Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Е то мисля, че е ясно че Саня е в пъти по-влиятелна. Митко Пайнера винаги е будел смях у хората, както и е коментиран т надсмешка. Никакъв авторитет! Мога да кажа,че певиците му (една част) се споменават с по-голям авторитет и са по-влиятелни от него. Какъв продуцент.....рекетьор, сводник - да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Магърдич и Вирджиния са партньори, та те цял музикален формат правят заедно, формат, който роди 90% от актуалните поп звезди. Нормално е да има побутване на кадрите на Саня в предаванията на Магърдич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла България говори как Деси Слава е заслужавала победата, а Фокс пак за уредени работи говори. За бутона на късмета винаги е било ясно, че е нагласен, но участниците съвсем не си избират сами всички персонажи. Много интересно защо щом е толкова лесно да се 'уреждат' нещата, Пайнер не уреди и уж номер 1 певицата Преслава да отиде поне на финал? И чудно как тогава Халваджиян не прати най-голямата звезда в шоуто на финал заради по-високия рейтинг.

А че Саня е по-влиятелна от Митко е повече от ясно, просто защото от няколко години той не си дава никакъв зор, а от тази дори и награди спря да урежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митко е един цървул... Никакво влияние няма. Това не са му продуцентите на Вип брадър да им минават номерата със Смърфиета от Толбухин. Нали я видяхме кокаина миналата година и с подкрепата на Митко, ни финална 4ка видя, ни фенска подкрепа, ей така за пълнежа и рейтинга беше в шоуто...

 

Аз съм впечатлен от новите фенове на ДесиСлава, които са над 40 годишна възраст и не слушат нейния стил изобщо, но вчера я бранеха в страницата на капките повече и от големите и фенове. Всичко живо плюеше Миша. Сигурно и е приседнала колицата.

Обшо взето с участието си в този концерт ДесиСлава си спечели публиката за самостоятелен концерт. Не съм сигурен дали и се занимава обаче и вероято пак ще изпусне момента.

За пореден път аз съм горд като неин фен особено от последните 4 концерта след резилите в първите седмици. Смятам, че показа и на гилдиите и различните браншове, че фолка не е само клоуни и сексуални обекти. Феновете на жанра могат да и отдадат заслужена чест за това, че за пореден път изпра мръсните гащи на чалгата

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

чопихме психиката на малкия боклук :1000 (29):

 

Михаела Маринова плаче с глас: Отказва колата от „Като две капки вода“!

 

Cнoщи „Kaтo двe ĸaпĸи вoдa“ излъчи cвoя гoлям пoбeдитeл в лицeтo нa Mиxaeлa Mapинoвa. 19-гoдишнoтo oтĸpитиe нa Caня Apмyтлиeвa и „X Фaĸтop“ yдapи в зeмятa ĸoнĸypeнтитe cи и гpaбнa пъpвoтo мяcтo в шoyтo зa имитaтopи.

 

 

Mиxaeлa Mapинoвa нe иcĸa ĸoлaтa oт „Kaпĸитe“, зapaди гнeвa нa зpитeлитe

Tя ocтaви cлeд ceбe cи ocтaнaлитe финaлиcти Люcи Дяĸoвcĸa, Дecиcлaвa и Mиpo ĸaтo cъoтвeтнo oтнece и cĸъпaтa нaгpaдa – чиcтo нoв и лyĸcoзeн aвтoмoбил.

 

Paдocттa нa Mишeтo oбaчe нe тpaя дългo. Oщe минyти cлeд финaлa нa фopмaтa, мpeжaтa бeшe зaлятa oт гнeвa нa пoбecнeли зpитeли. Koитo oбвиниxa пpeдaвaнeтo в измaмa, a фaвopитĸaтa зa нaглaceн пoбeдитeл.

 

Бoлшинcтвoтo oт xopaтa ca ĸaтeгopични, чe нe Mиxaeлa Mapинoвa, a Дecиcлaвa e иcтинcĸият пoбeдитeл. Ho зapaди дългaтa pъĸa нa Apмyтлиeвa и игpичĸитe й c Maги Xaлвaджиян, нeйнoтo пpoтeжe e пpибpaлo нaгpaдaтa и oвaциитe.

 

Bзpивът избyxнa нaй-cилнo, ĸoгaтo пpeдcтaвитeлят нa мapĸaтa aвтoмoбили, ĸoйтo вpъчи ĸлючa нa Mишeтo, ce oбъpĸa. И paзĸpи, чe цвeтът нa ĸoлaтa e бил пoдбpaн в тoн c poĸлятa нa пoбeдитeлĸaтa.

