Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Виновни са такива като Оцко, дето и да си най-бездарния, прави ти гласа роботизиран и пак имаш хит. :mf_surrender:

 

Именно и точно тези бози, които прави Оцко - Боцко и компания ме отвръщава поп-фолка, като цяло защото качествените песни се правят много рядко и всеки втори става певец или певица без никакви гласови данни, и заради такива извънземни пропада поп-фолка и дори олеква в повечето случаи, но ако правим сравнение с преди ерата и сега, всеки ще избере преди, защото беше истинско, стойностно, малко изпълнители бяха, но всеки си имаше своя почерк и имаше стил, а сега не знаеш, кой пее, коя е тази песен.. добре, че са първите изпълнители, че да държат фронта и че заради тях аз все още слушам тази музика. Ако ме накарате да изброя няколко песни от по-новите певици....признавам си, че не ги знам! :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не винаги е така, виждаш, в компанията му само Кристиана, Лорена и Адриана имат хитове - другите са леш! Айде и на Зоя песента можем да я причислим към хитовете...

На Кристиана и Зоя пък кои са им хитовете? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност единствените които имат договор с Оцко са Кристиана, Крум и Джулиано (за Зоя не съм 100% сигурен).

Другите просто си плащат песните и като бонус получават безплатна ротация по телевизията и качване в канала

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност единствените които имат договор с Оцко са Кристиана, Крум и Джулиано (за Зоя не съм 100% сигурен).

Другите просто си плащат песните и като бонус получават безплатна ротация по телевизията и качване в канала

 

Що за глупост?

Единствените, които не са в компанията са - Джорджано, Пепа Петрова, Ивена, Георги, Дебора.

 

Всички останали имат договори

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност единствените които имат договор с Оцко са Кристиана, Крум и Джулиано (за Зоя не съм 100% сигурен).

Другите просто си плащат песните и като бонус получават безплатна ротация по телевизията и качване в канала

А за такива като Георги, Анджелина, Ашкар и сие знаеш ли колко струват песните?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за глупост?

Единствените, които не са в компанията са - Джорджано, Пепа Петрова, Ивена, Георги, Дебора.

 

Всички останали имат договори

Не нямат :) Концепцията на Оцко е такава, че не му трябва да се обвързва с такива" таланти", човека просто иска да направи пари и да развие канала си, за да може след година-две да реализира точната си идея

 

А за такива като Георги, Анджелина, Ашкар и сие знаеш ли колко струват песните?

Според настроението, но едва ли по-малко от хилядарка, те така или иначе няма да тръгнат по участия да изкарват пари от нея

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не нямат :) Концепцията на Оцко е такава, че не му трябва да се обвързва с такива" таланти", човека просто иска да направи пари и да развие канала си, за да може след година-две да реализира точната си идея

 

Крум, Ангел, Лорена, Адриана имат договори 100% :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според настроението, но едва ли по-малко от хилядарка, те така или иначе няма да тръгнат по участия да изкарват пари от нея

Как хилядарка бе, тва не е ли много малко :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите просто си плащат песните и като бонус получават безплатна ротация по телевизията и качване в канала

Какъв бонус, какво нещо :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как хилядарка бе, тва не е ли много малко :D

ми малко, те не ходят по участия няма да направят пари от нея. Ако си някой интересен образ като Джордж и без пари ще ти направи песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете си този уникален хит и изпаднете в транс! :Vishenka_05:

 

-А.

 

Кали, забелязал ли си, че всичките ти любимки, рано или късно отиват в 9-та глуха. Сещаш ли се коя следва? :Vishenka_05:

 

Говори за след завръщането й в Пайнер.

 

:1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали, забелязал ли си, че всичките ти любимки, рано или късно отиват в 9-та глуха. Сещаш ли се коя следва? :Vishenka_05:

:1000 (30):

Тя ще е изключение от правилото :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички си имат талант. Просто от песните на Оцко не може да се прецени.

Единствената, която е адски бездарна там е Анджелина.

Ако ме питаш мен всички са бездарни там. И защо телевизията му е блокирана? При мен има всички в стандартния пакет: Планета, Фен, DSTV, Балканика, само тяхната е блокирана! :mf_surrender:

Не, че ми трябва де ама за протокола...

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...