Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз се радвам, че почитателите са достатъчно узрели вече, за да не гласуват по фенска принадлежност, а по заслуги. Резултатите точно това показват. :1000 (33):

Аз ще гласувам за Пете, дори и песен да не пусне. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче дано наистина на Преслава й подейства отрезвително. То от толкова захаросване и хвалене, сигурно и тя самата е загубила реална представа за това къде се намира, а и след 10 години на върха предполагам се е пристрастила и е свикнала ужасно много с това да е първа винаги и навсякъде. Нека види, че и да не е първа на всяка цена, няма да е края.

:1000 (21):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (21):

Така де - от 2005 до 2015 цялата пропаганда беше на нейна страна - и да не изкара най-големия хит, от Пайнер ще се погрижат хората да не го забележат. А и до към средата на 2013 си беше на върха наистина, айде да не са 10, но си има към 7 години.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, той знае какво се случва. Дори и да не е влизал във форума от вчера, няма начин да не е видял във ФБ какво става, или пък все някой му е казал.

 

Миличкият..... :crying_anim02: It feels like 2002 all over again, except for the absence of a...certain one.

Шокът за него ще е двоен, не само заради ДС, а и заради Емануела, която той също оплюва, откакто е влязла в Пайнер... :1000 (29): Той постоянно повтаря как те двете били балони и не били оправдали очакванията, а накрая какво? В анкета с открити резултати- и двете в ТОП 3. :1000 (29):

 

Обаче не мисля, че трябва да избързваме със заключенията, че нечии фенове са обективни и са се отказали... :1000 (29): Във финалния етап всеки ще си гласува за любимката, без да има възможността да подкрепя други заслужили. Затова според мен настоящото гласуване е може би по-обективно, защото всеки посочва цели три имена- тоест има все някаква обективност, встрани от фенското пристрастие. Така виждаме една доста реална преценка. Но и на финала може да вземе да изпъкне обективност, знае ли човек... Най-малкото на самата Преслава няма да й се отрази добре на имиджа пак да побеждава без заслуги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокът за него ще е двоен, не само заради ДС, а и заради Емануела, която той също оплюва, откакто е влязла в Пайнер... :1000 (29): Той постоянно повтаря как те двете били балони и не били оправдали очакванията, а накрая какво? В анкета с открити резултати- и двете в ТОП 3. :1000 (29):

 

Обаче не мисля, че трябва да избързваме със заключенията, че нечии фенове са обективни и са се отказали... :1000 (29): Във финалния етап всеки ще си гласува за любимката, без да има възможността да подкрепя други заслужили. Затова според мен настоящото гласуване е може би по-обективно, защото всеки посочва цели три имена- тоест има все някаква обективност, встрани от фенското пристрастие. Така виждаме една доста реална преценка. Но и на финала може да вземе да изпъкне обективност, знае ли човек... Най-малкото на самата Преслава няма да й се отрази добре на имиджа пак да побеждава без заслуги.

Е, аз освен за Преси гласувах и за Мария, и за Тоти :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз освен за Преси гласувах и за Мария, и за Тоти :1000 (29):

Е да, това е другия вариант- гласуване за такива, които нямат шанс, за да изпъкне нашата... :1000 (29): Аз самият все още не съм гласувал и се чудя коя схема да използвам- тази, обективната или нещо по средата... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче дано наистина на Преслава й подейства отрезвително. То от толкова захаросване и хвалене, сигурно и тя самата е загубила реална представа за това къде се намира, а и след 10 години на върха предполагам се е пристрастила и е свикнала ужасно много с това да е първа винаги и навсякъде. Нека види, че и да не е първа на всяка цена, няма да е края.

Не се знае. Може да превърти и да се появи с картечница на наградите. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се знае. Може да превърти и да се появи с картечница на наградите. :gun_bandana:

Галош няма да е там, няма да е оправдано да се появи така :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да, това е другия вариант- гласуване за такива, които нямат шанс, за да изпъкне нашата... :1000 (29): Аз самият все още не съм гласувал и се чудя коя схема да използвам- тази, обективната или нещо по средата... :1000 (29):

Веселин Маринов получи стабилна подкрепа от мен в някои категории... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веселин Маринов получи стабилна подкрепа от мен в някои категории... :Vishenka_05:

 

То не само от теб. :1000 (29):

 

SG е прав, че бая хора действат на тоя принцип.

 

Къде се е чуло и видяло млади хора да гласуват за изпотения нафталинен Веско Маринов...

 

veselinmarinov_2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ще ражда по време на награждаването,терминът и е тогава,по този принцип на гласуване според мен ако има начин би се явила.

Редактирано от stavri12
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче дано наистина на Преслава й подейства отрезвително. То от толкова захаросване и хвалене, сигурно и тя самата е загубила реална представа за това къде се намира, а и след 10 години на върха предполагам се е пристрастила и е свикнала ужасно много с това да е първа винаги и навсякъде. Нека види, че и да не е първа на всяка цена, няма да е края.

Кита му е хакнала профила :blink:

 

Ама на сцената ли?

да, във вана :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...