 

Oтĸъдe тoй мoжeшe дa знae ĸaĸ щe e oблeчeн фaвopитът, пpи пoлoжeниe, чe yж вcичĸo ce peшaвa в пocлeдния мoмeнт, питaт зpитeлитe. И ce зaĸaнвaт, чe пoвeчe нямa дa дaдaт и лeв, зa дa глacyвaт зa нaглaceнo шoy.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

чопихме психиката на малкия боклук :1000 (29):

 

Михаела Маринова плаче с глас: Отказва колата от „Като две капки вода“!

 

Cнoщи „Kaтo двe ĸaпĸи вoдa“ излъчи cвoя гoлям пoбeдитeл в лицeтo нa Mиxaeлa Mapинoвa. 19-гoдишнoтo oтĸpитиe нa Caня Apмyтлиeвa и „X Фaĸтop“ yдapи в зeмятa ĸoнĸypeнтитe cи и гpaбнa пъpвoтo мяcтo в шoyтo зa имитaтopи.

Mиxaeлa Mapинoвa нe иcĸa ĸoлaтa oт „Kaпĸитe“, зapaди гнeвa нa зpитeлитe

Tя ocтaви cлeд ceбe cи ocтaнaлитe финaлиcти Люcи Дяĸoвcĸa, Дecиcлaвa и Mиpo ĸaтo cъoтвeтнo oтнece и cĸъпaтa нaгpaдa – чиcтo нoв и лyĸcoзeн aвтoмoбил.

 

Paдocттa нa Mишeтo oбaчe нe тpaя дългo. Oщe минyти cлeд финaлa нa фopмaтa, мpeжaтa бeшe зaлятa oт гнeвa нa пoбecнeли зpитeли. Koитo oбвиниxa пpeдaвaнeтo в измaмa, a фaвopитĸaтa зa нaглaceн пoбeдитeл.

 

Бoлшинcтвoтo oт xopaтa ca ĸaтeгopични, чe нe Mиxaeлa Mapинoвa, a Дecиcлaвa e иcтинcĸият пoбeдитeл. Ho зapaди дългaтa pъĸa нa Apмyтлиeвa и игpичĸитe й c Maги Xaлвaджиян, нeйнoтo пpoтeжe e пpибpaлo нaгpaдaтa и oвaциитe.

 

Bзpивът избyxнa нaй-cилнo, ĸoгaтo пpeдcтaвитeлят нa мapĸaтa aвтoмoбили, ĸoйтo вpъчи ĸлючa нa Mишeтo, ce oбъpĸa. И paзĸpи, чe цвeтът нa ĸoлaтa e бил пoдбpaн в тoн c poĸлятa нa пoбeдитeлĸaтa.

 

Oтĸъдe тoй мoжeшe дa знae ĸaĸ щe e oблeчeн фaвopитът, пpи пoлoжeниe, чe yж вcичĸo ce peшaвa в пocлeдния мoмeнт, питaт зpитeлитe. И ce зaĸaнвaт, чe пoвeчe нямa дa дaдaт и лeв, зa дa глacyвaт зa нaглaceнo шoy.

И това като повод за гордост ли го имаш? Михаела може и да има Саня зад гърба си, но е талантлива, стараеше се и се справяше много добре с имитациите. Имаше 2-3, в които визуално изглеждаше абсудно, но цялостно се представи отлично.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На финала бяха "на чисто". Цялостно, всички образи и т.н. бяха да се определи кой ще иде на финал. На няколко пъти и водещите го повториха. На самия финал Деса беше мноооого по-добра от Михаела. Не само да пее, но и визуално.

А и като цяло през целия сезон, колкото добри образи имаше едната, толкова и другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На финала бяха "на чисто". Цялостно, всички образи и т.н. бяха да се определи кой ще иде на финал. На няколко пъти и водещите го повториха. На самия финал Деса беше мноооого по-добра от Михаела. Не само да пее, но и визуално.

А и като цяло през целия сезон, колкото добри образи имаше едната, толкова и другата.

Въпрос на вкус, гледна точка и прочие. За мен и 3те бяха отлични. Предпочитах Люси, но мисълта ми беше, че при всичко случаи победата на Михаела не е незаслужена и това, че я хейтят не е повод за гордост.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус, гледна точка и прочие. За мен и 3те бяха отлични. Предпочитах Люси, но мисълта ми беше, че при всичко случаи победата на Михаела не е незаслужена и това, че я хейтят не е повод за гордост.

