Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Ето първите слухове:

 

Деси Слава и Евгени Минчев са две от звездите, които ще участват в новия сезон на „Като две капки вода”. Шоуто на Нова тв се завръща в ефир в началото на пролетта.

 

 

desislava_evgeni_minchev.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

ДесиСлава вокално няма да има проблеми, дано се справи със сценичното представяне и танците.

 

Това е отлична реклама за един голям самостоятелен концерт на есен. Дано се възползва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много работи и е много талантлива, това няма как да й се отрече на Деса. Но че умира за всяка капка внимание и обикаля всяко едно предаване дето я поканят, също е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледал съм някое-друго видео, та сега ще следя с интерес.

Очаквам ДесиСлава да се представи много добре, по-добре отколкото в Черешката хахаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще гледам с интерес, както и предишните сезони. Този път даже повече, тъй като ще участва не само любимата ми изпълнителка от поп-фолка- Деси Слава- а и една от най-любимите ми от естрадата- Йорданка Христова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено Капките е най - гледаното предаване, защото е интересен форматът, интересни образи, всичко е на ниво. А пък и на Деси Слава мястото и е там, защото ще покаже, че е най - добрата! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ще се коментира участието на Деси Слава в петия сезон на Като две капки вода, въпреки наличието на тема в раздел "Кино и телевизия", която е обща. Фокусът тук ще е към Деси Слава и нейните превъплъщения в шоуто.

 

Ще помоля да се придържате към темата, БЕЗ СПАМ! Жлъч и омраза сипвайте колкото си искате, то си Ви е в кръвта.

 

Приятно гледане! :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Довечера ще представят участниците и първите им образи. Първият концерт ще е след седмица :)

Нямам търпение вече,това е най-доброто шоу от последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно са преместили първите преобразявания в първия епизод и по-добре- в предишните сезони беше много скучно да гледаш как участниците само се представят.

Успех на Деси! Дано да се старае и да покаже максимално възможностите си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно са преместили първите преобразявания в първия епизод и по-добре- в предишните сезони беше много скучно да гледаш как участниците само се представят.

Да беше ужасно и за днес нямах никакви очаквания,но вече нямам търпение за довечера. Успех на Деси :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паднала ѝ се е песен, създадена през 1986 и изпълнявана в България три пъти- това мисля, че не се е споменавало тук. Всички си мислеха, че е Master of Puppets на Metallica или The Final Countdown на Europe, но вчера в Събуди се Милица я тренираше като за танц на женска песен, така че предполагам, че изненадата ще остане за последния момент. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз - една друга :3fdb8960598fa63e:

Тя прави ли концерти в Пазарджик? :1000 (29):

Надявам се арменецът е решил малко да разнообрази предаването и да видим и доказали се поп-фолк звезди, че иначе много еднотипно се получава.

Деската със сигурност ще я имитират, само че се чудя с коя песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Тя прави ли концерти в Пазарджик? :1000 (29):

Надявам се арменецът е решил малко да разнообрази предаването и да видим и доказали се поп-фолк звезди, че иначе много еднотипно се получава.

Деската със сигурност ще я имитират, само че се чудя с коя песен.

Две сърца мисля :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя прави ли концерти в Пазарджик? :1000 (29):

Надявам се арменецът е решил малко да разнообрази предаването и да видим и доказали се поп-фолк звезди, че иначе много еднотипно се получава.

Деската със сигурност ще я имитират, само че се чудя с коя песен.

 

Ще е голям сеир да имитира Кама, но едва ли. Това ще повиши интереса към Кама и конкурентната БТВ :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две сърца мисля :)

И аз така мисля, въпреки, че може да бъдат и повече. Да се надяваме.

 

С песента-емблема.

Попа от сусам :3fdb8960598fa63e:

Не, тази е емблема - https://youtu.be/bgq0tKs4W4Q

Заслужава награда за това й сценично поведение. Винаги съм се чудил как не я заболяха ръцете 3 минути във въздуха. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В това предаване вече звучи ли чалга?

Миналия сезон имитираха Преслава, все пак нали участваше. Сигурно и този сезон ще е така с Деска, макар че нямам идея с коя песен. Реално "Мъжете всичко искат" би била най-подходяща - има и танц, и шокиращи ретро визии, но не ми се вярва песен с такова звучене да прозвучи в предаване на Халваджиян.

 

Азис като беше, накрая му се "падна" Цеца, която малко или много също се брои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...