Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Казва се Александър

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Това име :Vishenka_05: Много се радвам за нея, децата са най-голямото щастие на света!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти злобната :mf_surrender:

И какво е злобното?Не ме вълнува дали ражда или не,какво ме засяга това мене?

Вие като плюете по цял ден разни изпълнители не сте злобни , а някой нещо като каже за вашата Галошка скачате като за майка си :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво е злобното?Не ме вълнува дали ражда или не,какво ме засяга това мене?

Вие като плюете по цял ден разни изпълнители не сте злобни , а някой нещо като каже за вашата Галошка скачате като за майка си :mf_surrender:

Можеше от уважение поне да честитиш или да си затвориш поне за днес злобната уста!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеше от уважение поне да честитиш или да си затвориш поне за днес злобната уста!

Не честитя на хора,които не уважавам , а и ти я намеси след като споделих статия за бъдещата песен на Ломска?

Нищо не съм казала за нея и е време да разберете , че света не се върти около нея

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена ще избухва здраво :3fdb8960598fa63e:

Звучи брутално :Vishenka_05: Само дето Галс ще е бясна ако това добие придобие популярност.

 

Честито за раждането, бързо да се възстановява и да ги мачка. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера случайно се сетих за тази яка песен на Деси Слава. Уж щеше да прави балада с началото на песента, но така и не направи.

 

Едвали би направила, каквото и да било от този албум, самата тя каза, че бил най-големият й провал. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С още една изненада ще ни зарадва Галена днес и това е премиерата на дългоочаквания нов видеоклип от нея. След като в Новогодишната нощ тя ни представи песента “Мина ми”, певицата сега е посветила новия си музикален проект на своя син. Песента носи заглавието Moro mou (Бебето ми) и е по музика и аранжимент на Даниел Ганев. Вълнуващият текст пък е дело на Анастасия Мавродиева. Режисьор на лентата е Георги Манов.

 

п.п. На Яница песента не е ли на Драганински, защо всички пишат Пашев в коментарите :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте каква според вас е първата реакция на Преси, когато разбере за Галс? Ще реже вени, че още не ѝ случва? Ще ѝ звънне, плачейки? Ще влезе под душа с шепа хапчета? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте каква според вас е първата реакция на Преси, когато разбере за Галс? Ще реже вени, че още не ѝ случва? Ще ѝ звънне, плачейки? Ще влезе под душа с шепа хапчета? :3fdb8960598fa63e:

Ще й звънне да й честити или евентуално е отиде да я види с голям букет червени рози и статуетката "Певица на 2015-та"? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...