Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Упс... "Провалчето" Мина ми вече има повече гледания от 'БЕЗ ТЕБ'

 

Да не чуя вече от сорта 'Преслава 10 години номер 1'

1.677.654 :3fdb8960598fa63e:

Едната е комерс, другата е съвсем различно нещо от това, което се върти по дискотеките.

 

Трите ми любими песни от вчера, къртят! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо ти ги сравни, така че айде моля ти се успокой страстите.

И това с Фейди много добре знаем защо го направи, ако беше забавила излизането на песента и с 1 ден повече, такива като теб веднага шяха да я залеят с пумия, че е крала/ копирала.

Как може да изтъкваш подобен фал от страна на Преслава като предимство? - да не усети потенциала на единствения си хит от не знам колко години насам и да я пусне със смотано слайдшоу, за какъв усет трябва да говорим?

Специално Галена не можеш с пръст да я бутнеш от гледна точка на представяне на проекти, клипове, заснемане, срокове и т.н.- всичко е изпипано и обсъдено до последния детайл, за разлика от Преслава, която си пуска слайдшоута, тв версии от найтфлайт и клипове от мазета на поразия. Имай малко уважение към труда, който Галена полага, какво ми изкарваш някакъв клип от 3 години при положение, че тя има такива клипове и песни, които никоя българска звезда не може да си помисли да има.

Само една Хавана тропикана чисто като качество на продукта като картина и звук, вкарва в коша абсолютно всички български клипове и песни.

Първо вие я намесвате без никаква причина.

Второ в интервюта е казвала , че се е страхувала да я пусне тази песен понеже е много различна от масовите попфолк песни.Сподели, че се е консултирала с близките си и решила да я пусне без клип , а тя излезе един от най-големите хитове през последните години.

Трето това не е фал , а е поредното доказателство , че ако песента е добра тя може да се превърне в хит дори и без клип.Доста похвално е , че е все още актуална и продължава да трупа гледания - 10 милиона за едно слайдшоу си е голямо постижение.

Да успокоя страстите като ти ме нападаш?Преслава без да даде и 1 стотинка за клип мина по гледания такива , които са хвърлили хиляди.

Галена само и с клипове си остава , песните и минават и заминават.Само "Кой" и дуета с ДесиСлава са качествени ПЕСНИ,защото все пак тя е ПЕВИЦА.Не забравяйте разликата.Клипове като нейните колкото искаш-Риана,Бионсе и прочие.Мисля, че е много по-важно песента , която предлагаш да е на ниво, а не да се пеят простотии от рода на "И Господ с пръсти щрака" , "жената весел ,децата и той" , "Няма бау,няма мяу".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще го зареже, след като и е изневерил с тяхна обща семейна приятелка Никол. В момента, дори е женен за нея.

 

Само не знам защо всички останаха с впечатление, че го е зарязала, защото е фалирал. Може би Марчето е прекалено горда и никога не иска да я съжаляват и подобни.

 

 

Все пак не е Алисия, за да обиколи всички предаваия и да обяснява на хората защо се е разделила.

А и откога фалиралите ходят на почивки на Малдивите, Дубай и т.н.? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен прием имаше Татяна с "Да сме квит" и " До три", Яница мина и замина. Иначе то и Малко коте звучеше в The One, ама не виждам тук да се изкарва хитът на лятото.

Добре, аз си измислям. Татяна е с мегахитовете в клубовете и с най-добрите приеми на концерти. Доволен? :)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Синът на Деси Слава върти яко мацки! Певицата в паника да не я направят баба

 

8a99a1ef7de9.jpg

 

Пловдивчанки изпаднаха в депресия, след като Майки- синът на Деси Слава, заби първото си сериозно гадже. Звездният наследник живее в Града под тепетата и през последната година яко възмъжа и се превърна в обект на женски желания. След дълго подбиране той най- накрая си намери гадже.

 

Това пък не се нрави особено на майка му, тъй като и е рано да става свекърва. Мисълта, че Майки е пораснал и като нищо скоро може да я дари с внуче, я ужасява още повече.

 

Майки е почти на 17 години и е нормално да го тресе хормонът. Често може да бъде засечен в женска компания. От скоро обаче има едно момиче, което превъзхожда всички останали. Наскоро Майки публикува първа снимка с чаровната девойка. Прилягащо на двама тийнейджъри, те са се щракнали в огледалото на тоалетната. Любимата на Майки праща въздушни целувки, които е ясно, че са за него. Той пък е заел мъжкарска поза зад гърба и. Фотото им събра около 200 харесвания и видимо двамата са любима двойка на близки и приятели.

 

Младият плейбой обаче бързо премахна снимката от личния си профил във фейсбук, изтри дори статуса си на „обвързан”. Деси го е скастрила, че разкриването на подобни чувства ще му навреди в личния живот, тъй като е син на популярна личност. Негови приятели издадоха, че вече е опитал от „най-сладкото” и се е сбогувал с девствеността си, пише "ШОУ".

 

Първият му път обаче не е бил със сегашното му гадже, а с друго момиче. Михаил, както е цялото име на младежа, се е научил на романтика покрай младите гаджета на майка си. Самата Деси е романтичка и винаги се е старала да предаде това си качество на сина си. За нея е важно той да уважава жените и най-вече тази, която ще избере да направи своя жена. Синът и е много добър приятел с последното и гадже- боксьора Благой Найденов.

 

http://blife.bg/article-44738

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с Вероника? Още ли с дрехи се занимава? Колко години живеех в Бургас, никога не я видях по "вървежните кафета"...Още ли е този град? Имат ли дете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с Вероника? Още ли с дрехи се занимава? Колко години живеех в Бургас, никога не я видях по "вървежните кафета"...Още ли е този град? Имат ли дете?

 

https://www.facebook.com/VERONIKA.DECALOGUE...39%3A1485283991

 

всичко си е както го каза :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:25ff5751

В този период много ги бърках Анелия и Татяна понеже и двете чернокоси, но тук Танчето цепи.

 

Много я обичам тая песен, сред най-любимите ми на Татяна е. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много я обичам тая песен, сред най-любимите ми на Татяна е. :Vishenka_05:

 

Тя да вземе да си налага първите си песни, че ще им затвори устите на повечето тук. Жената има прекрасни песни, като "Остани" :Vishenka_05: "Биди фер", "Кажи ми ти", "Хиляди сълзи", ето тази песен трябва да я изпее на някой концерт.. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя да вземе да си налага първите си песни, че ще им затвори устите на повечето тук. Жената има прекрасни песни, като "Остани" :Vishenka_05: "Биди фер", "Кажи ми ти", "Хиляди сълзи", ето тази песен трябва да я изпее на някой концерт.. :Vishenka_05:

 

Има време за всичко, най-вероятно първи ще са Остани и Биди фер, а Биди фер е любима на шефа, даже ако имаше концерт в Пловдив 2015-та щеше да я пее в микс с Да сме квит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...