Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

DesiSlava

преди 14 мин. ·

готови ли сте за балада? ;) Още няколко часа и ще видите "И това ще преживея" .... може да следите след 17.00 в канала на Планета :)

 

Много скоро след "И на всички като тебе", може би трябваше да почака до Февруари, но ако и тази песен е хубава, едва ли ще има проблем - двете песни все пак са различни. Едната е бърза, другата балада.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интервюто с Емилия Стоянова казва, че не е искала тази балада да си стои някъде отстрани и затова е решила да я пусне. Записала я е с Ганев още в началото на миналата година, което ме кара да си мисля, че именно това е "Поискай от мен".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дигиталният образ на Преслава предизвика меломаните

 

Преслава предизвика вълна от коментари с новия си видеоклип, който е към актуалния й сингъл “Без теб”. Фолк звездата не остави равнодушни меломаните, които не спират да обсъждат проекта й.

 

Парчето е по музика и аранжимент на Велислав Драганински, а текстът е дело на Мариета Ангеова. Видеоклипът е реализиран от Кирил Киров - Кико, с когото изпълнителката работи за първи път.

 

В "Открит микрофон" на Signal.bg режисьорът подчерта, че подобен клип за първи път се показва от български изпълнител.

 

"Тя дойда при мен, каза: "Искам да направим нещо различно, което не е правено, защото ми е скучно да правя едни и същи неща" - казах и добре и заедно сътворихме тази идея. Това е нещо, което е много модерно сега в световен мащаб - големи артисти да не снимат прекалено много себе си. Всъщност ние направихме един клип, в който нея я няма в целия й блясък. Самият образ на Преслава е дигитален, изграден от малки буквички, които оформят цялото лице и тяло. Това е целият клип - наглед просто, но доста ефектно и сложно за изработка. Най-важното за този клип е, че такова нещо в България все още не е правено. Според мен ще събуди интерес и у други артисти - да се правят клипове, които да са с повече постпродукция, с повече анимация. Това е бъдещето и в световен мащаб. Те хората по света вече почти не снимат в нормални декори" - разказва режисьорът пред водещата Емилия Стоянова.

Убеден е, че ще има доста хейт и немалко фенове няма да одобрят подобно видео, но все пак водещите имена трябва да представят и нещо различно.

"Артистите, които са топ - като Преслава, трябва да се държат на ниво и да гледат какво се случва в световен мащаб. Мисля, че съумяхме с този клип да направим нещо много различно, което ще бъде коментирано, ще има хора, които няма да го харесат, защото все пак част от жанра е това да видиш красивата певица, позирането й, погледите и т.н., да видиш колко е секси, в целия й блясък. Това на някои хора може би ще им липсва, други пък със сигурност ще кажат, че е нещо много интересно" - коментира Кико в навечерието на промотирането на клипа.

И докато феновете се надпреварват и яростно обсъждат лентата към парчето, Преслава представи снимки от фотосесията, която направи към новия си проект.

 

Фотограф е Теди Грозданов, стилист е Стоян Апостолов, прическите са дело на Милена, а гримът е направен от Джулия Ангелова.

 

Още колко статии ще има за тоя дигитален образ? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дигиталният образ на Преслава предизвика меломаните

 

Преслава предизвика вълна от коментари с новия си видеоклип, който е към актуалния й сингъл “Без теб”. Фолк звездата не остави равнодушни меломаните, които не спират да обсъждат проекта й.

 

Парчето е по музика и аранжимент на Велислав Драганински, а текстът е дело на Мариета Ангеова. Видеоклипът е реализиран от Кирил Киров - Кико, с когото изпълнителката работи за първи път.

 

В "Открит микрофон" на Signal.bg режисьорът подчерта, че подобен клип за първи път се показва от български изпълнител.

 

"Тя дойда при мен, каза: "Искам да направим нещо различно, което не е правено, защото ми е скучно да правя едни и същи неща" - казах и добре и заедно сътворихме тази идея. Това е нещо, което е много модерно сега в световен мащаб - големи артисти да не снимат прекалено много себе си. Всъщност ние направихме един клип, в който нея я няма в целия й блясък. Самият образ на Преслава е дигитален, изграден от малки буквички, които оформят цялото лице и тяло. Това е целият клип - наглед просто, но доста ефектно и сложно за изработка. Най-важното за този клип е, че такова нещо в България все още не е правено. Според мен ще събуди интерес и у други артисти - да се правят клипове, които да са с повече постпродукция, с повече анимация. Това е бъдещето и в световен мащаб. Те хората по света вече почти не снимат в нормални декори" - разказва режисьорът пред водещата Емилия Стоянова.

Убеден е, че ще има доста хейт и немалко фенове няма да одобрят подобно видео, но все пак водещите имена трябва да представят и нещо различно.

"Артистите, които са топ - като Преслава, трябва да се държат на ниво и да гледат какво се случва в световен мащаб. Мисля, че съумяхме с този клип да направим нещо много различно, което ще бъде коментирано, ще има хора, които няма да го харесат, защото все пак част от жанра е това да видиш красивата певица, позирането й, погледите и т.н., да видиш колко е секси, в целия й блясък. Това на някои хора може би ще им липсва, други пък със сигурност ще кажат, че е нещо много интересно" - коментира Кико в навечерието на промотирането на клипа.

И докато феновете се надпреварват и яростно обсъждат лентата към парчето, Преслава представи снимки от фотосесията, която направи към новия си проект.

 

Фотограф е Теди Грозданов, стилист е Стоян Апостолов, прическите са дело на Милена, а гримът е направен от Джулия Ангелова.

 

Още колко статии ще има за тоя дигитален образ? :roll1:

Толкова вече ме дразнят с тези статии... :1000 (29):

Клипа можеше да бъде много яко, ако беше направено както трябва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още едно доказателство, че "Нека да е тайно" не е балон, какъвто го изкарват някои. Не че Вбокс е по-силен пример от Ютуб, но и това си е постижение.

 

Десислава на Коледа ли ще пуска баладата? По мои наблюдения гледаемостта не е много голяма тогава, хората празнуват със семействата, но... кой знае. Все пак ще е добър подарък.

В топ 5 е по лайкове и гледания в Планетаофишъл за 2016, 4 победи в сигнал, 2 в попнейбъл, една година я пръскат по клубовете. Дай боже му всеки такъв балон :rolleyes:

 

+2300 коментара

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интервюто с Емилия Стоянова казва, че не е искала тази балада да си стои някъде отстрани и затова е решила да я пусне. Записала я е с Ганев още в началото на миналата година, което ме кара да си мисля, че именно това е "Поискай от мен".

И аз първо си го помислих. Тя често сменя заглавия в поседния момент. Но Поискай от мен е на Митко Петров като аранжимент. Щеше да я пуска януари, 2015, но после записа Не го прави

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евтини са за производство, и много хора със стари коли без CD драйв ги купуват.

Сериозно ли има коли без СД...?

 

Обложката на Александрова е покъртителна. Мега аматьорска!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, новата песен беше Няа проблем, не е ли тя?

Нали в началото на месеца беше снимала нещо ново. Много тъпо така да си представи албума без нови песни и след два месеца нова песен. :mf_surrender:

Трябваше да включи сега новата песен, да пусне албума след Коледните празници и после чак за лятото. Сега е пуснала албум, който никой няма да забележи. Не, че иначе щеше да има голям интерес, но щеше да се пише за това. Предполагам, че и промоция няма да има... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...