Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Моля тези които към днешна дата +20 да кажат дали тези песни през лято 2008 са били големи хитове ?

 

 

Да, бяха тотални хитове, заедно с неклипираната "Нежна полиция". Тогава Райна беше супер актуална, да не говорим за албума "Както друга никоя". :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи думи беше мегахит !

+1

 

Да, бяха тотални хитове, заедно с неклипираната "Нежна полиция". Тогава Райна беше супер актуална, да не говорим за албума "Както друга никоя". :Vishenka_05:

Любимият ми албум в чалгата,

Толкова съм го слушал, че целия диск е надраскан, а кутийката изпокъсана, нали е картонена. Имаше и книжка вътре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ги има същите :1000 (19):

Сигурно :mf_surrender: То е очевидно при нея, че си е абсолютно същата от началото и сега, само където са й смалявали бюста.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бяха тотални хитове, заедно с неклипираната "Нежна полиция". Тогава Райна беше супер актуална, да не говорим за албума "Както друга никоя". :Vishenka_05:

"Нежна полиция" според мен никога не е била хит, просто беше налагана като такъв от Планета докато бяха сила

"Големи думи" беше мегахит обаче

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно :mf_surrender: То е очевидно при нея, че си е абсолютно същата от началото и сега, само където са й смалявали бюста.

айде да не казвам защо не си показва корема ;) Прежали се само за краката и за подмишниците

Link to comment
Сподели в други сайтове

15338560_382253482127496_6030931835104526336_n.jpg

15276723_1385204774831385_8669886013805428736_n.jpg

 

това, в което я обвинявате няма как да го направи предвид, че за почти всяка интервенция по лицето трябват поне 3-4 месеца да спаднат отоците. Тя не е спирала да ходи по участия. Всичко е до позиране, грим и осветление+филтрите в инстаграм. Структурата на лицето й е същата, освен гърдите, зъбите и ушите друго не е пипано по Галена. Та тя даже няма устни :mf_surrender:

Следва клиники за пластична хирургия в Инстаграм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бяха тотални хитове, заедно с неклипираната "Нежна полиция". Тогава Райна беше супер актуална, да не говорим за албума "Както друга никоя". :Vishenka_05:

Жесток албум с ужасна реализация.

''Твоя начин'' е една от най-добрите песни в кариерата на Райна изобщо. Заслужаваше да бъде клипирана.

''Както друга никоя'' сигурно също щеше да стане доста популярна.

''Вземи свободата'' също я прееба само с една тв версия.

Единствената слаба песен вътре е ''Аз съм същата''.

 

 

пс Как ''Нежна полиция'' не е била хит ??? Тя без клип тогава смаза с прием на РД-то на Пайнер. Това е последния тотален хит наистина на Райна. Не подлежи на коментар дори!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко, че Райна не е номинирана в "Успехи зад граница". След турнето в САЩ, съборът в Чикаго, изявата в Македония пред 10.000 заслужаваше номинация. Дано поне на наградите на Планета я номинират.

 

Къде може да бъде намерена темата, в която предлагахме номинациите за наградите на форума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

айде да не казвам защо не си показва корема ;) Прежали се само за краката и за подмишниците

На прима виста ти намирам 3 снимки, в които не виждам абсолютно нищо нередно :dontknow: :dontknow: :dontknow:

http://womens.bg/wp-content/uploads/2013/1...D0%BA%D0%B8.jpg

https://webnews.bg/uploads/images/36/9236/2...pg?_=1465981864

http://www.kliuki.net/wp-content/uploads/2...preslava-6r.jpg

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво като следва? И аз следвам, пък не съм си правила нищо. :dontknow:

Е нормално. Едва ли имаш пари да си направиш пластична операция в Русия примерно. :1000 (29):

 

това е долна лъжа

Провери сам кого следва. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток албум с ужасна реализация.

''Твоя начин'' е една от най-добрите песни в кариерата на Райна изобщо. Заслужаваше да бъде клипирана.

''Както друга никоя'' сигурно също щеше да стане доста популярна.

''Вземи свободата'' също я прееба само с една тв версия.

Единствената слаба песен вътре е ''Аз съм същата''.

пс Как ''Нежна полиция'' не е била хит ??? Тя без клип тогава смаза с прием на РД-то на Пайнер. Това е последния тотален хит наистина на Райна. Не подлежи на коментар дори!

"Нямаш право на мен" и "Вземи свободата" ми бяха любими.

Трябваше да клипира първата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следва клиники за пластична хирургия в Инстаграм.

щом си плащат защо да не ги следва?

щом ти си ги видял и си решил, че там си прави операции ок, значи има и други като теб, което значи рекламата работи

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нямаш право на мен" и "Вземи свободата" ми бяха любими.

