Jump to content



Online: Преслава - Без теб


Препоръчани коментари

АМА ТЯ НАИСТИНА ПЕЕ, ЧЕ СЕ ДРУСА ДЕНЕМ И НОЩЕМ :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

На няколко пъти проверих дали не съм отворила песента два пъти, тези "два пласта" пеене дразнят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

АМА ТЯ НАИСТИНА ПЕЕ, ЧЕ СЕ ДРУСА ДЕНЕМ И НОЩЕМ :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

На няколко пъти проверих дали не съм отворила песента два пъти, тези "два пласта" пеене дразнят.

 

:roll1:

И аз :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

АМА ТЯ НАИСТИНА ПЕЕ, ЧЕ СЕ ДРУСА ДЕНЕМ И НОЩЕМ :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Даже е изписано :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е ефектното на клипа, след като това е ефект от 2006-та година от чича ви Джъстин.

А 5-6 години по-късно Камелия го използва в нейно видео.

Като за лирик видео е тамън, тя за клипове не влага.

Песента продължава да е яка, малко са я пипнали. Ама и липсва бас и малко deep звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хареса, всичко :)

 

А, ICE Berg за кой път ще говори за Галена в тема на друг изпълнител? :1000 (29): Очаквам скоро да обвинят Преслава, че копира защото е с дълга коса, като на Галена. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е ефектното на клипа, след като това е ефект от 2006-та година от чича ви Джъстин.

А 5-6 години по-късно Камелия го използва в нейно видео.

Като за лирик видео е тамън, тя за клипове не влага.

Песента продължава да е яка, малко са я пипнали. Ама и липсва бас и малко deep звучене.

На Джъстин и Камелия са напречни линии, а на Преслава - букви. Отделно нейните са в друг цвят :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На няколко пъти проверих дали не съм отворила песента два пъти, тези "два пласта" пеене дразнят.

 

Именно. Оцко пасти и торти да яде ... по-голяма какафония чалгата не е виждала ... единия глас пее "всичко", втория - "ооооо", третия - "ме дразни", четвърти - "тежи ми" :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Това в дискотека ще звучи като сирената "Внимание, извършва се техническа проверка" :mf_surrender:

 

Песента не беше никак лоша, скучна, но определено слушаема. С какъв акъл пускат подобно главоболие? :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На няколко пъти проверих дали не съм отворила песента два пъти, тези "два пласта" пеене дразнят.

 

Да, определено. Получило се е какафония. На мен песента ми звучеше по-добре на записите от Армеец.

Текстът ме кефи.

Видеоклипът, от "иновативен" и "оригинален" според ведомствените медии, след лошите коментари се превърна в лирик видео от Пресовите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно клипа е сниман на Black Friday - пускаш 1 песен, слушаш 3. :a040: :a040:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е мн по-слаба от Моето слабо място и На тебе не отказвам. Двата гласа дразнят. Видеото е ок за Преслава, но нищо повече. Визията е яка, отива й.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уфффффф голямо чакане беше докато излезе тая песен. С такъв хъс гледах видеата от Арена Армеец и едно от последните и участия в Добрич с което открива с тази песен https://www.youtube.com/watch?v=YSFAURVVkIA и накрая ..... Ммммм щеше ми се малко повече бас на парчето да звучи и да е така избухващо, както на клипчетата, но студийния запис и финалния мастер си казаха думата. Както и да е. Отдавна не бях симпатизирал толкова на песен на Преслава, че определено ми се прииска да съм на нейно участие, за да я чуя лайф и да се изкефя. Все пак с две ръце съм влюбен в проекта и я поздравявам. За lirycs видеото ми стига и това като екранизация

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен средна работа, има добри моменти. И както виждам Преслава и Сигнал това го водят за клип - оправданието "това е lyric video" не върви, никъде и в описанието на клипа не виждам такова определение. :whistling: Това, че клипът излиза със статия, че е "иновативен" директно показва колко отчаяно Преслава иска да се бори със силните проекти на колежките си, нещо като шума в медиите за "шоуто" й на концерта, състоящо се от 20 черни бурки. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, развалиха хубавата песен с тези втори, трети .... гласове.... Голямо виене, голямо пъшкане... :mf_surrender:

 

 

Клипът е такова недоразумение, че очите ме заболяха докато го изгледам... :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо честно. Иновативно било видеото, незнам си какво, направо си го изсмукват от пръстите вече. Песента е смотана. Да се залавя с работа Преси, че с това друсане ден и нощ нещата не са на добре :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Долна, неадекватна наркоманка, която не знае къде се намира. Дано я изхвърлят скоро, да се маха.

Такива като нея дето нищо не правят и имат големите претенции, вън от фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уважавам старанието на режисьора да се обяснява в уникалността на идеята си, но е направено ''аматьорски'' - кадрите можеха да се обогатят с още идеи, символики, вълни в ритъм с биийта, и т.н. Текста на екран е излишен и направен адски смешно. Помним какво беше във Видимо изневерил. Това сега е направо се едно проект на първокурсник от IT специалността на гимназията в Смядово.

Но да, нека правят нови неща ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...