Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ами Не те обичам, Единствен, дуетите с Азис. Глориевите най малко имате да говорите за хитове, защото това, което вие наричате хит от репертоара на Глория последните 10 години, ние дори не можем да го затананикаме... Много изменихте смисъла на думата хит както на вас ви се иска. Последния истински хит на Глория беше Ако те няма и Марчето не ви е виновна за това. Мария има много хитове и музикантски неща в репертоара си и то разнообразни. Поклон към таланта на Глория, но не и към бозливото и творчесто, с което ни залива и в което само вие виждате качество...

 

Какво общо има Глория с Мара или просто трябваше да кажеш нещо, а не знаеше какво? :mf_surrender:

Нека не забравяме, че Мария на сборен концерт излезе с оркестър, в който дори не присъстваха инструментите от въпросната песен, която тя "пя".

Да, пропуснах "Не те обичам". Дуетите с Азис и "Единствен" никой не ги помни, не се излагай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

те децата не гледат сторитата в инстаграм и снапчат :3fdb8960598fa63e:

Иначе последното й участие в Мегами не беше ли в края на Октомври или и тя като Тоци само по частни партита я канят там :1000 (29):

4 ноември. И си бе афиширано по стандартен ред.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=102...e=3&theater

https://www.facebook.com/megamiclub/photos/...e=3&theater

ФУЛ

 

 

На 19 в Плаза

https://www.facebook.com/Plazza.Dance.Sofia...e=3&theater

https://www.facebook.com/Plazza.Dance.Sofia...e=3&theater

Няма място да се разминеш

 

 

На 11 отново в Плаза

https://www.facebook.com/pg/Plazza.Dance.So...154261581017861

Това е прилично пълен клуб, а не празен.

 

 

Не можеш да преживееш загубата в Сигнал. И ковеш лъжи без посоки... Да ти взема и на теб едни кърпички от 15 стотинки. Повече за Галош не давам

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавно е да гледаш как някой се опитва да принизи едно от най-големите имена в музиката на новото време под имена като Джорджано и Джордан. Но всеки има право да опита...

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/view_article.php?article_id=47886

 

из коментарите

 

#16 Хубена Михайлова-модераторка на Планета ТВ форума ХУБИ | 22 January.2017 / 16:31

 

Емилия, ти дърта жено, недоклатена стара мома, още ли подържаш този сайт??? не разбра ли че вече никой не му е зор за чалгата, само ти и малолетните ученици (бъдещи неграмотни абонати на дирекция Бюро по труда) муахахауахйаухайуах

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този ти пост бие всички абсурди, които си изписал. Имах те за по прозорлив. А да се бе замислил, че това е стереотипа в БГ налаган последните 6-7 години за добре изглеждащ мъж и затова и двамата се стремят към него, като Галин започна по късно да преследва този стереотип с идеята да прикрие нагона си за пишоци в задния му двор.

 

Стереотипът, който се налага в България, е да си обезкосмен охлюв. Галин беше такъв немалко време. Пусна си четината след, като го направи и Фики.

 

Също така не знаех, че стереотипът при мъжете в държавата е да имаш джуки тип "не си мислете, че някой ме е ударил в устата, просто лапам и засмуквам яко".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Не те обичам, Единствен, дуетите с Азис. Глориевите най малко имате да говорите за хитове, защото това, което вие наричате хит от репертоара на Глория последните 10 години, ние дори не можем да го затананикаме... Много изменихте смисъла на думата хит както на вас ви се иска. Последния истински хит на Глория беше Ако те няма и Марчето не ви е виновна за това. Мария има много хитове и музикантски неща в репертоара си и то разнообразни. Поклон към таланта на Глория, но не и към бозливото и творчесто, с което ни залива и в което само вие виждате качество...

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

Мария е бъкана с кавъри, с претоплени гръцки денсчета на по 5 години, но пък видиш ли били хитове...

Като ни е грешна представата за това що е то ХИТ, хитът не е ли "продукт" на масово одобрение? Интересно само къде е масата, освен в циците???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо има Глория с Мара или просто трябваше да кажеш нещо, а не знаеше какво? :mf_surrender:

Нека не забравяме, че Мария на сборен концерт излезе с оркестър, в който дори не присъстваха инструментите от въпросната песен, която тя "пя".

Да, пропуснах "Не те обичам". Дуетите с Азис и "Единствен" никой не ги помни, не се излагай.

Става ми смешно да отричаш мегахитове, а съм те виждал в други постове да наричаш Пясъчни кули хит... Това е общото.

Ами по тази логика на Глория нищо псвен Не сме безгрешни не се помниот широката аудитория...

