Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

да, но тя при всички случай беше минала прага 24-25г. когато може да остане без последствия от килата. Най-малкото меките тъкани щяха да й виснат, който нито с плуване нито с дъмбели могат да се приберат

Не е така, има толкова много примери на жени, които раждат на 30-35, че и 40 и след това си стягат тялото повече и от преди бременността. А и Преслава не е била с килиграмите на Люси, напълно възможно е с диета и спорт да си оправи тялото за една година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е истина как напъхването на чалгата по клубовете лиши имена като Райна от шанса да се развиват. Не знам какво точно стана при нея- не успя да хване навреме влака ли, не е достатъчно разчупена за съвременната чалга ли... но е факт, че и днес продължава да прави и добра продукция, която просто не й се оценява. Двете балади от 2016 са прекрасни, клиповете също... Убеден съм че публиката щеше да им обърне по-голямо внимание ако самата Райна беше по-актуална т.е ако имаше и дискотечни хитове.

За мен най-доброто от нея ЕВЪР си остава "Гасне пламък"- нейната златна емблема от ретро времената!

 

При Райна всичко дойде от лично нейни си проблеми - първо излагацията в Брадъра, после раздялата с Константин и неадекватното й поведение. Това бе подкрепено и от слаба продукция, но тя пък дойде малко по-късно. Да не говорим, че тя е една от певиците с най-голямо противоречие между думи и действия - плюе разголващите се, златотърсачките и не знам си какво, а беше една от първите, които се снимаха във FHM, има доста провокативни песни и клипове.

 

За мен това е най-доброто й парче от новото десетилетие, не се забеляза обаче:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресли също има ринопластика:

 

preslava_000.jpg

preslava.jpg

 

...при това не особено сполучлива :whistling:

Каква ринопластика? Показваш снимки от различен ъгъл заснети.

Освен това като отслабваш е нормално да ти се изострят чертите.

Не знам каква ще е тази пластика, след която носа ти да прилича на баба Яга :1000 (20): :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресли също има ринопластика:

 

preslava_000.jpg

preslava.jpg

 

...при това не особено сполучлива :whistling:

Не са много добри снимките - на първата е контурирано, а на втората - и фотошопирано, даже съм сигурна, че ако е имало корекция, то първата снимка е преди нея. Но и аз съм си го мислила, даже преди малко като й гледах клипа от наградите, на които се качва при Галена, връхчето на носа й е доста по-увиснало от сега - това не може да се контурира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шедьовър :1000 (19): Поделя си наградата за най-дебилно-скандален текст с "Троста листа любов" :1000 (20):

Провокативни и скандални песни - одобрявам ги!

Не може да се пее само за любов, изневери, плачене и хистерия!

 

При Райна всичко дойде от лично нейни си проблеми - първо излагацията в Брадъра, после раздялата с Константин и неадекватното й поведение. Това бе подкрепено и от слаба продукция, но тя пък дойде малко по-късно. Да не говорим, че тя е една от певиците с най-голямо противоречие между думи и действия - плюе разголващите се, златотърсачките и не знам си какво, а беше една от първите, които се снимаха във FHM, има доста провокативни песни и клипове.

 

За мен това е най-доброто й парче от новото десетилетие, не се забеляза обаче:

О, не съм съгласен.

Тя след Випа имаше три супер успешни години 2006-2007-2008. Може дори да се водят апогей в нейната кариера (нищо, че 2004 също мачкаше като психопатка). 2007 и 2008 си беше (лично според мен) в топ 3-4, особено 2007 заедно с Преслава и Анелия имаше супер успешни песни, клипове, медийни изяви и участия.

Уви след раздялата с Константин и тази ПСИХОЛОГИЯ която учи тотално я промениха. Може би възрастта също. На 26 правиш едно на 33 друго, но като цяло наистина примерно иска да се отрече от кючеците при положение, че са едни от най-големите и хитове. Вече е против разголването а има ЖЕСТОКИ клипове като ''Големи думи''. После имаше няколко слаби проекти и други неща и тя реши, че иска да е различна и наистина се изгуби от небосклона. Около нея също така има мноооооооооого фалш като хора (точно като при Гло преди години) които не смеят нищо да и кажат и предлага посредствени проекти (не всеки, но има доста такива през последните години). В момента обаче е щастлива и може да и се отрази добре на кариерата.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Провокативни и скандални песни - одобрявам ги!

Не може да се пее само за любов, изневери, плачене и хистерия!

О, не съм съгласен.

Тя след Випа имаше три супер успешни години 2006-2007-2008. Може дори да се водят апогей в нейната кариера (нищо, че 2004 също мачкаше като психопатка). 2007 и 2008 си беше (лично според мен) в топ 3-4, особено 2007 заедно с Преслава и Анелия имаше супер успешни песни, клипове, медийни изяви и участия.

Уви след раздялата с Константин и тази ПСИХОЛОГИЯ която учи тотално я промениха. Може би възрастта също. На 26 правиш едно на 33 друго, но като цяло наистина примерно иска да се отрече от кючеците при положение, че са едни от най-големите и хитове. Вече е против разголването а има ЖЕСТОКИ клипове като ''Големи думи''. После имаше няколко слаби проекти и други неща и тя реши, че иска да е различна и наистина се изгуби от небосклона. Около нея също така има мноооооооооого фалш като хора (точно като при Гло преди години) които не смеят нищо да и кажат и предлага посредствени проекти (не всеки, но има доста такива през последните години). В момента обаче е щастлива и може да и се отрази добре на кариерата.

