Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Яни да тропне с крак за "Проспер" и "Видеоклип".

 

Мислиш ли, че Хариета ще скандализира като награди Райне с награда за "15 години на сцена" или може да и уреди "Фолклорен изпълнител"? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има каквато и да е възможност Галена да вземе някоя от големите награди, след като публично се обяви против тази церемония. На нея най-много да й дадат нещо за Пей сърце, то тъкмо ще се води и за Цветелина и ще има кой да го вземе. Певица/Идол трябва да са или Анелия и Десислава, или Емануела и Десислава. Проблемът е, че може и да са Анелия и Емануела, тъй като не знам дали въобще ДС е тръгнала да преговаря с Пайнера за най-големите статуетки... Но нямам против да го е направила... :1000 (29):

 

Както и да е, пожелавам приятни празници на всички!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че Хариета ще скандализира като награди Райне с награда за "15 години на сцена" или може да и уреди "Фолклорен изпълнител"? :3fdb8960598fa63e:

Ще бъде скандално, ако изобщо получи награда, най-много да й дадат "Най-жалък коментар" за изцепката с купените гледания или "Най-бърз дегрес" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че Хариета ще скандализира като награди Райне с награда за "15 години на сцена" или може да и уреди "Фолклорен изпълнител"? :3fdb8960598fa63e:

Мисля, че ще вземе "Фолклорен изпълнител".

Данот поне тази година скандализира с хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще бъде скандално, ако изобщо получи награда, най-много да й дадат "Най-жалък коментар" за изцепката с купените гледания или "Най-бърз дегрес" :Vishenka_05:

 

Ема Стоянова би трябвало да я награди с "Фолклорен хит на годината", така че тази година Райнуши ще отнесе нещо. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма логика да позволят на Емануела да изпее само една песен на концерта (при това дует) и да я гласят за някоя от големите награди. Тия оправдания, че нямала време да подготви да пее друго парче не вървят. Какво има да се готвиш за една песен? За "Не ме заслужаваш" как имаше време да се организира? За участията, които редвоно поемаше, докато беше във ВИП-а, как се подготвяше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма логика да позволят на Емануела да изпее само една песен на концерта (при това дует) и да я гласят за някоя от големите награди. Тия оправдания, че нямала време да подготви да пее друго парче не вървят. Какво има да се готвиш за една песен? За "Не ме заслужаваш" как имаше време да се организира? За участията, които редвоно поемаше, докато беше във ВИП-а, как се подготвяше?

 

Именно. Освен това, Емица нямаше да рискува с "Почти перфектен", а с нещо което сигурно върви на пазара, ако се бореше за ПЕВИЦА.

 

Затова явно подготвят Александрова. Даже и албум издаде. Предполагам, че февруари ще й пуснат някоя тупалка и ще я коронясат. ТОя номер Преса го прави сума ти години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова явно гласят Александрова. Даже и албум издаде. Предполагам, че февруари ще й пуснат някоя тупалка и ще я коронясат. ТОя номер Преса го прави сума ти години.

Гледам, че от 3 дни пишеш някакви глупости относно, че Ломска ще взиме певица и ти се чудя имаш ли малко мозък в главата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно. Освен това, Емица нямаше да рискува с "Почти перфектен", а с нещо което сигурно върви на пазара, ако се бореше за ПЕВИЦА.

 

Затова явно гласят Александрова. Даже и албум издаде. Предполагам, че февруари ще й пуснат някоя тупалка и ще я коронясат. ТОя номер Преса го прави сума ти години.

 

Ако направят Теда "Певица на годината" това вече ще е дъното в чалгата. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да сте болни, че да мислите Теда за потенциална Певица :mf_surrender:

Това, че в последните дни на годината издава албум, нищо не означава - в Пайнер е масова практика да се издават албуми през декември, без да гласят съответния изпълнител за Певица или Идол - примери колкото искате.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да сте болни, че да мислите Теда за потенциална Певица :mf_surrender:

Това, че в последните дни на годината издава албум, нищо не означава - в Пайнер е масова практика да се издават албуми през декември, без да гласят съответния изпълнител за Певица или Идол - примери колкото искате.

Коментирай провала "Без теб".

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова явно подготвят Александрова. Даже и албум издаде. Предполагам, че февруари ще й пуснат някоя тупалка и ще я коронясат. ТОя номер Преса го прави сума ти години.

 

Аз все още мисля, че Пайнера няма да падне толкова ниско и да рискува медиен линч, ако коронова Теда. Много несериозни песни прави това момиче с доста елементарни текстове. Ако се очовечи малко, може и да отнесе наградата след някоя друга година, има потенциал в нея, младите й се кефят.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да сте болни, че да мислите Теда за потенциална Певица :mf_surrender:

Това, че в последните дни на годината издава албум, нищо не означава - в Пайнер е масова практика да се издават албуми през декември, без да гласят съответния изпълнител за Певица или Идол - примери колкото искате.

