Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Николета как се е вдъхновила от Камелия в рекламната и фотосесия за Беьонд.

 

И двете са се вдъхновили от рекламна кампания на Версаче през 90-те..:)

 

VERSACE-fall-winter-1993-94-ad-campaign-glamour-boys-inc-04.jpg

 

VERSACE-fall-winter-1993-94-ad-campaign-glamour-boys-inc-02.jpg

 

CnaxjtxXYAAJj61.jpg

 

vintage-versace-ads-man-repeller-1-751x1000.jpg

 

Richard-Avedon-Versace-1994-campaign-group-shot.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена беше казала в Лов Стайл, че ще има голяма изненада и ще я видим такава, каквато никога не сме я виждали досега, а Хот Арена бяха писали, че ще снима гимнастичката Цвети Стоянова в клип. Не знам дали е вярно. :scratch:

 

"Галена е предложила на гимнастичката Цвети Стоянова да я снима в биографичен видеоклип със социално послание към хората, изпадали в състоянието на Цвети, по подобие на запомнящи се международни проекти, ексклузивно научи HotArena.

Гимнастиката от години е голяма фенка на Галена и почитателите им предполагат, че не би й отказала. Галена ясно осъзнавала, че проект с подобен смисъл би я издигнал на по-високо ниво като артист."

 

http://hotarena.net/ekskluzivno-v-hotarena...-si-200-choveka

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скоро ще се разбере..... ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли тия гледания се коментират на задните страници...

 

Отдавна не обръщам внимание на харесвания и гледания, и всякакви статистики - едно нещо, което може да бъде манипулирано няма как да ме интересува.

 

Над година и половина след излизането на "Имам новина" на Хоанг си я слушам и харесвам както в началото - хареса ли ми една песен, няма значение какви са и гледанията. "Моето аз" на Надя Казакова от 2014 колко гледания има, а я слушам и до днес? И още една, "Твоето обичане" на Жоро, тя е непопулярна, но добра песен на Оцко, имаше и някакъв скандал покрай песента.

 

Гледанията са важни само за тези, за които друго важно не е останало. Нормалния изпълнител съди за успеха си по това колко и къде го канят, как реагира публиката на песните му по участия и (не останаха) концерти. Останалото са чешене на езика, постове с поредната бройка гледане и балгодарства за огромната подкрепа на... ония сайт, дека си купи милионче и му даде бонус - 250К.

 

Защото се вижда как на песни с милиони гледания никой не реагира по концерти, а на някакви песни , които уж са неодобрявани и не са хитове... Татяна получава бис, че не е и един. И това к'во говори, не се манипулира масово ли? То се вижда публиката на какво изригва...

 

В последните години единствено "Хабиби" и "Кой" са тоталните, мега хитове, които остават във времето и които са марка - изригване. Останалото е сезонна продукция със 7 млн. гледания, 9, дори 15, някакви рекорди за 24 часа и други феномени, и към днешна дата.... някой слуша ли още "Няма да ти пиша"? Но слушаме "Лъган си и ти", която колко гледания има, и от коя година е? То си личи коя песен остава (почти никоя), и коя е бум на момента и в 3-та глуха след няколко месеца.

 

Така,че какво спорите за гледания, не знам. Манипулирани гледания на сезонни "хитове", които утре никой не помни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последната снимка Камелия е копнала една от позите 1:1.

Ти сериозно ли си мислеше досега, че главата на Камелия е родила подобна фотосесия??? :mf_surrender:

Тука е най-хубава.

b8.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли си мислеше досега, че главата на Камелия е родила подобна фотосесия??? :mf_surrender:

Тука е най-хубава.

b8.jpg

Защо винаги така ме хапеш?!

Не съм се замислял по този въпрос, но нали работи с някакъв екип. Явно екипите на чалгарките са само да докарат крадените идеи до ниво що-годе съпоставимо с оригинала. Тая сесия е впечатляваща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисали, много умело забравяме феномена Моето слабо място и На тебе ме отказвам. А Няма да ти пиша още се слуша, понеже Пете не е издала нищо слушаемо след това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисали, много умело забравяме феномена Моето слабо място и На тебе ме отказвам. А Няма да ти пиша още се слуша, понеже Пете не е издала нищо слушаемо след това.

Maй си забравил!

 

Правила:

 

1. В темата се коментира само и единствено поп фолк

2. Без спам/флуд

3. Без обиди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, ако имах финансите на Галин, през такъв основен ремонт щях да има..Но пластичният хирург на Галена е най-добър според мен!

Че той няма кой знае какви финанси. А и не виждам какво му има на лицето :dontknow: Да спре да се тъпче с 1 кг месо на ден, за да не прилича на мазен чичак, и всичко ще си е наред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво правим сега? 2016 Преслава си мръдна единия пръст само и пак мачка любимките ви , ами през 2017 ако си мръдне всички пръсти какво ще стане , ще полудеете от злоба тук. Толкова време не разбрахте ли ,че Преслава е феномен в този жанр , приемете го!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че той няма кой знае какви финанси. А и не виждам какво му има на лицето :dontknow: Да спре да се тъпче с 1 кг месо на ден, за да не прилича на мазен чичак, и всичко ще си е наред.

 

Нямал кой знае какви финанси, затова през вечер е на участие. Ми за България си има стабилно финанси. И вие не знаете какви ги пишете. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямал кой знае какви финанси, затова през вечер е на участие. Ми за България си има стабилно финанси. И вие не знаете какви ги пишете. :mf_surrender:

Предвид това, че е на сравнително нисък хонорар и дава висок процент, а и е звезда отскоро и си изплаща кола/апартамент, и помага на семейството си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже чалгарки от "В" групата изкарват на месец повече от един средностатистически българин, какво остава за Галин.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид това, че е на сравнително нисък хонорар и дава висок процент, а и е звезда отскоро и си изплаща кола/апартамент, и помага на семейството си...

 

Ти щото си пръв приятел с него и му знаеш процента. Какво говорите колкото да не заспите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже чалгарки от "В" групата изкарват на месец повече от един средностатистически българин, какво остава за Галин.

Мислиш ли? Аз по-скоро се чудя на В групата как оцеляват :dontknow: Те може и да изкарват повече от средностатистическия българин, но имат и повече разходи, поддържат определен стандарт на живот.

 

Ти щото си пръв приятел с него и му знаеш процента. Какво говорите колкото да не заспите?

Бидиферке, не се ядосвай, ще ти се появят бръчки :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш ли? Аз по-скоро се чудя на В групата как оцеляват :dontknow: Те може и да изкарват повече от средностатистическия българин, но имат и повече разходи, поддържат определен стандарт на живот.

Ако чак толкова го закъсат, винаги могат да си намерят тъпкач :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да обобщим:

 

Най-хитова певица: Галена

Най-разпознаваема, популярна и обичана от средностатическия българин: Преслава

 

И все пак е редно да изчакаме финалните резултати от анкетата на Сигнал. Да не се окаже, че пришитото лице, както един потребител тук нарича Галена, мачка и в двете категории. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти щото си пръв приятел с него и му знаеш процента. Какво говорите колкото да не заспите?

И ние не искаме да лъжеш като долна циганка за участията и бисовете на смешницата, но на теб не ти е проблем да си измисляш и да се унижаваш заради някаква краварка. Не виждам какъв е проблема да се обсъждат проценти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...