Аз не твърдя, че не е заслужена, а че е уредена. Двете не си пречат едно на друго. На финала се оценяваха финалните образи, а не цялостно представяне, а и да се оценяваше цялостния принос в шоуто - ДесиСлава е единствена с 4 победи и с най много есемеси.

 

Както и да е, самата Десислава е ок с второто място, благодарна е за възможността да участва, доволна е от победителката и от подкрепата, кояато е получила, та не виждам смисъл да продължаваме темата. Ще видим на къде ще тръгне малкия теродактил. Лично аз загубих симпатия ъкм Миша и не мисля да се интересувам от нея. Ясно е, че догодина ще ни я натресат и на Евровизия...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен лично ме дразни уговореното в случая, а не че е незаслужено. Има разлика. Реално пак нямаме яснота как е гласувано - един път от такива предавания не са дали подробни справки и разпечатки/статистики. Едва ли впрочем някой брои смс-и. За мен от подобен род конкурси и предавания през годините много малко пъти е имало реални, заслужени победители. В повечето случаи винаги текат прогнози, залози и се надушва някаква машинация. Просто се дава път на онзи, който впоследствие ще е е най-угоден на формата - или пък който с нещо е допринесъл преди това. Съвсем не искам да влизам в излишни конспирации, но е факт - от награди, през предавания до обществени поръчки всеки си пробутва някого накрая. За мен така състезанието се обезмисля и олеква. Whatever. А и Михаела накрая облечена и направена като себе си...

 

Деса си има компенсация от Брадъра за първия път, когато набутаха Христина. Но като цяло все втора, втора. Това много пможе да повлияе на психиката на един малко по-суетен човек, но мисля, че въпреки че на финала настроението й беше леко убито, ще й мине и ще има повече активи за кариерата си, отколкото Михаела. Нея я подкрепят, защото сега й почва кариерата, а докъде ще стигне всъщност ще си проличи след много години. Колкото до предаването - кой е по-по-най явно е въпрос на вкус, за мен лично Деса с няколко представяния изпъкна много. Голям праз, че не е имитирала Шакира или Джей ло перфектно. То те самите са толкова едни такива никакви...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и така да е, Пайнер от 10 години си раздават наградите не по заслуги а по договорки. :lol:

Да, за това говорим. Даже още от 2003, така че смисъл да се впряга човек за такива неща няма. След 10 години никой няма да помни кой е печелил Капки и не знам си какво. От тези формати всяка година излизат някакви имена, но колко от тях остават във времето? От 2005 има Стар академи, Мюзик Айдъл, Фактори, Гласа на БГ, Брадъри и какво ли не. Всяко чудо за три дни. Десислава си има кариерата. Михаела тепърва започва своята и въобще място за сравнение няма. Против съм уговорените неща, но както виждаме, те в бъдеще не гарантират нищо, ако нямаш глас, харизма, индивидуалност и хубави песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-заслужилата победи! :Vishenka_05:

Впрочем, най-гледаното изпълнение за сезона, отново е на най-заслужилата:

Наистина много добро беше това представяне. 4мата финалисти бяха топ, имаха си и силните и слабите образи. Който от тях да беше спечелил щеше да е ок. Няма смисъл от хейт по Десислава или по Михаела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината Михаела доста добре е имитирала Селин Дион. Има някои детайлчета, характерни за Селин, които се чуват и при Михаела.

Десислава със сигурност ме впечатлява повече обаче, уникална по рода си песен и глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла България говори как Деси Слава е заслужавала победата, а Фокс пак за уредени работи говори.

 

Това е абсолютна лъжа! Обиколил съм всякакви медии - нищо подобно няма. Има само някакви келяви интервюта с победителката. За Деса нищо, нищо!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е абсолютна лъжа! Обиколил съм всякакви медии - нищо подобно няма. Има само някакви келяви интервюта с победителката. За Деса нищо, нищо!

Е ти не гледай официалните статии и интервюта, а форумите, фейсбук страниците и секциите с коментари на хора. Ще видиш едно 80% мнения колко е нагласено шоуто, в по-голямата част от които като фаворит се споменава и името Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се радвам за Михаела - момичето се справяше с всякакви образи. Очаквах че с пеенето ще е супер, но тя и актьорски се справяше отлично, което лично ме изненада много. Деси Слава също имаше много добри образи, но като цяло според мен Михаела и Люси се справяха най-добре и се доближаваха най-много до образите си през цялото шоу. Финалът беше мн силен и всички финалисти се бяха постарали и беше доста оспорвано. Деси трябва да е горда с постигнатото, защото от поп-фолка май досега не са стигали второто място, така че това също е доста голям успех за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...