Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Според вас на каква схема са работили Андреа и Кости? Невъзможно е Андреа да му е плащала по 20 бона за всяка песен. Такова изтичане на песни при никоя чалгарка не е имало- Лъжа го с тебе, Любовник, Излъжи ме, Докосвай ме, Променям те, Заради теб, В мен, оная с тв версията от пролетната програма, друга имаше дето щеше да излиза вместо Хайде опа, отделно клипираните парчета.. супер много песни са това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Скоро" е най-поносимата от трите, не се вписва в стила на Преслава, но има много приятно, лятно звучене. Другите лъхат на повръщано от километри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли скандалната "Рока-лака" на Сончето Бръснарска, дето се прекара с 20 бона за тази боза?

Най-добрата и песен си остава "В сряда се приготви"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли скандалната "Рока-лака" на Сончето Бръснарска, дето се прекара с 20 бона за тази боза?

Не знам дали се помни, но Сончето определено никога няма да го забрави. Пак, че не се отказа като Траяна след подобна набутвация. :1000 (29):

 

При теб ми е сърцето, макар и уникален проект, също остана страшно недооценена. Малинаж поне има кинти и не й е такава болка. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас на каква схема са работили Андреа и Кости? Невъзможно е Андреа да му е плащала по 20 бона за всяка песен. Такова изтичане на песни при никоя чалгарка не е имало- Лъжа го с тебе, Любовник, Излъжи ме, Докосвай ме, Променям те, Заради теб, оная с тв версията от пролетната програма, друга имаше дето щеше да излиза вместо Хайде опа, отделно клипираните парчета.. супер много песни са това.

Според мен те взаимно си послужика като трамплин. Преди това нещата от Кости за ФЕН бяха много попфолк и евтинееха пред стила, който създаде за Андреа и другите след нея. Другите след Андреа може да са плащали по 20 000 - Мара, Янева, Галена. Но не и Андреа

Вероятно за това в един момент Андреа беше спряла да работи с него. Тогава очаквах да продължат музикалния си пробив на Балканите, но и двамата не успяха да мина общия си тогавашен успех

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас на каква схема са работили Андреа и Кости? Невъзможно е Андреа да му е плащала по 20 бона за всяка песен. Такова изтичане на песни при никоя чалгарка не е имало- Лъжа го с тебе, Любовник, Излъжи ме, Докосвай ме, Променям те, Заради теб, В мен, оная с тв версията от пролетната програма, друга имаше дето щеше да излиза вместо Хайде опа, отделно клипираните парчета.. супер много песни са това.

 

Абсурд да му е плащала 20 хилки за всяка песен. То виж, че повечето от тия, които си изброил бяха пълни шитове и не станаха хитове. Явно са имали някаква договорка с отстъпки, а и нали те бяха в някаква обща група Сахара, със сигурност Андра се е ползвала с привилегии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали се помни, но Сончето определено никога няма да го забрави. Пак, че не се отказа като Траяна след подобна набутвация. :1000 (29):

 

При теб ми е сърцето, макар и уникален проект, също остана страшно недооценена. Малинаж поне има кинти и не й е такава болка. :D

Много е зле финансово , само да ти кажа

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Помним ли този потресаващ период на Мария? Няма такива смотани песни, добре, че беше Кости да я извади от дупката, че положение при нея няколко години беше плачевно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя от трите?

И трите :1000 (29):

 

 

A към хитовете на Мара забравяте триото и с Живко и Илиян - ХХХ. Първата песен на Мария, която пръскаха по дискотеките

И Телефони с Кристали.

Анелия повтаря години по късно успешните и стъпки

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава обаче за малко се размина с Оцко и Кости в Пайнер- тя може би е единствената актуална и днес, която към момента не е опирала до нито един от двамата за хитове. :D На мен обаче би ми било много интересно да експериментира с такова звучене, може и да й отива, особено сега, когато техните песни вече не са толкова масови и нейната няма да звучи като десетте пуснати миналия месец. :D А и не мисля, че тя би си позволила да направи песен на тях двамата, която да е 1:1 по някой шаблон, би вкарала нещо различно.

