Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Средна кула,чака да падне тавана ли,та да си пусне новата песен? :mf_surrender:

 

За певици като Яница обработката на клиповете не е лесен процес, не са едно и две нещата за коригиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като постоянно се коментира сексуалната ориентация на Галин тука и се изтърка вече, ми е по-интересно да ви попитам за мнението ви, за Борис Дали?

От години има слухове и за него, аз знам лично много интересни факти ....интересно ми е просто дали някой друг знае също нещо ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като постоянно се коментира сексуалната ориентация на Галин тука и се изтърка вече, ми е по-интересно да ви попитам за мнението ви, за Борис Дали?

От години има слухове и за него, аз знам лично много интересни факти ....интересно ми е просто дали някой друг знае също нещо ;)

Сподели :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено ми е добра душа и симпатичен и скромен и не искам да му развалям имиджа ;)

На всички ни е ясно ,че и Борис Дали , и Коцето , и Тонката го правят с момчета:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всички ни е ясно ,че и Борис Дали , и Коцето , и Тонката го правят с момчета:)

 

КОнстантин и Стораро ?–абсурд!?

 

Все пак нз какво знаеш, но аз за Борис знам от човек на който му е разказано, конкретна ситуация...но не е редно ако просто защото се говори да слагаме етикети..но ми стана интересно за Стораро?

Редактирано от momcheto_muzika
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено ми е добра душа и симпатичен и скромен и не искам да му развалям имиджа ;)

 

Това, че е бисексуален едва ли го прави по-малко симпатичен, скромен и добра душа. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

КОнстантин и Стораро ?–абсурд!?

 

Все пак нз какво знаеш, но аз за Борис знам от човек на който му е разказано, конкретна ситуация...но не е редно ако просто защото се говори да слагаме етикети..но ми стана интересно за Стораро?

Именно .. чул си някаква история , не е сигурна ...

Или ще казваш , или не ни пускай фитилите само :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че е бисексуален едва ли го прави по-малко симпатичен, скромен и добра душа. ;)

 

Естествено , че не го прави !

 

Точно защото не е като Галинчо,,,,който е нахално амбициозен, за това казвам, че н ебих казал лошо за Борката !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чули-недочули някоя мокра фантазия на някого и вече я превръщат в достоверна информация.

 

 

Пич, няма нужда на всякъде от твоето мнение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички очаквахме, че тази година Десито ще е в Като две капки вода. Трябваше дори да е първа от фолка заради способността си да имитира различни гласове. Много хора знаят за този и талант, но сега ще го научи цяла БГ. Деси СЛава от сега си е гарантирала отново място в топа за 2017. От друга страна добре , че е чак сега, когато е топ в дискотеките и всички класации, защото ще одере по добре кожата на Магърдич Халдаджиян.

 

Представям си Галена и Яница в едно подобно риалити. Докато го изрекох и вече избухнах в смях :3fdb8960598fa63e:

 

Чули-недочули някоя мокра фантазия на някого и вече я превръщат в достоверна информация.

Абсолютно. Разтекога им се лигите и се замечтаха...

 

Дори и да е така, никой от форума няма да го огрее :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички очаквахме, че тази година Десито ще е в Като две капки вода. Трябваше дори да е първа от фолка заради способността си да имитира различни гласове. Много хора знаят за този и талант, но сега ще го научи цяла БГ. Деси СЛава от сега си е гарантирала отново място в топа за 2017. От друга страна добре , че е чак сега, когато е топ в дискотеките и всички класации, защото ще одере по добре кожата на Магърдич Халдаджиян.

 

Представям си Галена и Яница в едно подобно риалити. Докато го изрекох и вече избухнах в смях :3fdb8960598fa63e:

Абсолютно. Разтекога им се лигите и се замечтаха...

 

Дори и да е така, никой от форума няма да го огрее :3fdb8960598fa63e:

 

Както вече стана ясно, тук влизат много и различни хора.....не е нужно всички да сме като вас...и по цял ден да превъзнасяме разни певачки...Деси, Преси..и сие..не забравяй, че някой сме много над нещата и ни е огяло, повече отколкото вас ще огрее :) :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както вече стана ясно, тук влизат много и различни хора.....не е нужно всички да сме като вас...и по цял ден да превъзнасяме разни певачки...Деси, Преси..и сие..не забравяй, че някой сме много над нещата и ни е огяло, повече отколкото вас ще огрее :) :mf_surrender:

Млък, че ми наду главата. Отивай да те прасне Борката и да се успокоиш. Да видим няма ли да го превъзнасяш после ала Деси/Преси :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд, не вярвам за Борис Дали, а камо ли за Константин и Тони Стораро, имат деца и тримата най-малкото.

За Галин на всички е ясно, ако му обещаят Певец на годината и с извънземно би се е*ал. Но засега му стига само с озвучителя :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд, не вярвам за Борис Дали, а камо ли за Константин и Тони Стораро, имат деца и тримата най-малкото.

За Галин на всички е ясно, ако му обещаят Певец на годината и с извънземно би се е*ал. Но засега му стига само с озвучителя :3fdb8960598fa63e:

 

Особено пък за Константин И Тони :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Особено пък за Константин И Тони :mf_surrender:

Абсолютно.

 

Ето един много интересен коментар под една новина от Хотарена:

 

Ако въобще има гадже мъж, то по-скоро това е озвучителят му - Горан, с него се гледат странно на участия, особено в Сандански беше доста очевадно как на озвучителя може би му става неприятно Галин като се снима с някоя фенка. Доста хора го забелязаха и коментираха, но дали е така само той си знае. С озвучителя си разменят и дрехите, което е по-характерно за жените, приятелки.

Напиши отговор

 

Да не забравяме и култовото интервю на Галин от Фолкмаратон с откровенията за общото им легло. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...