Да, далеч съм от мисълта, че кариерата й се е сринала след участието в Биг Брадър, но просто някак си остави горчив вкус у някои хора и в последствие си обра плодовете от това. Но като цяло си тъпче на едно място откъм проекти, опитва се да е различна, а всъщност не се отличава никак.

Поздрав с най-добрата й песен за мен:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, далеч съм от мисълта, че кариерата й се е сринала след участието в Биг Брадър, но просто някак си остави горчив вкус у някои хора и в последствие си обра плодовете от това. Но като цяло си тъпче на едно място откъм проекти, опитва се да е различна, а всъщност не се отличава никак.

Поздрав с най-добрата й песен за мен:

Разбрах за тази песен преди няколко години - много добра!

При нея баладите и кючеците са хитове - мачка. :roll1:

Да, и аз смятам, че тъпче на едно място.

Емилия си е пример, че с прилични текстове, клипове и музика може да се задържиш в бранша.

Райна примерно има един потенциален хит - ''Още 5-6 минути'' - и тя си го е заебала.

Просто според мен вече не и се занимава много с попфолк.

Радва се доста повече на фоклора.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

айде бе :1000 (29):

Със сигурност съм по-запознат от теб, понеже имам консултант до себе си

Имай си каквото искаш. Аз съм учил в НСА и съм доста по запознат явно от твоя консултант. Вие Галенини всичко имате, от всичко разбирате и сте най-информираните на света. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Райна всичко дойде от лично нейни си проблеми - първо излагацията в Брадъра, после раздялата с Константин и неадекватното й поведение. Това бе подкрепено и от слаба продукция, но тя пък дойде малко по-късно. Да не говорим, че тя е една от певиците с най-голямо противоречие между думи и действия - плюе разголващите се, златотърсачките и не знам си какво, а беше една от първите, които се снимаха във FHM, има доста провокативни песни и клипове.

Съгласен съм, че и тя самата спомогна за спада, но определено не беше само това. Тя просто не успя да се впише в новата ера в чалгата, която започна някъде в първите години от кариерата на Андреа и се доутвърди при "Тупалка" и останалите дивотии, които последваха. Хората просто взеха да съдят дали си успешен по това дали влизаш в дискотеката, а желанието на народа като цяло остана на по-заден план. И в онези години Райна някак си не успя да яхне както трябва актуалната вълна, защото действително взе да прави не толкова интересни песни, с които нямаше шанс да пробие в клуб. Оттам последва и ниския интерес в следващото място за определяне на актуалност- Ютуб. И все пак, за мен 2016 е най-силната й година може би от 2009 насам. Със старание може да постигне още, сравнително младо име е, а и визуално почти не се е променила от времената, в които беше в ТОП-а.

Защо ме зарибихте да си пускам нейни ретро песни пък сега? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е истина как напъхването на чалгата по клубовете лиши имена като Райна от шанса да се развиват. Не знам какво точно стана при нея- не успя да хване навреме влака ли, не е достатъчно разчупена за съвременната чалга ли... но е факт, че и днес продължава да прави и добра продукция, която просто не й се оценява. Двете балади от 2016 са прекрасни, клиповете също... Убеден съм, че публиката щеше да им обърне по-голямо внимание ако самата Райна беше по-актуална т.е ако имаше и дискотечни хитове.

За мен най-доброто от нея ЕВЪР си остава "Гасне пламък"- нейната златна емблема от ретро времената!

 

Първата чалга касетка, която си купих беше Гасне пламък!! Уникална беше Райна едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И след като сме на вълна Райна, един поздрав с този хит: :Vishenka_05:

 

Mного хубава и истинска песен !

Бях забравил за нея ..

Харесвам това в нея,че няма никаква пошлост в музиката си , жалко , че не е оценена както трябва и се ориентира към народната музика !

Надявам се да направи някоя качествена запомняща се песен ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирахте ли, че Джулия изведнъж е обявила, че ще пуска две песни? Да не се окажат верни онези прогнози за нея? :whistling:

Кои прогнози ?

Да не е тя бременната от Фикрет :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Галена очевидно е играла пластичната хирургия, но какво от това? Всеки има правото да се променя, още повече, че си изкарва парите и с визията си.

Няма лошо да се пипат, стига да не се стига до крайности и не се развие някаква пристрастеност към такава вид хирургия. Галена си изглежда в момента супер, Преслава също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирахте ли, че Джулия изведнъж е обявила, че ще пуска две песни? Да не се окажат верни онези прогнози за нея? :whistling:

Не знам какви прогнози е имало, но на дебютантките в Пайнер им е тотален хаос в главата, я пуснат 2 песни, я не. Малко ще е грубо да кажа, че нищо не става от тях, но наистина са адски заспали и неадекватни. Не всичко е в продуцента. Лорена и Цветина ги мачкат отвсякъде без силна компания.

 

п.п. Още една страхотна песен на Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...