Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Михаела е още много малка да печели какъвто и да е формат. Тя преиграва най-много от всички, но, ако успее да се задържи в така наречения роден шоубизнес, то ще се понаучи на доста неща.

Хитро се е сетила да пее Селин Дион, получава ѝ се, но по никакъв начин няма да е имитация.

Люси дори още повече се е изхитрила да изпее българско парче, но не вярвам публиката да я подкрепи.

От всички най-адекватна ми се стори ДесиСлава. Очаквам брутално пеене, стабилна и сериозна и да си тръгне с победата.

И няма какво да се надявате - другата седмица всичко ще зависи от зрителите. Постарайте се да пуснете някой друг есемес- по 30 стотиники са.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Миро се насра като чу, че Деса ще пее Притури се планината и без да помисли изцепи решението си за Бяла роза. Знае, че фолклора ще жегне зрителите, но ще се изложи

 

 

ВЕЧЕ имам усещане, че може и да спечели Десито. Дано. Заслужава .

 

 

Друг имал ли е 4 победи досега в предните сезони?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да пусна смс за Десислава, Преслава е Богиня!!! С по-големи хитове, успехи и по-добро представяне в този формат. Точка, щом аз казах, значи е вярно! :Vishenka_05:

Агонизираш ли, хамелеоне? 4/12 победи?

Какво е чувството? :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро се насра като чу, че Деса ще пее Притури се планината и без да помисли изцепи решението си за Бяла роза. Знае, че фолклора ще жегне зрителите, но ще се изложи

ВЕЧЕ имам усещане, че може и да спечели Десито. Дано. Заслужава .

Друг имал ли е 4 победи досега в предните сезони?

 

 

Да - Рафи, Нети, Ненчо, Калин Врачански...Даже Ненчо май 5 имаше даже...Но за поп-фолка определено си е голяма победа, определено "надви' представянията на Азис и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с тази прекрасна емблема на българската музика!

 

 

Поздравявам Деси за избора на песен, въпреки, че тайничко се надявах да избере Надка Караджова, но тракийската й орнаментика на гласа ще й помогне в тази велика песен. Сигурен съм, по-точно се надявам, поп-фолкът и феновете му да се обединят и подкрепят този Велик Глас - Деси Слава, в това число и самия жанр. Шансът за победа е голям, и съм сигурен, че България ще избере Гласът на България в това предаване! :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужката се насира, че откакто Деса е в Пайнер, Преслава не е в нищо най... Дори е на прага на дъното във всяко отношение

 

Десито не ни изложи . Пресови гласувайте а не злобейте. За българите Деса е певица великан, а преса проста чалгаджийка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужката се насира, че откакто Деса е в Пайнер, Преслава не е в нищо най... Дори е на прага на дъното във всяко отношение

 

Десито не ни изложи . Пресови гласувайте а не злобейте. За българите Деса е певица великан, а преса проста чалгаджийка

Много си брутален с фактите, така съм те учил. :3fdb8960598fa63e: Но Преслава няма вина, че един човек е болен от болестта "Пресиянство"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с тази прекрасна емблема на българската музика!

 

 

Поздравявам Деси за избора на песен, въпреки, че тайничко се надявах да избере Надка Караджова, но тракийската й орнаментика на гласа ще й помогне в тази велика песен. Сигурен съм, по-точно се надявам, поп-фолкът и феновете му да се обединят и подкрепят този Велик Глас - Деси Слава, в това число и самия жанр. Шансът за победа е голям, и съм сигурен, че България ще избере Гласът на България в това предаване! :phpgrin2:

 

 

Наистина велика песен. Радвам се, че нея избра. Не знам дали знаете, но и Стефка Съботинова е от Гълъбово, от където е и Десислава. Ако трябва да сме точни - тя е от Розов кладенец, което е част от Гълъбово и сега на мястото на това селище има язовир със същото име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина велика песен. Радвам се, че нея избра. Не знам дали знаете, но и Стефка Съботинова е от Гълъбово, от където е и Десислава. Ако трябва да сме точни - тя е от Розов кладенец, което е част от Гълъбово и сега на мястото на това селище има язовир със същото име.

Интересна информация, благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В официалната страница

https://www.facebook.com/IshtarAlabinaOff/

 

Кралицата на финал! И също така е първият поп-фолк изпълнител с 4 победи. :Vishenka_05:

 

Много глуповато споделяне и името на държавата с малка буква - пръдла такава :D

 

Сигурно е гадно да ти изпеят по-добре песента от теб самата де :D ahuahuahua

 

Иначе и да не спечели, ДесиСлава си направи страхотно добра реклама. Прибрала си е хонорарът и се забавлява.