Трябваше да клипира първата!

''Нямаш право на мен'' щеше да бъде следващата клипирана песен след ''От утре''. Тя мислеше и ''Късно е'' да реализира. После се чудеше и за ''Твоя начин'' и накрая нищо.

''Вземи свободата'' в началото се казваше ''Принцове няма'' - смаза със заглавие.

Иначе жалко, че не реализира албума както трябва. За мен е третия нейн най-добър албум след ''Райна 2007'' и ''Добра новина'' и най-добре представения. Фотосесията е жестока. Аз го имам тоя албум и там е супер супер супер красива. Тя и ''Райна 2007'' го прееба, де. ''Няма връщане назад'' си заслужаваше някакъв клип, но бързо го остави и заложи на ''1,90м''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На прима виста ти намирам 3 снимки, в които не виждам абсолютно нищо нередно :dontknow: :dontknow: :dontknow:

http://womens.bg/wp-content/uploads/2013/1...D0%BA%D0%B8.jpg

https://webnews.bg/uploads/images/36/9236/2...pg?_=1465981864

http://www.kliuki.net/wp-content/uploads/2...preslava-6r.jpg

е супер радвам се, че се е престрашила :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На прима виста ти намирам 3 снимки, в които не виждам абсолютно нищо нередно :dontknow: :dontknow: :dontknow:

http://womens.bg/wp-content/uploads/2013/1...D0%BA%D0%B8.jpg

https://webnews.bg/uploads/images/36/9236/2...pg?_=1465981864

http://www.kliuki.net/wp-content/uploads/2...preslava-6r.jpg

 

Ама какво ги слушаш феновете на Галена, голям комплекс са им естествено красивите певици. Те и Татяна я бяха пратили в клиника в Плевен, че си слагала скули. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нямаш право на мен" и "Вземи свободата" ми бяха любими.

Трябваше да клипира първата!

Не може да пропуснем 20 см и Каква уста?!, които са най-скандалните песни на 2008 :1000 (6): :1000 (29): Аз този албум го преоткрих чак 2012, ама наистина е много добър!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нормално. Едва ли имаш пари да си направиш пластична операция в Русия примерно. :1000 (29):

Е Галена като има и ги следва, автоматично означава, че си е правила... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво ги слушаш феновете на Галена, голям комплекс са им естествено красивите певици. Те и Татяна я бяха пратили в клиника в Плевен, че си слагала скули. :roll1:

Тоци да събере стотинки да си махне стриите и после да си снимка корема ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток албум с ужасна реализация.

''Твоя начин'' е една от най-добрите песни в кариерата на Райна изобщо. Заслужаваше да бъде клипирана.

''Както друга никоя'' сигурно също щеше да стане доста популярна.

''Вземи свободата'' също я прееба само с една тв версия.

Единствената слаба песен вътре е ''Аз съм същата''.

пс Как ''Нежна полиция'' не е била хит ??? Тя без клип тогава смаза с прием на РД-то на Пайнер. Това е последния тотален хит наистина на Райна. Не подлежи на коментар дори!

 

Тя тогава нали се разделяше с Коцьо и реализацията на албума наистина не се получи както го беше замислила. Спомням си, че засне клип на "Нежна полиция" през септември-октомври, но Люси го забави чак до януари умишлено заради една нейна колежка, която лансираха бясно тогава. Иначе по план, тя искаше да клипира след "От утре" още "Нямаш право на мен", "Както друга никоя" и "Късно е". Много хитове можеше да има от този албум. Жалко наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

15338560_382253482127496_6030931835104526336_n.jpg

15276723_1385204774831385_8669886013805428736_n.jpg

 

това, в което я обвинявате няма как да го направи предвид, че за почти всяка интервенция по лицето трябват поне 3-4 месеца да спаднат отоците. Тя не е спирала да ходи по участия. Всичко е до позиране, грим и осветление+филтрите в инстаграм. Структурата на лицето й е същата, освен гърдите, зъбите и ушите друго не е пипано по Галена. Та тя даже няма устни :mf_surrender:

Ама дааааааааааа, как 3-4 месеца :lol: :lol: :lol: :lol: Галена има корекция на носа и в това няма нищо лошо, хубаво са й го направили.

Емилия сама си е казвала за операцията на носа, провери дали има 3 месеца пауза :roll1:

 

-А., "Големи думи" беше хит, да, "Ти дали видя" беше популярна, но чак хит - не бих казала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво ги слушаш феновете на Галена, голям комплекс са им естествено красивите певици. Те и Татяна я бяха пратили в клиника в Плевен, че си слагала скули. :roll1:

А не е ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...