Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

То е субективно. На мн Иванинит ми идват много клиширани

Има изключения като Нека пак да се излъжем, Освободете дансинга, Влак за нещастници, Седем дни

 

Но най големите и хитове са с прости и клиширани текстове-100 патрона, грешна нощ, смукача, къв си ти бе, кварталната кръчма, това е парчето...

Шампанско и сълзи и безумна цена също са клишета отвсякъде

Абсолютно, това са митове че Ивана е с най-добрите текстове.

Една Залеза и Зората и праща всичко в коша :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помня някой да ти е искал мнението?

След като си го написал, и не си обосновал към кого ти е жалкия въпрос, значи ми го искаш.

Или може би си с шизофрения и си пишеш и отговаряш сам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, за времето си тези текстове не са били клишета. Просто когато изкарш най-големия хит в чалгата евър, нормално е 15 години след това да се пее отново и отново, до втръсване, за това. За "Шампанско и сълзи" става въпрос. Там, да, текстът не блести с фрази и оригиналност, но е толкова истински и универсален, че това е без никакво значение. Неслучайно всеки човек знае тази песен.

 

Иначе Ивана има десетки невероятно силни текстове - "Пирова победа"! "Сто живота"! "Ало, мамо"! "Аз съм с теб"! "Не искам да знаеш"! "Седем дни"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, това са митове че Ивана е с най-добрите текстове.

Една Залеза и Зората и праща всичко в коша :)

"Залеза и зората" и "Не виждам" са два от най-добрите текстове в попфолка, но комплексно Ивана има най-много от най-стойностните текстове. Все пак най-великата - Мариета Ангелова, е написала една голяма част от тях. Тя за Ивана винаги се е старала на макс - кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Залеза и зората" и "Не виждам" са два от най-добрите текстове в попфолка, но комплексно Ивана има най-много от най-стойностните текстове. Все пак най-великата - Мариета Ангелова, е написала една голяма част от тях. Тя за Ивана винаги се е старала на макс - кралица!

 

Тоест текстовете на Мариета Ангелова, тя е човекът на изкуството, сътворил ги! Ивана знаеше само как да изнася циркаджийски представления на голяма сцена и всеки път подобни клиширани драма-речи, които гаранция някой друг е писал... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо?

Вертолета е в пъти по-голям хит.

Аз изпуснах и "На Египет Фараона".

Пак не влиза в топ 5

 

П.с Десовите тварите с тия новите фейкове. Да ги бяхте започнали с коментарите по-рано, а не в последния момент.

Има още една седмица. Защо да е последния момент. А и да беше в последния, какъв ти е проблема? Всичко е според правилата.

Искаш или не, ще гледаш как Деса под носа ти обира сатуетки. Наистина стига си проявява комплексарките изблици целодневно. Целия форум е писнал от теб. Ставаш досасен, колкото и да си ми сладък :gun_bandana:

 

И на всички като теб излезе прекалено късно, но това не означава, че отстъпва на други големи хитове. В топ 5 не знам, но в топ 10 бих го сложил. Освен това Певица на годината е коплексна награда. За ай голям хит си има суответно категорията. Азис да не е взел награда , че направи най големия хит за последните 5 години. За предното петолетие пак е негов най големия хит-Сен тропе.

 

Галена дали някога ще има хитове от ранга на Луда по теб, Две сърца, Шампанско и сълзи, Сен тропе ?

 

КАто напрви песен която да се пее 10-20 години, тогава я бутай там

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен много ме е яд, че Ивана така се насира върху дискографията.

Менопаузата на никой не прощава.

След като вижда, че от нейните песни масово се харесват тези със силни текстове като ''Ало, мамо'' и ''Остави ме'' за какво предлага шитове като ''Кралете'', ''Мога и без теб'', ''Всичко е наред'', ''Много си готин'' и сие ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Залеза и зората" и "Не виждам" са два от най-добрите текстове в попфолка, но комплексно Ивана има най-много от най-стойностните текстове. Все пак най-великата - Мариета Ангелова, е написала една голяма част от тях. Тя за Ивана винаги се е старала на макс - кралица!

