Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тихо ти сега, седи мирен. Малко ще ти е некомфортно в следващите седмици, но пък ще те култивира... :whistling:

Защо не си коментира това фото, ами пак Кама :whistling: , нали Деса го пусна също преди малко? :3fdb8960598fa63e:

 

 

16508386_10154965513026677_7331548164314476987_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама пуска Хабиби без клип и вие я изкарвате нещо уа-у, та тя самата не си вярва щом не я е снимала :mf_surrender:

И все пак приятно звучене, но приликата с Хабиби лично на мен не ми харесва, в текста също има някои доста изтъркани фрази.

Като цяло обаче ще се хареса ного повече от предните й песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не си коментира това фото, ами пак Кама :whistling: , нали Деса го пусна също преди малко? :3fdb8960598fa63e:

16508386_10154965513026677_7331548164314476987_n.jpg

 

Какво да и коментираме, на Деса? То от оня ден, на промоцията, на Консатнтин всичко е ясно, за нея.... :whistling:

 

Опитва жената нещо да прави, ама то само с ядене не става....

 

Иначе много ме кефят нейните какви, са освирипели в Сигнала. Едни и същи постове, с почти един и същ текст и е човек от тукашните. Кръв немат у тех... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе много ме кефят нейните какви, са освирипели в Сигнала. Едни и същи постове, с почти един и същ текст и е човек от тукашните. Кръв немат у тех... :hahaha:

:roll1: Деса е единствената, чийто всички сингли са в годишните класации, това ако е за нЕмане на кръв, то малкото кученце на Камс не знам за какво е :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мартин Карбовски

Just now ·

Гледам чалга. Кулинарната версия.

Чалгата е да споделяш банализми с вяра и апломб.

Чалга е когато леката неосведоменост и простотия се представят за естествено държане. Анцунг от естествени материали някак.

Чалгата е мама с тас кебап, незнание как се слага вилицата и нечувано ястие с ципура и фолио. Неумелост, защото си натурален.

И в цялото това нещо се прокрадва позитивна изкуственост на слаби емоции представени като велико забавление. За пред публиката, за да повярва тя, че при звездите няма скука.

Но чалгата е скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Деса е единствената, чийто всички сингли са в годишните класации, това ако е за нЕмане на кръв, то малкото кученце на Камс не знам за какво е :3fdb8960598fa63e:

На Фатмата какво да и коментираме на фотото? Как умело продължава да поддържа фигурата на топка, която е избрала за себе си? В който случай не знам защо не е с тава с кюфтета пред огледалото ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Фатмата какво да и коментираме на фотото? Как умело продължава да поддържа фигурата на топка, която е избрала за себе си? В който случай не знам защо не е с тава с кюфтета пред огледалото ...

Не! Как умело е в крак със световните тендеции. Ким Кардашиян, Ники Минаж, Джей Ло...се`щ се. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Камелия е страхотна! Вече я слушам за 10-ти път.. :Vishenka_05: Изобщо всичките нейни песни извън Пайнер са жестоки, с изключение на "Дай го двойно". Още много хляб има в нея ия все още ми е така интересна като от преди 10-15 години. Разбира го жената тоя бизнес и това е! Нямам търпение да я видя скоро на жива на участие и да изпее новата песен! На живо ще звучи още по-добре.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не! Как умело е в крак със световните тендеции. Ким Кардашиян, Ники Минаж, Джей Ло...се`щ се. :)

Мне! Тия цитираните имат големи задници, Фатмето е сферична. Разликата е че първата категория може да мине за естетична, и съответно секси за който го кефи, нали, докато за нашта това е трудно да се каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак сега загрях, че "Както преди" на Гергана и "Не се страхувам" на Рени са една и съща песен. :girl_cry2:

Чак пък. Токича се е вдъхновил малко от музиката на сръбската, ама Както преди е много различна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Благо се кефи, значи явно може да привлича като горепосочените... :whistling:

Струва ми се, че на Деси целта й в последно време е точно да акцентира на такъв имидж ала 'приеми себе си'.

 

Камелия ме зариби! "Хабиби" така и не успя да ме грабне достатъчно, но "Плюшено мече"- да!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък. Токича се е вдъхновил малко от музиката на сръбската, ама Както преди е много различна.

 

 

не е сръбска, гръцка е. И все пак, Токичовите песни са всички претоплени манджи, един припев авторски не знам дали е композирал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Благо се кефи, значи явно може да привлича като горепосочените... :whistling:

Струва ми се, че на Деси целта й в последно време е точно да акцентира на такъв имидж ала 'приеми себе си'.

 

Камелия ме зариби! "Хабиби" така и не успя да ме грабне достатъчно, но "Плюшено мече"- да!

 

Благо явно е перверзен извратеняк, който си пада по дърти дебели жени. Или просто я търпи, щото го издържа, не е като да е първия. И в двата случая, не е същото като с горе посочените.

 

И как така налагала такъв имидж? Нали поредна петилетка разправя как се взимала в ръце и щяла да влиза във форма, предполагаемо различна от кръглата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

не е сръбска, гръцка е. И все пак, Токичовите песни са всички претоплени манджи, един припев авторски не знам дали е композирал...

 

Ама все пак бяха хубави песни. Не като сегашните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благо явно е перверзен извратеняк, който си пада по дърти дебели жени. Или просто я търпи, щото го издържа, не е като да е първия. И в двата случая, не е същото като с горе посочените.

 

И как така налагала такъв имидж? Нали поредна петилетка разправя как се взимала в ръце и щяла да влиза във форма, предполагаемо различна от кръглата?

Ами тя очевидно иска да е слаба, но в Черешката сама си призна, че е натрупала килца. Нормално е една жена да иска да отслабне, но с визии като тази или като онази от Награди 2015 ми се струва, че тя тества и другото послание... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благо явно е перверзен извратеняк, който си пада по дърти дебели жени. Или просто я търпи, щото го издържа, не е като да е първия. И в двата случая, не е същото като с горе посочените.

 

На 37 дърта? :mf_surrender:

 

Ето това е дебела жена:

 

Fat-Woman-11.jpeg

 

Имам чувството, че ти плащат, за да я хейтиш. Или заради феновете ли й го правиш.. не знам!? Откъде толкова незаслужена омраза към някой в Близнаци с АСЦ Лъв? :dontknow:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам Галин как се излага в "Черешката". После мяркам опита на Деса да се прави на слаба във фейса си. Пускам Емануела от "Котон" и гледам как всички слушат музика, никой не пее, а тя мята шотове на дансинга в паузите между куплетите. Сещам се за опитът на Кали от вчера да се прави на Майка Тереза, а Азис на отчето от изповедалнята. И се чудя, щото така агресивно срещу "Плюшеното мече"? Всъщност, вече не се чудя, отдавна няма за какво за се чудя, защо Кама не остана в Пайнер....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, аз не забелязвам почти никакъв негативизъм към песента на Камелия. От коментарите тук само 3-4 човека не я харесват, останалите я възхваляват. Всеки има право на лично мнение- на някои не им харесва, на други им харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...