Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Такаааа, пиша ви кой с колко повиши гласовете си за 1 час в основните категории. За базови взимам резултатите, качени от Cally-Pressyfan' в 19:58 ч. Моля за коментар поддръжниците на Преслава, Фики, Цветелина Янева и ...Яница. :)

 

- Видеоклип:

1. Фики - С друг ме бъркаш - 91

2. Галена и Цв. Янева - Пей, сърце - 15

3. Фики - Вертолета - 111

4. Фики - Издислав - 103

5. Деси Слава - И на всички като тебе - 8

6. Анелия - Дай ми още - 11

 

- Дует:

1. Емануела и Константин - 30

2. Галена и Цв. Янева - 29

3. Деси Слава и Галин - 16

4. Мария, Фики и Азис - 116

5. Емилия и Цеци Лудата глава - 15

6. Милко Калайджиев и Аркан - 92

 

- Песен:

1. Фики - Вертолета - 115

2. Фики - Ти си ми сърцето - 117

3. Галена и Цв. Янева - Пей, сърце - 13

4. Фики - Издислав - 32

5. Галена - МамаУраган - 10

6. Емануела и Константин - 10

 

- Фолклорен изпълнител

1. Цветелина Янева - 67

2. Ивелина Колева - 22

3. Джена - 17

4. Райна - 34

5. Росица Пейчева - 42

6. Нелина - 22

 

- Певец:

1. Галин - 37

2. Константин - 33

3. Фики - 122

4. Борис Дали - 13

5. Веселин Маринов - 61

6. Милко Калайджиев - 23

 

- Певица:

1. Галена - 19

2. Преслава - 73

3. Деси Слава - 21

4. Емануела - 24

5. Анелия - 16

6. Яница - 56

 

- Идол:

1. Галена - 20

2. Преслава - 72

3. Емануела - 16

4. Фики - 131

5. Деси Слава - 15

6. Галин - 10

По скоро тези с наистина фалшив вот бутат Яница защото я нямат за конкуренция.

Ако не и в другите категории щеше да акумулира много и няма такова нещо.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По скоро тези с наистина фалшив вот бутат Яница защото я нямат за конкуренция.

Ако не и в другите категории щеше да акумулира много и няма такова нещо.

 

Да, и аз съм на това мнение. По същата причина и Милко и Аркан имат толкова гласове за дует. А кои са тези с фалшив вот мисля, че много ясно се вижда от тези резултати, Повече нямам намерение да споря с никого. Мислещите хора виждат какво се случва.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики копаеше доста към дъното, обаче тоя път вече потъна. Толкова анти не е бил на хората никога. Дано гръмне новината още повече и всички видят какъв е.

 

 

За голямо съжаление, в началото се прие добре, но вече както спомена е в дъното. Хем вижда, че не го предпочитат и въпреки всичко се бута с всичка сила, после ще е интересното да видим.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писмото Ви е получено в редакцията на "Господари на ефира" и ще бъде разгледано!

Това е автоматичен отговор. Моля не отговаряйте на този имейл.

 

:ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

15.01/21:14 | Даниела

Сигнал, заемете се да изобличите Фикрет, Преслава и Ивелина Колева! За няколко часа гласовете им вчера, а на Фикрет и днес рязко започнаха да растат - натрупаха по 1000 гласа, а Фикрет и повече за няколко часа чак в четвръртия ден. Недопустимо е вече! Фикрет никъде не влизаше в топ 15, а сега води с 3 песни на пръвите места , като 2 от които са от новиа му албум и никой не ги знае ( за Песен и Видео на годината) . Също се случва и с гласовете му за албум и певец - изведнъж в рамките на няколко часа натрупа повече от 2000 гласа. Преслава пък не влизаше в топ 4 за Певица и топ 5 за Идол, а сега е на второ място в рамките на няколко часа натрупа гласовете, а при другите нямаше мърдане. Ивелина Колева също по време на нарастването на гласовете на Преслава дръпна пред Джена солидно, а след като спряха да им трупат гласове на Колевите, Джена пак дръпна. Направо ни писна вече от тези тримата и целия форум Рамания коментира фалшивият вот за тези тримата! Направо ми се гади вече! Крайно време е вие като сериозна медия до се зоимете с това. Има доказателства във въпросния форум и хората постоянно качват резултати и сехвижда голямата разлика само при тези тримцата! Алчни до безобразие!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И един коментар под клипа, който е достаактуален днес

 

kakvo semeistovo ?Razvedenata Koleva ! Preslava,koqto neznae s koi si lqga i s koi se subujda! kakvo ni nasajdate Preslava i sestra i veche cqlata roda v paynera s kupeni gledaniq e tova li e muzikata v bg stiga veche smeshni stavate !!!!Edin izpulnitel trqbva ne samo da ima talant i viziq ,no i nivo koeto s pari ne moje da si go kupite ! Lichno az mislq che vie s Fiki ste sram za BG !Pulen rezil !
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не мога да ви се начудя каква е тази омраза, какво е това нещо към хора, които реално не са ви направили нищо. :mf_surrender: Ако бяхте толкова ангажирани със сериозни неща и проблеми равни нямаше да имате. Тъжно е колко негативна енергия се хвърля. Спрете се малко вече. Поздравявам ви с една хубава песен:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ема пак скандализира с поглед тук. 0:58 :3fdb8960598fa63e:

Къртииииииииииииииии, колко съжалително и с отвращение я гледа.........Покъртително изглежда Ивелина...джуки, грим...блякс

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние говорим за различни неща и критерии. С Йовко Петров си говорихме и понеже той много мрази Селин Дион, ама много, а на мен тя ми е любимата певица се пошегува. Думите му бяха: Селин може и да пълни Лас Вегас, но винаги ще си остане певица с един хит. Аз естествено не съм съгласен, защото "Красавицата и Звяра" например не е по - малко популярна, а с идващият филм ще се върне хайпа по нея. Но пойнта е друг, Глория има песни които са познати, то е "Циганско сърце" се пее винаги, но не са масово комерсиални.

 

"Води ме в кръчмата" като фраза се знае от всички. Това исках да кажа, че Глория такива масовки освен "Не сме безгрешни" няма да има, но други и това нямат. Отделно аз не отричам, че "Носталгия" е по - силна от всичките останали в ситуация на концерт извън България. Просто обясних гледната си точка и разбирането си.

 

Дрън-дрън ... "Because you loved me", "Power of love"? Мегахитове, които и до ден-днешен се въртят постоянно по радиата. Постоянно. А не слагам "Think twice", "It's all coming back to me now" и "Пор те кю ... енкор" или там както се казва. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дрън-дрън ... "Because you loved me", "Power of love"? Мегахитове, които и до ден-днешен се въртят постоянно по радиата. Постоянно. А не слагам "Think twice", "It's all coming back to me now" и "Пор те кю ... енкор" или там както се казва. :1000 (29):

 

Пур к тю мем онкор 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...