Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деси Слава отслабва все повече в предаването. Какво сте задълбали в тях не разбирам. Видимо е отслабнала в сравнение с преди няколко месеца в Арената и Черешката. Хубаво е човек да поддържа хубава фигура, но не е фатално и да напълнее. С това постоянно мислене за кг имам доста приятелки, които не смеят за забременеят, за да не си развалят фигурата, което е пълна глупост.Килограми се свалят с желание. При Деси Слава други неща куцат, а не килограмите.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

#2 Regina | 3 April.2017 / 23:20

 

Миро, сменяй пола!

Най малкото стани травестит.

С грим и коса си маскирал грозотата!

За първи път изглеждаш човешки!

 

 

 

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава пък толкова добре направи гласа на Шакира. Вие и тъпото жури глухи ли сте? Лоша шега й изигра кофти поведението, а като отиде да си мята циците пред Фънки пък още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такъв сезон не е имало до момента - всички открито си показват, че искат да бъдат високо оценявани. Хумористично-увлекателният характер е примесен с големи дози напрежение и това си личи.

И следващия епизод едно 70% от образите са правени, добре, че са вкарали Дара и Ариана Гранде, но последната си е по поръчка на протежето на Саня.

 

Иначе напук на всички мнения и коментари, аз съм изключително доволен от представянето на Деси Слава до момента. Може би единственото слабо представяне ѝ бе първото - там беше една изплашена, скована.

Днес доста ме разсмя с хореографията и отношението към журито. Евала, че е чела коментари и се е надъхала, кефеше ме как им отговаряше и им се смееше. Като пеене беше перфектна, но не съм имал и грам съмнение, че ще се справи. Най-добрата вокално в това шоу. Много ми се иска последните ѝ три образа да са - Упи Голдбърг/Монсерат Кабайе - Мими Иванова/Марги Хранова и Янка Рупкина/Валя Балканска. Журито пак ще ѝ намерят кусури, ама важното е зрителите да са доволни.

2/3 от журито е потресаващо - Христова и Фънки не стига, че са нелицеприятни, но и обективността им клони към нулата. Ясно ми е, че Фънки и Люси са били заедно два пъти жури, но можеш ли на днешното ѝ квичене да дадеш 10? Тази нищо, ама нищо общо нямаше с оригинала, сценичното ѝ поведение също. Дразнят ме много и двойните им стандарти - на един отчитат работата на гримьорите, при друг не. За пеенето е ясно - за един участник е важно, за друг не е.

 

И нещо да попитам - само аз ли смятам, че Миро беше записал предварително песента си? Толкова еднакво пеене, никакво задъхване, никакъв грешен тон на редовното пеене и на финала като пусна гласа и стана нещо страшно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса изкърти с "Ти си мой грех".. уникална. На глас докара Шакира ама на визия и сценично поведение,не. Колкото до визията, тя няма вина... не са се постарали, колкото до танца можеше да се получи. Лесен образ за имитация е Шакира, изключително разпознаваема е.

 

Журито(без Виктор) е просто нелепо, начело с Данчето Христова! Колкото и хейт да отнася Фънки, дъртата комунистка ми е по-долна и неприятна...

 

Люси е талантлива и пее хубаво, но Емили е голяма лажица за нейната уста.. песента е уникална и тя не можа да пресъздаде и 10% от емоцията, която носи.Иначе за грима са се постарали...

 

Дали Лепа Брена е научила коя е Деса и ще я спомене в следващото си интервю е въпроса, който ме мъчи?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Научила тя. Само още една причина да гледа надменно чалга крантите. А Деса както винаги иска да се оправдава след изпълнението си. И изобщо не ѝ се получи. А това с кършенето пред Фънки. Приличаше на телешки салам. Толкова е жалка. Добре, че са феновете ѝ, че да гласуват за нея, иначе е последна всеки път.