За мен качеството е преди бройката.

Една Искаш да се върна също е шедьовър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинската певица на годината!!!

Нека да сме напълно честни- тази година за първи път от доста време няма изявен лидер. Има изявен ТОП 3- Десислава, Анелия и Емануела. Галена ако беше пуснала още една песен можеше също да се вмести.

Това всъщност може би е добре. Връщаме се към 90-те, когато много имена бяха на върха. Тази идея един определен изпълнител да е номер 1 малко прецака системата. Да, златните години на чалгата се изразяват в лицата на трите имена, които са били Певица на годината- Глория, Десислава и Ивана (добавям и Камелия, макар и да не е печелила наградата), но по-натам покрай Преслава и Галена борбата за надмощие просто прецака жанра.

И все пак нека да вметна, че една от тези трите изпъква не само със забележителния си прогрес за годината, с нарастването на интереса от страна на хората и феновете, а и с това, че е най-разнообразна откъм продукция, и то оценена продукция. Така че нищо чудно скоро все пак да си имаме нова-стара номер 1 певица... :3fdb8960598fa63e:

 

И Райна има добри текстове!!!

:Vishenka_05:

Защо с английските букви пише "Две листа", а с българските- "Две лица"? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да сме напълно честни- тази година за първи път от доста време няма изявен лидер. Има изявен ТОП 3- Десислава, Анелия и Емануела. Галена ако беше пуснала още една песен можеше също да се вмести.

Това всъщност може би е добре. Връщаме се към 90-те, когато много имена бяха на върха. Тази идея един определен изпълнител да е номер 1 малко прецака системата. Да, златните години на чалгата се изразяват в лицата на трите имена, които са били Певица на годината- Глория, Десислава и Ивана (добавям и Камелия, макар и да не е печелила наградата), но по-натам покрай Преслава и Галена борбата за надмощие просто прецака жанра.

И все пак нека да вметна, че една от тези трите изпъква не само със забележителния си прогрес за годината, с нарастването на интереса от страна на хората и феновете, а и с това, че е най-разнообразна откъм продукция, и то оценена продукция. Така че нищо чудно скоро все пак да си имаме нова-стара номер 1 певица... :3fdb8960598fa63e:

Защо с английските букви пише "Две листа", а с българските- "Две лица"? :1000 (29):

Пайнер пак показаха какви професионалисти са. :roll1:

Райнушка има страхотни балади и текстове. Първия и хит -Гасне пламък е показателен

Това ми е много любимо:

 

Да.

Тук като правихме топ 10 на любимите нейни песни мисля, че 6-7 бяха балади. И аз много ги харесвам. Жалко, че една от любимите ми нейни песни евър - ''ДВАМА'' - не се превърна в нейна емблема!

Тази също е top:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса въобще не ми я бутайте в никакъв топ 3, изявен лидер и даже не си и помисляйте да я слагате до Галена и Преса, че и двата я мачкат във всяко едно отношение за изминалата година! Това, че е избълвала много продукция, по формула на Преса, Андреа, Янева от предходни години, не означава, че има заслуги за такива награди все още! Сигурно ще си рискува най - силните имена Анелия, Галена и Преслава, за да награди "блудната си щерка"! :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер пак показаха какви професионалисти са. :roll1:

 

Да.

Тук като правихме топ 10 на любимите нейни песни мисля, че 6-7 бяха балади. И аз много ги харесвам. Жалко, че една от любимите ми нейни песни евър - ''ДВАМА'' - не се превърна в нейна емблема!

Тази също е top:

Да, за първото турне мисля, че беше тази

 

 

А тук колко съли съм пролял :D

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да сме напълно честни- тази година за първи път от доста време няма изявен лидер. Има изявен ТОП 3- Десислава, Анелия и Емануела. Галена ако беше пуснала още една песен можеше също да се вмести.