 

Другото нещо, което ми се струва е, че тя е типична рибка, понеже доста от най-близките ми хора са тази зодия.

 

В началото са доста плахи, докато сами не усетят, че се чувстват добре на дадено място, успокояват се и се изявяват в пълния си блясък.

 

Страхотна е, заслужава да спечели. От чужбина може ли да се гласува? А в интернет на финала?

 

Ако не, то дано наистина доста хорат ппуснат по 1-2 смс-а и сме готови :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четейки коментарите тук и виждайки резултата от страницата във Фейсбук, очаквах нещо невероятно и разтърсващо. Получих едно хубаво изпълнение на песента и дотам. Всички знаем, че Десислава няма конкуренция в изпълненията на балади, но тук нито можеше да се сравнява с мощта на Ищар, нито пък имаше някакъв опит за имитация, което е целта на това предаване в крайна сметка. Десислава направила кавър на "Хоршат хаи калиптус", както много друго преди нея. ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Агонизираш ли, хамелеоне? 4/12 победи?

Какво е чувството? :1000 (24):

Че Михаела ще победи и всички във фейса и тубата са за нея :3fdb8960598fa63e:

Десислава - вечната втора :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужката се насира, че откакто Деса е в Пайнер, Преслава не е в нищо най... Дори е на прага на дъното във всяко отношение

 

Десито не ни изложи . Пресови гласувайте а не злобейте. За българите Деса е певица великан, а преса проста чалгаджийка

Затова Преси взе 250К от Капките, а Деса - 80 К :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Затова Преслава е на 10К хонорар, а Деса - на 5К. Затова Преслава е най-оборотната певица за 2014-2015-2016-2017. :3fdb8960598fa63e:

Колко СМС да пуснем за Михаела на Финала - 50-100? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се кефя, че Деса ще пее Притури са планината. Имам огромни очаквания към изпълнението, дано да се справи!! Очаквам да победи. А и да не победи, самия факт, че е побеждавала 4 пъти през целия сезон мисля, че е достатъчно показателно кой е номер 1. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 20 смс-а може от номер. Михаела ще я компенсират заради Х фактор, но Деси Слава за пореден път ще покаже глас и ще добави в репертоара си още едно голямо изпълнение, а това остава, не победите и първите места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четейки коментарите тук и виждайки резултата от страницата във Фейсбук, очаквах нещо невероятно и разтърсващо. Получих едно хубаво изпълнение на песента и дотам. Всички знаем, че Десислава няма конкуренция в изпълненията на балади, но тук нито можеше да се сравнява с мощта на Ищар, нито пък имаше някакъв опит за имитация, което е целта на това предаване в крайна сметка. Десислава направила кавър на "Хоршат хаи калиптус", както много друго преди нея. ОК.

 

Интересно усещане за музика имаш, но някак несериозно стои изказването ти с подпис на Яница :D

 

И стига сте се занимавали да отговаряте на този смит, само пълните темата с простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Михаела е още много малка да печели какъвто и да е формат.

А Деса - много дебела :3fdb8960598fa63e:

Хитро се е сетила да пее Селин Дион, получава ѝ се, но по никакъв начин няма да е имитация.

И на Деса няма да е имитация. Както не беше имитация нито Ищар, нито Райна Кабаиванска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Деса няма да е имитация. Както не беше имитация нито Ищар, нито Райна Кабаиванска.

Според цяла БГ и двете са топ имитации. Според Данчето и Фънки дори. Ти кой беше, че не си спомням да спориш с гласа народен. Не те ли напъха Деса с 4 победи в дупката, от която си се пръкнал. Заври си незначителното мнение отзад и се поклони на единствената певица в жанра, която може да си позволи да стигне до тук. Коментари във ФБ не четеш ли. Реална преценка нямаш ли... Или просто това ти е дневния репертоар.

 

 

Stanislava Kolev Уникална беше! Много фин човек е Деси Слава ! Прекрасна певица

 

Георгиева Ралица Поздравления, Деси! Обожавам красивия ти глас и скромността ти! Бъди здрава и благословена! Остани такава, каквато си, защото така си истинска и прекрасна! Успех!

