Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Понякога забравям защо се кефих толкова много на Ивана навремето, но като си пусна песни като тази бързо си припомням!

 

 

Жалко, че новите й по-дълбоки парчета не стават чак такива хитове. Все си мисля, че народа винаги ще има нужда и от песни в стилът на ИВАНА.

 

Има песни, които са незаменими и една от тях е тази!!! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никаква колежка..

Опитва се да измести вниманието от Издислав

Всичко е с цел PR

Има си гадже, но не е колежка ( чалгарка )

Явно наистина е така, и Стенли преди няколко дни каза, че с Преса вече не са заедно.

Супер евтиния пиар. Като искаш да си го запазиш за себе си, казваш, че няма да коментираш и точка. Той само дето и ЕГН-то не й каза и после като го питаха дали е тя се смее като идиот. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия: "Аз съм от хората, които вечно.... вечно съм на купон. И вечно живота е прекрасен! Сега трябва да се повтарям, но съм от хората, които се забавляват!"

 

Драга, и аз имам нужда от твоите наркотици..... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Това не го вярвам да е истина.

Фолк певецът Галин е провел откровен разговор с майка си , в който й съобщил , че си пада както по мъже, така и по жени. Галин искал да бъде честен с жената, и заради това се решил най-накрая да й признае,че на няколко пъти имал гей взаимоотношения . През последните месеци звездата на Пайнер се чувствал потиснат потиснат от криенето на чувствата си и постоянните коментари около личния му живот,заради което преценил , че най-лесно спрямо родителите му да е им съобщи какво всъщност се случва в сърцето му. :D

Галин има сериозна интимна връзка със своя озвучител - македонеца Горан ,който му е и лична охрана , а в началото на лятото здравенякът се нанесе да живее в столичния дом на певеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато миналата година Десислава правеше такива цифри се водеше някакъв супер провал, а певицата беше недостойна за големи награди, даже ѝ лепваха етикета 'ретро'. Чудно дали сега при Преслава ще са по-различни възгледите...

Че Преслава се издъни, че сега се прави на успешна с някакви фалшиви статиии, мислейки си, че е направила грандиозен успех. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава - Нека да е тайно + И на всички като тебе

Галена - Пей, сърце + МамаУраган

Емануела - Като теб + Не ме заслужаваш

Анелия - Гот ми е + Дай ми още

Преслава - Няма да ти пиша

Цветелина Янева - Пей, сърце + Да те бях зарязала

Емилия - Калифорния

 

Това ще са номинираните за певица и най-големите им хитове през годината. Сами преценете кой заслужава и кой не. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава - Нека да е тайно + И на всички като тебе

Галена - Пей, сърце + МамаУраган

Емануела - Като теб + Не ме заслужаваш

Анелия - Гот ми е + Без теб

Преслава - Няма да ти пиша

Цветелина Янева - Пей, сърце + Да те бях зарязала

Емилия - Калифорния

 

Това ще са номинираните за певица и най-големите им хитове през годината. Сами преценете кой заслужава и кой не. ;)

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че Галя ще получи голяма награда, след като се зарече никога повече да не присъства на такава церемония.

Тази година дано Милица и Ани Хоанг оберат всички награди! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че Галя ще получи голяма награда, след като се зарече никога повече да не присъства на такава церемония.

Аз споделих всеки какви големи хитове е изкарал през годината и сами да си прецените кой заслужава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела да става ''Певица''.

Тук изкарахте ''Почти перфектен'' провал а тя прави подобни гледания на ''И на всички като теб'' която я издигате в култ. /и на Деса е яка/

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Искам да попитам всичко, които много обичат да повтарят клишета, че това десетилетие вечни хитове в попфолка нямало - това звучи ли ви като песен, която не се помни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...