Jump to content



Online: Фики - Is this love


Препоръчани коментари

:1000 (29): :1000 (29):

Ще падна ! :Д Може ли в цялата фирма да е нямало един, който да му каже колко е нелеп и жалък в напъните си да се прави на нещо далеч от него и от културата му. На всичкото отгоре "английския" върху анадолските ритми и черешката.

Тотална излагация !!! Отново ще го пръснат от подигравки. Нещо химията ли е кофти, като го гледам как се е подул, явно задържа вода. Кофти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Плюем ли по истински хитове и възхваляваме ли песни-пародии? :Vishenka_05:

 

 

Получваме ли по 800 смени на настроенията на ден? :Vishenka_05:

 

Казах, че песента на Фики е яка (музиката ме кефи), иначе произношението му е потрес. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката и клипът са приятни, но джамийското му виене на лош английски не се трае просто! :sick: Точно на тая песен, където уж трябва да звучи западно, той тръгнал да ми къдри анадолски извивки - потрес и погнуса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В неделя си взех гореща вана с пяна, свещи и вино пуснах си баладите на Шаде... Да беше излязла тая песен щях нея да си пусна, ама... Тц!

 

Само на мен ли ми мяза на Драке? В профил.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тоз глупендер, няма ли уши?!Не е ли слушал песента в готов вариант, за да разбере че стана за резил с този английски?! А и като цяло предполагам е слушал поне някой от световните англоезични хитове....

След това защо се присмивали на фолк певците...ами те сами си го правят..абе трай си на български език, къде си тръгнал да се мъчиш и да виеш на нещо като английски, че дори и фолк феновете ти се смеят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жал ми е за Фикрет, никога не съм виждал толкова много палеца надолу... По-добре да го свалят, докато не са започнали бруталните подигравки. Галин изведнъж отиде в космоса недостижим след тази пародия, а Фики след големия хит се заби в дън земята...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойдох да чета злобни и омразни коментари...не останах разочарован. :)

Ща разочаровам отново. Аз го фала! Чети.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се ебавайте с Фики, защото видяхте колко се амбицира и какви крака направи. Догодина ще превежда новогодишната реч на генерал Радев на английски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...