Това всъщност може би е добре. Връщаме се към 90-те, когато много имена бяха на върха. Тази идея един определен изпълнител да е номер 1 малко прецака системата. Да, златните години на чалгата се изразяват в лицата на трите имена, които са били Певица на годината- Глория, Десислава и Ивана (добавям и Камелия, макар и да не е печелила наградата), но по-натам покрай Преслава и Галена борбата за надмощие просто прецака жанра.

И все пак нека да вметна, че една от тези трите изпъква не само със забележителния си прогрес за годината, с нарастването на интереса от страна на хората и феновете, а и с това, че е най-разнообразна откъм продукция, и то оценена продукция. Така че нищо чудно скоро все пак да си имаме нова-стара номер 1 певица... :3fdb8960598fa63e:

<

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

 

Колкото до видеото на Райна, предполагам, че са се объркали при описанието и са написали "ST", ne "TS", което се чете "Ц". Момент на невнимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, за първото турне мисля, че беше тази

А тук колко съли съм пролял :D

 

Аз точно като правех топа на Райна разбрах за тази песен и останах много изненадан защото е жестока, но не е стигнала популярността на ''Гасне пламък''. Преди години обаче всяка изпълнителка пускаше минимум една балада на година а сега ако пуснат една на две-три години е направо постижение.

1,2 милиона без видеоклип и някакво налагане. И тази песен както ''Плаче небето'' са могли да станат емблеми, но.... шанс.

Иначе Райна е искала да снима ''Плаче небето'', но други са сметнали, че няма смисъл. :helpsmilie: :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса въобще не ми я бутайте в никакъв топ 3, изявен лидер и даже не си и помисляйте да я слагате до Галена и Преса, че и двата я мачкат във всяко едно отношение за изминалата година! Това, че е избълвала много продукция, по формула на Преса, Андреа, Янева от предходни години, не означава, че има заслуги за такива награди все още! Сигурно ще си рискува най - силните имена Анелия, Галена и Преслава, за да награди "блудната си щерка"! :1000 (10):

Само дето блудната му щерка е масова одобряване от публиката, което може да е силен плюс. Имаше и силна година, с хитова и различна продукция.

Както и да е, малко остана и ще видим шефът какво е решил преди да се пенсионира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи хора, а се дърляте за едни награди, които нямат стойност. С какво една голяма награда ще помогне на Деси Слава или на Преслава? С нищо, една - две статии най - много. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Човек ще каже, че вие взимате наградите и се борите за тях със зъби и нокти :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето блудната му щерка е масова одобряване от публиката, което може да е силен плюс. Имаше и силна година, с хитова и различна продукция.

Както и да е, малко остана и ще видим шефът какво е решил преди да се пенсионира.

 

Награда за балада или за най - прогресиращ изпълнител - до тук са и заслугите за 2016та! Анелия я пръска с хитове, гледания, участия - това е Певица на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залеза и зората си е поезия в най чиста форма :1000 (33):

За мен минус в този текст (както и много чалга песни) е че едно и също се повтаря няколко пъти. Можело е да напишат по-дълъг текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето блудната му щерка е масова одобряване от публиката, което може да е силен плюс. Имаше и силна година, с хитова и различна продукция.

Както и да е, малко остана и ще видим шефът какво е решил преди да се пенсионира.

Мен малко ме притеснява твърдението на Iceberg за Певицата Мария и Баладата Малина- той понякога казва доста вярни неща от кухнята... :1000 (29):

При всяко положение, прецакана или не, Десислава си остава единственият изпълнител, който след две десетилетия на сцена и едно десетилетие без компания е на такова ниво. Няма еквивалент. А това само по себе си е поредното неопровержимо потвърждение колко е голяма. За нас, феновете, това е напълно достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Награда за балада или за най - прогресиращ изпълнител - до тук са и заслугите за 2016та! Анелия я пръска с хитове, гледания, участия - това е Певица на годината!

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

20-годишна кариера, ама викаш дайте й там Най-прогресиращ изпълнител... ц ц ц ц ц

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно текстовете на Ивана са най-добрите! Всеки е пял глупости в кариерата си и тя не прави изключение, но цялостно погледнато наистина най-много стойностни и силни текстове има тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...