 

Когато Десислава замества Галена в Плаза преди 2-3 месеца излиза и вика: Лелее, колко много хора на участие на Галена... искам и аз така :1000 (29): :1000 (29):

 

Виждаме на къде отиват нещата за Деса последните 2-3 месеца. Деса за 2 години се намести там, където на Галена и трябваха 10 години и поне 300 000 левове влог в клипове и песни.

 

И Галена след като е чула лайва на В твоите очи от миналогодишния концерт е викала "искам и аз да пея като Деса" и е ходила да презаписва , ама Десовите не ви го навираме в муцуните. Почти всички чалгарки са искали да са Деса. Ама няма. Докато Деса ако и през следващите 2 години работи така усърдно и в правилната насока, както през 2016, ще има пълни клубове точно като на Преслава и Галена

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стереотипът, който се налага в България, е да си обезкосмен охлюв. Галин беше такъв немалко време. Пусна си четината след, като го направи и Фики.

 

Също така не знаех, че стереотипът в държавата е да имаш джуки тип "не си мислете, че някой ме е ударил в устата, просто лапам и засмуквам яко".

Говорим за визуални стереотипи, които се налагат от списания, билбордове, страници на популярни българи и чужденци.

И за да бъда по конкретен, камо ли сивото ти вещество зацепи, ти посочвам страницатана Лазар Ангелов с 1 300 000 последователи във фб.

https://www.facebook.com/LazarAngelovFitness

Ето така се аналагат подобни модели и комплексирания българин се стреми към тях.

 

Във фб на малко ли селфита от фитнеса се натъкваш ежедневно?

 

Колкото това за обезкосмения охлюв, излез от рамания и гей.бг и ще видиш, че не това е стереотипа

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за визуални стереотипи, които се налагат от списания, билбордове, страници на популярни българи и чужденци.

И за да бъда по конкретен, камо ли сивото ти вещество зацепи, ти посочвам страницатана Лазар Ангелов с 1 300 000 последователи във фб.

https://www.facebook.com/LazarAngelovFitness

Ето така се аналагат подобни модели и комплексирания българин се стреми към тях.

 

Във фб на малко ли селфита от фитнеса се натъкваш ежедневно?

 

Аз какво му говоря, той какво ми отговаря.... :1000 (10):

 

На теб сивото ти вещество зацепи ли, като казах, че Галин беше пълно кьосе няколко години и след като Фики се окосми, и първият почна. Кое не разбра?

 

Също така ти казах, че не съществува стереотип в България, който да налага модел при мъжете устни тип влагалище.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/view_article.php?article_id=47886

 

из коментарите

 

#16 Хубена Михайлова-модераторка на Планета ТВ форума ХУБИ | 22 January.2017 / 16:31

 

Емилия, ти дърта жено, недоклатена стара мома, още ли подържаш този сайт??? не разбра ли че вече никой не му е зор за чалгата, само ти и малолетните ученици (бъдещи неграмотни абонати на дирекция Бюро по труда) муахахауахйаухайуах

 

:1000 (29):

Не ми се вярва Хуби да се занимава с подобни идиотщини, поне доколкото я познавам, още повече да гарантира с името си...

 

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

Мария е бъкана с кавъри, с претоплени гръцки денсчета на по 5 години, но пък видиш ли били хитове...

Като ни е грешна представата за това що е то ХИТ, хитът не е ли "продукт" на масово одобрение? Интересно само къде е масата, освен в циците???

Всичко, което казваш е така, но моето мнение е, че Мария има една от най-стабилните дискографии във фолка, макар и доста кавъри. Като цяло, пак казвам - железна дискография, поне допреди 2-3 години, сега почна да изспростява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз какво му говоря, той какво ми отговаря.... :1000 (10):

 

На теб сивото ти вещество зацепи ли, като казах, че Галин беше пълно кьосе няколко години и след като Фики се окосми, и първият почна. Кое не разбра?

 

Също така ти казах, че не съществува стереотип в България, който да налага модел при мъжете устни тип влагалище.

Фики е окосмен от 12 годишен. Такъв му е циганския гьон. Природа, баце

 

Галин е започнал да следва стереотипа Лазар Ангелов на друг етап, но това няма НИЩО ОБЩО с Фики.

 

И пак казвам. На мен устните му не са като влагалище. Жените харесват мъже със сочни устни, както и обратно. Преди е рпиличал на беден гей. Сега на мъж, нищо че лапа пишки. Всеки има право

 

Всичко, което казваш е така, но моето мнение е, че Мария има една от най-стабилните дискографии във фолка, макар и доста кавъри. Като цяло, пак казвам - железна дискография, поне допреди 2-3 години, сега почна да изспростява.