 

Bonka Racheva Не очаквах,че ще се справи толкова добре!Браво ,Деси,за старанието ти през целия сезон!

 

Вики Георгиевапреди 8 часа

Най добрият глас на света поклон пред таланта на Деси

 

Snejina Kanevaпреди 3 часа

супер си Деси! Доказа се още веднъж каква певица си!

 

Christin Jenellпреди 6 часа

Изумена съм как Деси с талант,усмивка, скромност и доброта успя да пречупи Фънки и Данчето и ги постави на колене пред нея и таланта и! ЕВАЛА Деско

 

tancheto azis_loverпреди 6 часа

Толкова я обичам! Тя е певицата,която прави добро име на поп-фолка! Браво Десинко!❤

 

Искаш такива за Глория? Е, няма :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според цяла БГ и двете са топ имитации. Според Данчето и Фънки дори. Ти кой беше, че не си спомням да спориш с гласа народен. Не те ли напъха Деса с 4 победи в дупката, от която си се пръкнал. Заври си незначителното мнение отзад и се поклони на единствената певица в жанра, която може да си позволи да стигне до тук. Коментари във ФБ не четеш ли. Реална преценка нямаш ли... Или просто това ти е дневния репертоар.

Stanislava Kolev Уникална беше! Много фин човек е Деси Слава ! Прекрасна певица

 

Георгиева Ралица Поздравления, Деси! Обожавам красивия ти глас и скромността ти! Бъди здрава и благословена! Остани такава, каквато си, защото така си истинска и прекрасна! Успех!

 

Bonka Racheva Не очаквах,че ще се справи толкова добре!Браво ,Деси,за старанието ти през целия сезон!

 

Вики Георгиевапреди 8 часа

Най добрият глас на света поклон пред таланта на Деси

 

Snejina Kanevaпреди 3 часа

супер си Деси! Доказа се още веднъж каква певица си!

 

Christin Jenellпреди 6 часа

Изумена съм как Деси с талант,усмивка, скромност и доброта успя да пречупи Фънки и Данчето и ги постави на колене пред нея и таланта и! ЕВАЛА Деско

 

tancheto azis_loverпреди 6 часа

Толкова я обичам! Тя е певицата,която прави добро име на поп-фолка! Браво Десинко!❤

 

Искаш такива за Глория? Е, няма :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

За другите не знам, но на мен вече ми писна на оная работа да чета за Дебеланата . Не се спря, пишеш по цели фермани за дебелогъзата. Е спри се , няма да спечели та акоп ще и свинкя на джамия да се качи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха Славун изтрещя заради мазната лоеста и безработна свиня. Надявам се, колата, за която се бори, да е ТИР, че иначе как ще се побере в нея това туловище.

За нея ще е Нужен цял ЗИЛ

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Деса - много дебела :3fdb8960598fa63e:

 

И на Деса няма да е имитация. Както не беше имитация нито Ищар, нито Райна Кабаиванска.

 

Що за коментар е твоето?

 

И после се изказваш като човек, разбиращ от опера.

 

Не знам колко опера си слушал, колко секс си правил и колко мозък имаш, но определено НЕ Е БИЛО ДОСТАТЪЧНО.

 

Оперното изкуство възпитава съвсем различни качества у хората, а не тези, които ти чрез злобните си неадекватни и простовати коментари показваш.

 

 

 

За другите не знам, но на мен вече ми писна на оная работа да чета за Дебеланата . Не се спря, пишеш по цели фермани за дебелогъзата. Е спри се , няма да спечели та акоп ще и свинкя на джамия да се качи

 

Още едно любопитно мнение. ТИ защо не си качил снимка в профила, та да виидм какъв недебелогъзец си? Аман от недоклатени хомосексуалисти в тоя форум.

 

Като ти е писнало, то просто недей да влизаш в темите, в които се очаква Десислава да бъде спомената.

 

Не е толкова трудно, нали?

 

 

Миро трябва да спечели, просто е много добър. Деса ми е след него.

 

На теб просто бих ти препоръчал да скокнеш до ушен лекар.

 

Белкем си смениш и подписа :D

 

 

 

И ми е чудно защо толкова злобни и тъжни коментари идват от момчета.

 

Какво ви пречи леля ви Деси, колко хонорар е взела, колко ѝ е голям задникът и т.н.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха Славун изтрещя заради мазната лоеста и безработна свиня. Надявам се, колата, за която се бори, да е ТИР, че иначе как ще се побере в нея това туловище.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...