Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Никой не я е имал , всички тука се правят на много велики :)

Нямат я, само се правят на нещо в онлайн пространството. Няма да кажа кой друг изполва моя профил за разделите с линкове, но е пряко свързан с песента и нарочно му е писал, защото му е направило впечатление, че CaSpY се хвали и да го провери:

 

caspi.jpg

 

:1000 (29): И ми каза, че Caspy /Дойчо/ я няма. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле как може вече толкова време една премиера да няма. На няколко изпълнителя проектите са готови вече. С готови проекти са: Галин, Яница, Камелия, Преслава, Галена, Джулия, Кали и Илиян!

Преслава с нещо ново, ох дано да е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

претоплена манджа от Кама :hahaha: все едно 90-те :pokey: :roll1: Нищо интересно от Кама..

 

Тихо ти сега, седи мирен. Малко ще ти е некомфортно в следващите седмици, но пък ще те култивира... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо само феновете на една певица плюят песента на Кама, а всички други я харесваме?

 

Да видиш тиииииииииии, какво прозрение? :1000 (29): Виждаш ли, сега ти става ясно що те посочих в оная анкета декември, авансово.... :clap:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо само феновете на една певица плюят песента на Кама, а всички други я харесваме?

Че буквениците откога са фенове на една певица, при условие че за друго, освен да обясняват колко не им харесва Кама, не пишат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Озадачен съм ... Галин прост ли е, или играе???

 

"В Добрич никога не съм си слагал салфетка на краката, ама видях, че тук така се прави" :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За първи път отварям вино"????? :roll1: :roll1:

 

Интересно ми е дали някога е виждал боя за обувки, вода за уста и други луксозни стоки, които ги има само в София? :feminist_en:

 

Горкото момче, вкарва се във филм, който няма да завърши добре.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За първи път отварям вино"????? :roll1: :roll1:

 

Интересно ми е дали някога е виждал боя за обувки, вода за уста и други луксозни стоки, които ги има само в София? :feminist_en:

 

Горкото момче, вкарва се във филм, който няма да завърши добре.

Аз не мога да повярвам, че това е реално. Искрено съжалявам феновете на това нещо, нека видят какво представлява идолът им, който, ако не сте разбрали, е от Добрич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За първи път отварям вино"????? :roll1: :roll1:

 

Интересно ми е дали някога е виждал боя за обувки, вода за уста и други луксозни стоки, които ги има само в София? :feminist_en:

 

Горкото момче, вкарва се във филм, който няма да завърши добре.

Вдъхновил се е от една наша съфорумка за представянето си тази вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...