 

 

Това казвам и аз. Страхотни песни назад в годините има. Може би е в топ 5 по дискографии - топ в който много от актуалните не могат да влязат, защото обслужват само дискотеките.

А и какво като са кавъри. Нима повечето в този период не правиха също кавъри. И ДесиСлава в Мистерия има много кавъри, но като са направени на ниво, не виждам проблема. Само на Глориевите все им пречат. Ми да е пяла и Глория кавъри, ако така името и днес щеше да прави асоциации с топ изпълнител, а не да се чудим пее ли още. Само Глория е загубила от това.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за визуални стереотипи, които се налагат от списания, билбордове, страници на популярни българи и чужденци.

И за да бъда по конкретен, камо ли сивото ти вещество зацепи, ти посочвам страницатана Лазар Ангелов с 1 300 000 последователи във фб.

https://www.facebook.com/LazarAngelovFitness

Ето така се аналагат подобни модели и комплексирания българин се стреми към тях.

 

Във фб на малко ли селфита от фитнеса се натъкваш ежедневно?

 

Колкото това за обезкосмения охлюв, излез от рамания и гей.бг и ще видиш, че не това е стереотипа

 

Искаше да кажеш 13 000 000?

 

Лазар яко рекламира в нета страницата си. Много хора от цял свят го следват.

 

Сега погледнах

1854015

[india] India

818038

[Egypt] Egypt

641418

[united States] United States

538429

[brazil] Brazil

528802

[Mexico] Mexico

503191

[Germany] Germany

406617

[Morocco] Morocco

375832

[Pakistan] Pakistan

368984

[Algeria] Algeria

367967

[Turkey] Turkey

290921

[Romania] Romania

288062

[Poland] Poland

263169

[France] France

253745

[united Kingdom] United Kingdom

253680

[italy] Italy

237330

[bulgaria] Bulgaria

224517

[Malaysia] Malaysia

193347

[iraq] Iraq

172250

[Viet Nam] Viet Nam

155901

[Philippines] Philippines

150553

[Colombia] Colombia

147861

[Tunisia] Tunisia

139331

[spain] Spain

132207

[Thailand] Thailand

131680

[Australia] Australia

114255

[bangladesh] Bangladesh

112665

[united Arab Emirates] United Arab Emirates

108018

[Greece] Greece

106095

[israel] Israel

101441

[saudi Arabia] Saudi Arabia

99466

[Hungary] Hungary

98275

[sri Lanka] Sri Lanka

95556

[Canada] Canada

91398

[Czech Republic] Czech Republic

88488

[iran] Iran

86858

[slovakia] Slovakia

86230

[Peru] Peru

83479

[Portugal] Portugal

80483

[Jordan] Jordan

77257

[serbia] Serbia

76354

[south Africa] South Africa

75239

[belgium] Belgium

74189

[indonesia] Indonesia

73790

[Austria] Austria

73703

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/view_article.php?article_id=47886

 

из коментарите

 

#16 Хубена Михайлова-модераторка на Планета ТВ форума ХУБИ | 22 January.2017 / 16:31

 

Емилия, ти дърта жено, недоклатена стара мома, още ли подържаш този сайт??? не разбра ли че вече никой не му е зор за чалгата, само ти и малолетните ученици (бъдещи неграмотни абонати на дирекция Бюро по труда) муахахауахйаухайуах

 

:1000 (29):

Ама естествено Хубена ще постне такъв злобен пуберски коментар, а в полето за име ще напише цял ред поясняващ коя е, за да не остане и капка съмнение, че е репортерката. :1000 (10): Гениални идеи им идват на просещите внимание посетители на "Сигнал Точка Бе Ге".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той Печенкото е свикнал на унижения и по форуми, и във ФБ, а представям си на живо кво го праят. За съжаление на Адриана Марихуана обаче той женски полови органи не кусва. Само патета

Дал Господ всеки му :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаше да кажеш 13 000 000?

 

Лазар яко рекламира в нета страницата си. Много хора от цял свят го следват.

 

Сега погледнах

Изпуснал съм едната нула. Но благодаря за поправката, защото тази нула затвърждава още повече това, което исках да кажа за наложените медийни стереотипи.

 

Стария Галин е бил стереотип " грозната действителност " и в момента, който е имал финансова възможност и СМИСЪЛ да се промени, лека по лека го е направил.

За мен Фики имитира денс стила на Галин в музикален аспект от Джале, Джале насам. Преди това пускаше по сериозни неща. А сега търси като Галин детската аудитория.