Относно Преслава- на мен "Как ти стои" ми харесва може би най-много от нейните на Кости, а и клипът беше опит за нещо по-различно... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Помним ли този потресаващ период на Мария? Няма такива смотани песни, добре, че беше Кости да я извади от дупката, че положение при нея няколко години беше плачевно. :1000 (29):

:roll1:

Мисля, че Така се случи, Сладко сладко и Най-доброто място могат да счупят всеки един тъпометър. Няма такава простотия- слушаш ги и чувстваш как затъпяваш :X :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Помним ли този потресаващ период на Мария? Няма такива смотани песни, добре, че беше Кости да я извади от дупката, че положение при нея няколко години беше плачевно. :1000 (29):

 

Е, това пак е добре, в сравнение с "така се случи" и " сладко, сладко", които са най-отвратителните неща, които е пускала някога.

Добре че веднага след това излезе"моите задръжки", че спаси положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хехе, "Булгари" - това беше култово заведение навремето, смятайте, щом аз, дето още не живеех във Варна и бях на 6, го знаех.

Любимото ми , ходил съм няколко пъти , при това на участия на Азис,Десислава и на Анелия..

С майка ми разбира се , поне пускаха с родител , аз нямах и 15 дори :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mалина

Не виждам как е възможно, при положение, че единствена (освен дуета на Галс и Цвета) от цял Пайнер се бръкна за самостоятелна песен от Оцко с новите цени. Да не говорим за Кости форца, сръбския кавър и скъпите клипове. Не мисля, че е вярно.

 

Това може би е най-големият куриоз в Пайнер за 25 години... няма такъв проект просто :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това пак е добре, в сравнение с "така се случи" и " сладко, сладко", които са най-отвратителните неща, които е пускала някога.

Добре че веднага след това излезе"моите задръжки", че спаси положението.

"Така се случи" - вокално изпълнение на хилядолетието! Няма такова фалшивеене, не знам как са го позволили в ефир това.

 

Да не забравяме и "Най-доброто място" - супер смотана песен, и за пълнеж на албум не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това пак е добре, в сравнение с "така се случи" и " сладко, сладко", които са най-отвратителните неща, които е пускала някога.

Добре че веднага след това излезе"моите задръжки", че спаси положението.

:3fdb8960598fa63e:

 

 

Помниш ли, че в деня когато излезе "Така се случи", пуснаха още "Има кой" на Малина, "Мъжете са лесни" на Милица и някаква песен на Магапаса? Помня, че бяхме скандализирани от 4-те М :3fdb8960598fa63e: Разбира се хитът на Милица се открои най-много!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

мога веднага да публикувам от всеки месец и то все в най добрите не само чалга заведение, но очевидно създавам комплекси в личности като теб. А и сигурен съм, че си щракнал "следене" във фб на профила ми защото очевидно си доста запознат с личността ми. Аз съм просто потребител и не съм длъжен да коментирам{и не го правя, защото си е моя работа} сексуалните си предпочитания с непознати по форуми, докато Галин като публична личност е обект на публично внимание, в това число и моето. Мисля, че достатъчно интелигентно те поставям на мястото ти. Продължавай да четеш моите латентнохомо коментари. Хубаво е да съм инстанция все за някой :rolleyes:

 

Не манияче, на предните страници с дълбока умисъл си си споделил снимка с Десислава от дискотека, в опита си да се изтъкнеш как си посетил едно от вървежните заведения в София. Пак ти казвам ти и всичките подобни болни фенчета на една милфка, която беше забравена от масовия потребител и благодарение на два дуета се чу за нея в последните години, не успявате да изфабрикувате всеобщото мнение, че Десислава не става за нищо в клубовете.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам как е възможно, при положение, че единствена (освен дуета на Галс и Цвета) от цял Пайнер се бръкна за самостоятелна песен от Оцко с новите цени. Да не говорим за Кости форца, сръбския кавър и скъпите клипове. Не мисля, че е вярно.

Най - добрата ми приятелка работеше в балета и , който в последствие се разпадна и в момента отново е с Веда Джуниър , не им плащаше накрая разбраното и т.н. Подробности ..

Бяха най-добри приятелки буквално .. Моята приятелка е спяла в тях през ден , била много зле финансово в момента , едвам скалъпвала положението ... Сега , все пак тя е известна личност , не вярвам да "скалъпва" като нормалните хора , ама все пак ... Това е от достоверен източник .. И много пиела !

Link to comment
Сподели в други сайтове

така се случи, ужасно се получи... но нямам... аз винАаААаАААаАА :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

и да вървиш след мен ПОВЯРВАЙ МИ Е МНОГО ЖАЛКОооО

 

Велико изпълнение, балсам за ушите. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...