Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Лорена в Astoria:

 

За съжаление МамаУраган я няма - гледа БебеУраган, ама спокойно Леля ви Ураган е тука.

 

:3fdb8960598fa63e:

Скандална е! Все още смятам, че не е особено талантлива, но за кратко време се превърна в силното име на Оцко, с или без подкрепата на Галена. МамаУраган добре я е обучила. :3fdb8960598fa63e: Да видим 3-тата самостоятелна как ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Скандална е! Все още смятам, че не е особено талантлива, но за кратко време се превърна в силното име на Оцко, с или без подкрепата на Галена. МамаУраган добре я е обучила. :3fdb8960598fa63e: Да видим 3-тата самостоятелна как ще е.

Бива ли да се чудим? Брутален мегахит! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е взета от една традиционна песен на испански, нещо като салса.

Кубинска класика:

 

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

19 милиона? И прави по 30 000 на ден? :whistling:

 

Реалните гледания са 7-8 млн. Има едва 60к споделяния.

Мечтай си, това си гурно е най - въртяната песен от мен и приятелите ми. :D

 

Просто всеки го е срам да си го сподели на стената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто всеки го е срам да си го сподели на стената.

:roll1: :roll1: :roll1:

Ебахти тъпата логика.

 

А защо не ги е срам да споделят "Ти да си" , "Пеперудките" и "Ня'а проблем" ?

 

"Ти да си" - 6 млн със 100 спод

"Дай ми свобода" - 19 млн със 60 спод

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Ебахти тъпата логика.

 

А защо не ги е срам да споделят "Ти да си" , "Пеперудките" и "Няа' проблем"

Mи аз нямам приятели които да са споделили тези песни :D Иначе са си готинки, особено последната е топ. То май от жените, Теди прави най - добри песнички последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

Егати мощният глас... Няма такъв просто. Но колко е жалко толкова силна песен, изпълнена от една от най-добрите ни певици, да няма още и 500 000 гледания, а простотии като тази, постната по-горе, да има сумати милиони...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mи аз нямам приятели които да са споделили тези песни :D Иначе са си готинки, особено последната е топ. То май от жените, Теди прави най - добри песнички последните години.

Песента беше голям хит, но просто отбелязвам, че половината й гледания са купени. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандална е! Все още смятам, че не е особено талантлива, но за кратко време се превърна в силното име на Оцко, с или без подкрепата на Галена. МамаУраган добре я е обучила. :3fdb8960598fa63e: Да видим 3-тата самостоятелна как ще е.

 

Ще ги утрепе пак :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати мощният глас... Няма такъв просто. Но колко е жалко толкова силна песен, изпълнена от една от най-добрите ни певици, да няма още и 500 000 гледания, а простотии като тази, постната в горния пост, да има сумати милиони...

Нелина е много готина, но лъха на ретро. Няма пош излъчването, което се харесва. Това е съвременната поп - култура. Може да си певец или певица и да нямаш глас (ака. Галин, Галена, Кейти Пери). Да си актьор без талант. Да си мениджър без да знаеш за какво става въпрос. НО! Като стане въпрос за лекар, не искаш да има скъпа кола, готин вид или пош дрехи и поведение. Не знам защо само, какво толкова ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избери най-харесваната фолк певица в момента - финален етап

 

Стартира финалният етап на "Най-харесвана попфолк певица 2017". Ясни са и имената на певиците, които оформят топ 10. Ето ги, подредени по азбучен ред:

Алисия

Андреа

Анелия

Галена

Деси Слава

Емануела

Емилия

Преслава

Цветелина Янева

Яница

Във формата за гласуване подредете изпълнителките, според вашите предпочитания. Задължително е да посочите коя да бъде съответно на първо, на второ и на трето място.

Гласуването приключва в 23:59 часа на 4 март 2017 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избери най-харесваната фолк певица в момента - финален етап

 

Стартира финалният етап на "Най-харесвана попфолк певица 2017". Ясни са и имената на певиците, които оформят топ 10. Ето ги, подредени по азбучен ред:

Алисия

Андреа

Анелия

Галена

Деси Слава

Емануела

Емилия

Преслава

Цветелина Янева

Яница

Във формата за гласуване подредете изпълнителките, според вашите предпочитания. Задължително е да посочите коя да бъде съответно на първо, на второ и на трето място.

Гласуването приключва в 23:59 часа на 4 март 2017 година.

Гласувайте за Преслава. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mи аз нямам приятели които да са споделили тези песни :D Иначе са си готинки, особено последната е топ. То май от жените, Теди прави най - добри песнички последните години.

Опази Боже тея простотии на Ломската циганьорка да са най-добрите женски песни в тоя жанр. Предпочитам кубчето от лед на Глория пред тая простачка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опази Боже тея простотии на Ломската циганьорка да са най-добрите женски песни в тоя жанр. Предпочитам кубчето от лед на Глория пред тая простачка!

Глория е старото поколение, но от новите, Тедето си ми е май най. Общо взето топ 3 от преди са: Глория, Преса и Ана май. От новите Тедето, Яница (последните години когато реално е нещо) и Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можете ли да откриете на Нелина live - изпълнението на "Добре,че вали" на концерт на Планета ( не се сещам награди или годишнина беше ) ?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам Камелия се е примолила заради познанството си със Слави да е жури ,за да си върне поне малко славата,че е на дъното по интерес.В допълнение е обещала да прави скандали на тема Пайнер и както се вижда това си е факт още от 1 епизод.Слави не обича Митко Пайнера и затова се съгласил ,но е направил компромис с хонорара.Това е истината.Всичко друго са фантазии.

Така че по-леко, че някой умира да вземе Кама някъде.

Ама ти не си наред нещо !! Слави няма нищо общо !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...