 

Абе удари единия, нашибай другия стана тяхното

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и какво като са кавъри. Нима повечето в този период не правиха също кавъри. И ДесиСлава в Мистерия има много кавъри, но като са направени на ниво, не виждам проблема. Само на Глориевите все им пречат. Ми да е пяла и Глория кавъри, ако така името и днес щеше да прави асоциации с топ изпълнител, а не да се чудим пее ли още. Само Глория е загубила от това.

 

Загубила? Какво е загубила, след като хората след 23 години все още я искат и търсят.

А ТОПА не може да продаде 2000 билета, не може да продаде 1000 албума и ако не изкара в годината 4-5 песни е жив зян.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галена след като е чула лайва на В твоите очи от миналогодишния концерт е викала "искам и аз да пея като Деса" и е ходила да презаписва

Ей, ама много обичаш да си измисляш. На този концерт всички презаписваха след това - Галена, Емилия, Ивана, Мария, Джена и да, включително и Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Загубила? Какво е загубила, след като хората след 23 години все още я искат и търсят.

А ТОПА не може да продаде 2000 билета, не може да продаде 1000 албума и ако не изкара в годината 4 песни е жив зян.

Кои хора.2 -3 000 човека има няма се вълнувате... От години новите и проекти на втория ден вече тънат в прах...

 

 

Бъдете реалисти.

 

Публиката е друга и не ходи на концерти. Ходят на клубове. Глория има ли и по 2 участия месечно питам аз, че Глориевите да си позволявате да принизявате колежките и. В случая Мария.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хуби НЕ е писала въпросния коментар в Сигнал-а! Сега говорих с нея и е потресена, че злоупотребяват с името й, и следователно ще сигнализира за случката!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хуби НЕ е писала въпросния коментар в Сигнал-а! Сега говорих с нея и е потресена, че злоупотребяват с името й, и следователно ще сигнализира за случката!

:roll1: :roll1: :roll1: ОМГ Къде ще сигнализира? В районното в Димитровград?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, ама много обичаш да си измисляш. На този концерт всички презаписваха след това - Галена, Емилия, Ивана, Мария, Джена и да, включително и Деса.

За другите не знам, но Деса не е. То се чува във фенското клипче, което още тогава си качи в официлния ютуб профил .

 

Само при Галена личи. Стига сте вкарвали и другите в кюпа. По скоро твоето е лъжа. За Мария и Галена е разбираемо. Другите нямат подобни нужди. И във фенските клипчета звучат страхотно.

 

Стига сте оправдавали липсата на талант с подобни измислици. Ходи да презаписва този, който не може да изкара 2 верни тона. Мара, Кама и Андреа се понаучиха да пеят. Само Галена става все по зле.

 

Не искамда те засягам, но феновете на Яница или Галена имате много ниски критерии за добро и живо пеене и това е разбираемо. Принципно си обективен потребител, но в случая говориш наизуст. Разликата в пеенето на Галена от фенските и официалните клипове са очеизвадни, а при Деса са си 1:1 нещата.

 

Деса , Ивана и Емилия д презаписват... Ти чуваш ли се

 

 

Хуби НЕ е писала въпросния коментар в Сигнал-а! Сега говорих с нея и е потресена, че злоупотребяват с името й, и следователно ще сигнализира за случката!

 

 

На мен това ми заприлича на Фокси, а не на Хуби :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои хора.2 -3 000 човека има няма се вълнувате... От години новите и проекти на втория ден вече тънат в прах...

Бъдете реалисти.

 

Публиката е друга и не ходи на концерти. Ходят на клубове. Глория има ли и по 2 участия месечно питам аз, че Глориевите да си позволявате да принизявате колежките и. В случая Мария.

Като вземат да възхваляват дъртиа урунгел направо ми става лошо ! Глория може да си пуска еднодневките и да си ги слушат с щерка и. Лично аз не съм харесвал Гло никога, но не отричам че има хубави песни и винаги са стигали до мен от познати... Уви последната такава беше Ако те няма. Тази година дори и не знам кво е пускала. Опитах се на сила да чуя една, нещо от рода на Щастието не знам си кво ама на 20- тата сек не издържах

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: ОМГ Къде ще сигнализира? В районното в Димитровград?

На правилните хора от сигнал, с които се познава.

Тя повече от 3 години няма никаква връзка с Димитровград, откакто напусна, и е нелепо, че ще тръгне да се занимава с такива глупости.

 

На мен това ми заприлича на Фокси, а не на Хуби :3fdb8960598fa63e:

Чичата не е толкова ограничен в мозъчните клетки, не прави интриги. :3fdb8960598fa63e: По-скоро е някое пъпчасало чалгарче с нежни крайници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...