 

Другия път какво ще прави не я знам. На Георги Христов песните са много трудни и дори да я пее с нейния си глас - няма да може. Преди 10 години може би, сега е певица на ниво Мария.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Научила тя. Само още една причина да гледа надменно чалга крантите. А Деса както винаги иска да се оправдава след изпълнението си. И изобщо не ѝ се получи. Толкова е жалка. Добре, че са феновете ѝ, че да гласуват за нея, иначе е последна всеки път.

 

Другия път какво ще прави не я знам. На Георги Христов песните са много трудни и дори да я пее с нейния си глас - няма да може. Преди 10 години може би, сега е певица на ниво Мария.

 

Не си разбрал иронията ми... на кой му пука дали Лепа Брена ги знае. Лепа има кавър на една от "чалга крантите" у публиката, така че ги знае всичките.Просто нали се коментираше въпосното интервю.. :D

Проблема идва от нашите очаквания към Деса, ако не бяха толкова високи, нямаше и да сме разочаровани. Поне за мен е така. Не се е изложила според мен, просто винаги съм мислел, че ще е една идея по-добра, отколкото е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е кавърът на Брена? А зъбите ѝ са толкова изкуствени! Блестяха от километри.

 

А Ти си мой грех също е кавър от гръцката песен за Евровизия с много дълбок смисъл. Бренето я е превърнала в чака-рака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е кавърът на Брена? А зъбите ѝ са толкова изкуствени! Блестяха от километри.

 

А Ти си мой грех също е кавър от гръцката песен за Евровизия с много дълбок смисъл. Бренето я е превърнала в чака-рака.

 

Моя грешка. :1000 (29): Кавъра, за който говорех е на Драгана. Ама сръбкините са ми еднакви, тай че ми е простено. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох и сега реших да си я пусна ДесиСлава като Шакира.

Очаквах брутална излагация, а нищо такова не видях.

Мацката се е опитала, видимо се забавляваше, пристигна ефектно и на места доста докара гласа на Шакира.

Фънки и Данчето доста са необективни, а Виктор за пореден път ми прави много приятно впечатление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не беше толкова зле тоя път, вокално беше добра. Визията и беше типично нейна, не видях много Шакира там. А от към танци- винаги е била дърво и с некординирани движения, нищо ново и днеска.

Като цяло, доста посредствено представяне до момента. От чалгарите тя се справя най зле. Преса беше по-добре, пък Азис за не говорим.

 

Миро ги уби и тоя път. Той трябва за спечели шоуто.

Галена беше уникална, бахти красивата жена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не толкова доброто представяне се дължи, че Деси вече е на 38 и е качила доста кг. Преди бе много по-разчупена и подвижна. Ако участваше в това шоу преди 10 години със сигурност би пресъздала образите по-добре. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Брена всъщност защо беше там? Аз последната част с гласуването не я гледах, след последното изпълнение гледах чак бутона на късмета. Лепа каза ли нещо? Питаха ли я? Или беше там за едното селфи и няколкото кадъра с камерата в публиката??

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Брена всъщност защо беше там? Аз последната част с гласуването не я гледах, след последното изпълнение гледах чак бутона на късмета. Лепа каза ли нещо? Питаха ли я? Или беше там за едното селфи и няколкото кадъра с камерата в публиката??

Рекламираше си концерта в Колодрума в Пловдив в събота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен Деса го докара като тембър, незаслужено я принизяват - вероятно и тя самата си е виновна понеже им се връзва и се разстройва, и те я критикуват още повече за да има драма. Иначе танцът пред Фънки беше голяма излагация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава пък толкова добре направи гласа на Шакира. Вие и тъпото жури глухи ли сте? Лоша шега й изигра кофти поведението, а като отиде да си мята циците пред Фънки пък още повече.

 

Абсолютно, брилятна бе в гласови възможности, и в танците не беше толкова зле, ама циците й са се поспихнали и тоалетът хич не беше подходящ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей Ваня смазва този път - само така!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрият образ на Деси след Ваня Костова, браво! И Джаферович беше много як, голяма конкуренция ще й е тази вечер. Миро прекалено много биеше на себе си и като визия, и като пеене, иначе добре се раздаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...