 

 

Не ме разбирайте погрешно. Изобщо не харесвам Александрова. И за мен ще е дъно... обаче, след заявката й, че ще се бори за ПЕВИЦА на годината от онова интервю в Автограф, смятам че я подготвят.

 

Азис й беше ракета-носител в последната песен. Издаде албум, при все, че кой издава албуми изобщо в днешно време.

Също имаме достатъчно примери за прохождащи, но взели статуетката - 2001 - Ивана, 2006 - Преслава

Освен всичко, наградите се случват в малки зали. Вече няма освирквания, а наградите са повече медийна атестация. А колко циганета седят зад успеха на Александрова. Всъщност, давате ли си сметка, че тя държи малцинствата и те й генерират милионите. Като включим и основната аудитория - тийновете. Ами толкоз... само ние тук във форума ще църкаме против.

 

Относно Жалка - забелязвате ли, че никой не я слага в никакви сметки?

 

А Пресовите вече гък не казват за тая награда, щото знаят, че ще е в повече.

 

Не мисля, че Анелия ще грабне голямата статуетка. Спомняте си какви усилия й се наложи да прави, за да вземе наградата преди години - концерти, медийни изяви. Вероятно за нея ще остане ПЕСЕН на годината.

 

Емануела - при нея се е видяло, че няма да е тази година. Даже в брадъра спомена, че не се бори за №1, щото е първа година в Пайнер.

После изпя само дуета с Коцио и пусна песен с нетипичен саунд, която все пак си е хит.

 

А погледнете Деса - колко песни, подплатени с какви клипове. Да не говорим, че и й се получиха доста добре няколко песни като хитове.

 

За мен драмата ще е Деса - Преса или Деса - Александрова.

 

Така ги виждам нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още мисля, че Пайнера няма да падне толкова ниско и да рискува медиен линч, ако коронова Теда. Много несериозни песни прави това момиче с доста елементарни текстове. Ако се очовечи малко, може и да отнесе наградата след някоя друга година, има потенциал в нея, младите й се кефят.

Младите й се кефят точно заради този стил поднасяне на музика от нея и този стил текстове. Противоречиш си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Младите й се кефят точно заради този стил поднасяне на музика от нея и този стил текстове. Противоречиш си.

 

Под младите имах предвид тийновете, които са основен двигател на гледанията в Интернет, но които също така са най-малката като бройка възрастова група в държавата. Зрелите хора масово не я взимат насериозно, а тия над 35+ дори не знаят коя е. Все пак в награждаването за Певица на годината трябва да има някаква представителност и престиж, изпълнителят да е масово одобряван, а не както е при Теда само от мангали и тийнове. И също така не си спомням друга певица на годината да е възпявала как й е яко да й барат гъза в песните си. Иска се някакво ниво и класа все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Под младите имах предвид тийновете, които са основен двигател на гледанията в Интернет, но които също така са най-малката като бройка възрастова група в държавата. Зрелите хора масово не я взимат насериозно, а тия над 35+ дори не знаят коя е. Все пак в награждаването за Певица на годината трябва да има някаква представителност и престиж, изпълнителят да е масово одобряван, а не както е при Теда само от мангали и тийнове. И също така не си спомням друга певица на годината да е възпявала как й е яко да й барат гъза в песните си. Иска се някакво ниво и класа се все пак.

Кеми прилича на чудовище на тази снимка.

От коя година е ?

Официална фотосесия ли е това ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кеми прилича на чудовище на тази снимка.

От коя година е ?

Официална фотосесия ли е това ?

 

:1000 (29):

 

От 2002. Фотосесия за Нещо горещо.

 

Принципно една друга Кеми прилича на чудовище, дето си си я слагал за аватар. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да я слага някой, като тя си каза, че няма да взима повече награди?

 

При нея нещата доста отиват надолу... тази година беше доста сложна за имиджа й. След като пусна Да ти олекне и видя, че не всичко й става хит и, че и при нея е възможен спад, не се осмели да пусне самостоятелна песен и заложи на Пей сърце. След тая песен пак я беше шубе да не потръгнат нещата зле и заложи на Криско бийт и да нареди една камара пари.

 

Като сложим и бременността й, нещата изобщо не блестят. Честно казано, оттук-нататък нещата не ги виждам при нея да се получават.

 

Според мен, Жалка реши да прави тези чалъми от предната церемония, защото й казаха, че ще й е последно.

 

Глоринда, Кама, Ивана - всичките изведнъж спряха да ходят на наградите, като им казаха, че им стигат толкова.

 

Обективно погледнато, Галена не заслужава нищо тази година. Дори нямаше кой знае какво избухване на Пей, сърце. Да кажем, нещо да й дадат - РИнгтон и толкоз. А Мамаураган никак не й се получи. Мина и замина.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обективно погледнато, Галена не заслужава нищо тази година. Дори нямаше кой знае какво избухване на Пей, сърце. Да кажем, нещо да й дадат - РИнгтон и толкоз. А Мамаураган никак не й се получи. Мина и замина.

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...