Jump to content



Online: Анелия - Дай ми още


Препоръчани коментари

Единствено идеята с танцьорката накрая е безумна. Няма нищо общо с цялостната концепция на клипа. Иначе чакам с нетърпение турската версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много ми харесва цялостния проект, един от най-добрите на Анелия в последните години.

Песента си е истински поп-фолк, както казват доста хора- има нужда и от такива. Приликата с "В твоите очи" е минимална, аз може би нямаше да я забележа ако не бях чел коментарите.

Клипът е на доста високо ниво, най-много ми харесват сцените на улицата. Но тези с танцьорката накрая наистина са малко излишни и не се вписват.

Анелия си затвърди годината, напълно възможно е да получи някоя от големите статуетки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид екипа, с който работи това е абсолютно нескопосан клип ..Люси в Мездра щеше да й снима същия.

Песента се различава от "Твоите очи" единствено с мазнотията, можеше да я спести в българската версия след като ще има туркиш такава.

И не знам какво й се случва, но изглежда ужасно ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая жена няма спиране :girl_witch: Тоналността и пеенето ѝ напомнят на периода "Добрата, лошата", пак завой :1000 (6): Клипът ми е малко странен - една визия, няма история, 40 секунди я дават как пее, опряна в стената в някакъв мол.. като ще ходи до Истанбул, можеше нещо по-оригинално да се направи (освен кадрите от дрона, които са си страхотни).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо, не ми харесва. Няма да я слушам.

И тя каза онзи ден в Сигнал, че имала много хубави песни и тепърва ще ги показва. Това ли й е хубавата песен, егати ужаса.

Анелия пак си хвали песните напразно. Това не става за слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли се дразните на Истанбул, че там са снимките? За него дори Вазов е казал "Има градове по-хубави, но няма така вълшебен – чудо за очите."

Понякога изказванията са доста нелепи и смешни, уж породени от някакво криворазбрано родолюбие...

 

Песента е убийствена, с всяко слушане ми става по-любима и по-любима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е убийствена, с всяко слушане ми става по-любима и по-любима.
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли се дразните на Истанбул, че там са снимките? За него дори Вазов е казал "Има градове по-хубави, но няма така вълшебен – чудо за очите."

Понякога изказванията са доста нелепи и смешни, уж породени от някакво криворазбрано родолюбие...

 

Песента е убийствена, с всяко слушане ми става по-любима и по-любима.

И на тебе явно са ти промили мозъка американците, или някой ти плаща да сееш разврат и мултикулти :D

 

Проектът ми харесва адски много, но наистина текстът е доста слаб. Истанбул е изключителен град и можеше да се снимат много повече места и забележителности, въпреки че и така видеото е окей. Роклята на Анелия можеше да бъде поне с гол гръб, щом в повечето време се снима отзад, но както и да е.

 

Очаквам с нетърпение турската версия. Дано и Фики реагира бързо и преправи Is this love на български/турски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност ми хареса, и аз обожавам Истанбул и ми е мъчно, че сега кой знае колко години не е подходящо да се посещава.

 

Разбира се, че можеше и повече от клипа предвид локацията и режисьора, но очевидно това е бил замисъла.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен проект! Клипът е малко хаотичен, иначе пълен с красоти, а песента е 6 точки, като изключим леката прилика с В твоите очи, но май вече стават неизбежни такива повтаряния...

Браво на Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър проект, харесва ми. Песента е смесица м/у "Пак ли", "Твоите очи" и "Оставаш сам", но въпреки това е най-добрата на Анелия за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Красив и професионално направен клип, но дотам. Никаква идейност. Музиката е 1:1 с тази на "В твоите очи", която не може да ми излезне от главата след като чух въпросната песен на Анелия. И за какво са ходили до Истанбул? Да заснемат 2,3 сгради, моста над Босфора и джамията? Да бяха взели от някъде кадри с тези обекти, нямаше да се набутат толкова, защото аз освен "за да се каже, че е сниман в Истанбул", друга причина за реализирането на клипа там не виждам. Ех, Анелио. А бяха времена, когато не ти пукаше толкова за това какъв ще е клипът, а на преден план винаги излизаше хубавата и силна песен. Много е кофти да виждаш, изпълнителите, с чиито песни си израснал да деградират по този начин. Нямаше ли кой да и каже, че един мазен отсвир, няма да направи песента достатъчно различна, за да не бъде сравняване с 2-3 други? Поредна слаба и безлична песен от Анелия. А какви неща правеше преди 3-4 години. Да не говорим преди 10..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми допадат песента, клипа, визии, локации. Всичко е добре измислено. Дрона от тъмната част на деня не ме кефи или поне на моя Тв си личи по - слабото качество на кадрите от тъмните часове. Истанбул е величествен град и евала, че показва и някаква про модерна визия, тоалети и светлина. Отличен, знам че ще я наложи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...