предните... :happyppl:

 

 

Понеже никога не се доверявам на Фокса... Ето предполагаемите рейтинги:

 

2011 http://www.avtora.com/news/2011/07/19/purv..._v_efira_na_btv ~ 1.2 млн (Ивана)

2013 https://www.slusham.com/glasat-na-balgariya...t-i-tv7-reyting ~ 1.3 млн (Преса)

2014 https://www.slusham.com/tv-reyting-top-50-b...iteli-nova-gubi ~ 1 млн (Деса)

2017 https://www.slusham.com/reyting-glasat-na-balgariya ~ 1.3 млн (Кама)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да не я зачита? От всички звезди на чалгата, били във формата "Гласът на България" Кама е с най-голям рейтинг. Не видя ли проучването на Мелето? :clap:

След нея е Преси, коментирай! Трябва да направят дует!

Link to comment
Сподели в други сайтове

След нея е Преси, коментирай! Трябва да направят дует!

 

Трудна работа за дует, но пък фактите, са си факти. Преса очевидно вълнува масовият българин много повече от Деса. Ивана между другото също.

 

Да благодарим все пак за това, на Недко "Мелето", за така компетентното и задълбочено търсене, на истината в цифри. :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудна работа за дует, но пък фактите, са си факти. Преса очевидно вълнува масовият българин много повече от Деса. Ивана между другото също.

 

Да благодарим все пак за това, на Недко "Мелето", за така компетентното и задълбочено търсене, на истината в цифри. :ar:

 

Винаги в твоя полза Фоксич. Щото след мен обикновено почваш да се обясняваш. Иначе, щеше да ти е непрестанен монолог.

 

И какво сега, пак пропусна заключението ми за твоя прескъп хит... Плюшено мече, което вече копае дъното във всички класации... с половин милион гледания. Вярно, че поне мина оная боза Добре дошла. :whistling:

 

Ама какво да ви кажа, предупредих ви, че подобна композиция няма грам шанс за хит. Има не много успешни опити за преповтаряне на успех и това беше на ДжУна - Чуждите и лесните. Както и Дилън - Пробвай го и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги в твоя полза Фоксич. Щото след мен обикновено почваш да се обясняваш. Иначе, щеше да ти е непрестанен монолог.

 

И какво сега, пак пропусна заключението ми за твоя прескъп хит... Плюшено мече, което вече копае дъното във всички класации... с половин милион гледания. Вярно, че поне мина оная боза Добре дошла. :whistling:

 

Ама какво да ви кажа, предупредих ви, че подобна композиция няма грам шанс за хит. Има не много успешни опити за преповтаряне на успех и това беше на ДжУна - Чуждите и лесните. Както и Дилън - Пробвай го и тн.

 

Вече ти благодарих, трябва да вдигнеш банкет. Следващият път благодарност може да получиш от мен най-рано през 2022 година... :1000 (29):

 

Аз знаех приблизително резултатите, на всички риалитита. Но ме интересуваше, само сравнението, на това с Кама и Деса. Сам виждаш, че приповдигнатото ми настроение от 2-3 дни е именно, заради тези 500 000 души в повече, при сравнението на старта при двете. Тези 500 000 идеално пасват, на моята риторика от май`2014 година насам, когато за пръв път разбрах, колко е пропаднала Деса и как заради найната нерадостна съдба, ще изгори новия договор, на Кама с Пайнер, включващ 2 албума, 1 бест и Митака да се бръкне яко, до 2020 година. Това обаче е минало, което няма да се случи.

 

Иначе виждам, че хвана последната цифра от сезона с Преса и го приравни, с първата от сезона с Кама. Но аз чета и следващите редове, а там пише и други неща, които стигат до 1 500 000. Вярвай ми, това ще е темата, в следващите години тук и този факт, ще се повтаря многократно. Не съм ви бил по ушите, да ми надувате разни балони от Пайнер в този форум, базирайки се само и изключително на някакъв канал, за видеосподеляне в нета и на нито един концерт, участие, тв изява и дори последният пристан, за чалгата в сериозните медии - гостуване в "Шоуто на Слави". Нищо повече от твоя линк с 4-те формата не ми трябва. Защото, който и каквато да си говори там е видно, че българите вдигнаха палец нагоре, в следния ред:

 

1. Камелия

2. Преслава

3. Ивана

4. Деса

 

Толкоз, другото е само излишно говорене, а напъните да пробутате версия "Плюшено мече" в нета е обречена на сигурен провал. :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти болния мозък, това ,че единият сезон на формата е бил с по-голяма гледаемост от другия ,какво общо има Деса/Кама,ве?

Помисли малко,ами ако през нея година не е стартирал в неделя с нулева конкуренция? Ако стартът е бил общ с някой от предаванията на Нова?

Или не е удобно да мислиш? Въобще тези цифри са пълна измислица от БТВ!

 

Или пак ще подминаваме неудобни постове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, тук е станало нетърпимо от спорове за Камелия и Десислава.

Смятайте каква е скука в чалгата, та се отварят стари рани. То как да не офейкаш...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече ти благодарих, трябва да вдигнеш банкет. Следващият път благодарност може да получиш от мен най-рано през 2022 година... :1000 (29):

 

Аз знаех приблизително резултатите, на всички риалитита. Но ме интересуваше, само сравнението, на това с Кама и Деса. Сам виждаш, че приповдигнатото ми настроение от 2-3 дни е именно, заради тези 500 000 души в повече, при сравнението на старта при двете. Тези 500 000 идеално пасват, на моята риторика от май`2014 година насам, когато за пръв път разбрах, колко е пропаднала Деса и как заради найната нерадостна съдба, ще изгори новия договор, на Кама с Пайнер, включващ 2 албума, 1 бест и Митака да се бръкне яко, до 2020 година. Това обаче е минало, което няма да се случи.

 

Иначе виждам, че хвана последната цифра от сезона с Преса и го приравни, с първата от сезона с Кама. Но аз чета и следващите редове, а там пише и други неща, които стигат до 1 500 000. Вярвай ми, това ще е темата, в следващите години тук и този факт, ще се повтаря многократно. Не съм ви бил по ушите, да ми надувате разни балони от Пайнер в този форум, базирайки се само и изключително на някакъв канал, за видеосподеляне в нета и на нито един концерт, участие, тв изява и дори последният пристан, за чалгата в сериозните медии - гостуване в "Шоуто на Слави". Нищо повече от твоя линк с 4-те формата не ми трябва. Защото, който и каквато да си говори там е видно, че българите вдигнаха палец нагоре, в следния ред:

 

1. Камелия

2. Преслава

3. Ивана

4. Деса

 

Толкоз, другото е само излишно говорене, а напъните да пробутате версия "Плюшено мече" в нета е обречена на сигурен провал. :ar:

 

Факт е, че когато Деса беше предаването изобщо не се гледаше. Но това не е заради нея. Просто се беше изтъркало. Оттам не знам излезе ли някой дори малко популярен изпълнител. Беше разочарование.

 

А какво каза за Плюшеното мече? Хит ли е Фокси? :whistling: Мен това ме интересува. Другите ти заключения са ми безинтересни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десови вие сте много зле ,че падате на нивото на тоя Фокси , каква Кама го гони, какви рейтинги , какви хонорари , та той сам вярва ли си. Мале , мале как може да слагаш певица като Деси Слава с гарга като Кама , смея се на глас просто с тоя Фокси мачкал 10 години хората по форумите .... хапчета, хапчета!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...